Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnimi czasy, mam na dekoderze takie zachowanie:

nagrywam jakiś film i w czasie nagrania od pewnego momentu ciemność

jedna rzecz jaka pomaga to trzeba wyłączyć i włączyć od nowa dekoder

aby była wizja na TV

 

spotkał sie ktoś z WAS z takim zachowaniem Philips HD PVR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii zawieszania, to po wyjściu z PROGRAMU EPG nigdy mi sie juz nie zawiesza. Warunek taki, ze po wyjsciu przez chwile nie wciskam zadnych przyciskow ale czekam az pojawi sie pasek info. Potem moge robic co chce.

 

Wczoraj po raz pierwszy nagrałem film na TV5 Monde. Niestety, po nagraniu na dysku nie mam polskich napisow (po nacisnieciu "+" nie ma polskich do wyboru) a na zywo sa. Nawet sprobowalem nagrać dla sprawdzenia audycje ktora akurat leciała i jest to samo. Czy tez tak macie ? Moglby ktos z Was to przetestowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do pomocy technicznej z opisem problemów, dostałem taką odpowiedź :" odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż w najbliższym czasie CYFRA+ planuje udostępnić nowe oprogramowanie do dekoderów Philips PVR HD. Niestety nie jest znana dokładna data.

 

Wyjaśniam, iż nieprawidłowo działający sprzęt może Pan sprawdzić w punkcie CYFRY+. W przypadku wykrycia usterki, zostanie wymieniony na sprawny (taki sam model). Lista dystrybutorów zamieszczona jest na stronie internetowej: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dawno przestało być śmieszne to wieszanie się w najmniej odpowiednim momencie.

Nie zdarza się to wprawdzie codziennie, no ale mimo wszystko jest wkurzające.

Sam nie wiem czy jestem w lepszej sytuacji, bo u mnie resety są całkowicie przewidywalne: regularnie co 1,5h. Tak więc nagranie jednego filmu w całości jest praktycznie nierealne. I tak bujam się już od 22 listopada naiwnie włączając co poniedziałek po 9 dekoder, wierząc że to już będzie ten moment kiedy dadzą nowy soft. O wymianie raczej mowy nie ma z racji zachomikowanych filmów, które ciągle z różnych powodów czekają na obejrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...