Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ale jak już coś kłaść, to tak żeby nie zakrywać otworów wentylacyjnych. Jeszcze się tuner zagrzeje i będzie niespodzianka, albo co gorsze mały pożar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chciałem kupić w grudniu Cyfrę+, to chciałem nabyć dekoder PVR . Jednak się nie udało. co się odwlecze, to nie uciecze.

 

Jeśli chodzi o samoistne kasowanie nagrań, jakie dokonał użytkownik terminala, to w regulaminie, a dokładnie w Aneksie, jest zapis, że operator może ingerować w nagrania dokonane również przez użytkownika. Nie wiem, czy dobrze pamiętam. Według mnie platforma w ogóle nie powinna ingerować w te nagrania. To są nagrania dokonane przez abonenta i to jest jego prywatną sprawą, co znajduje się na jego dysku. Wyjątkiem może być VOD, bo to operator narzuca listę nagrań i sam decyduje kiedy inne powinny zniknąć (oczywiście abonent powinien znać termin usunięcia danej pozycji z listy VOD). Takie działanie może naruszać prawo, nawet jeśli abonent się na to zgodził. Cyfra+ chyba takie działanie argumentuje tym, że chce chronić prawa autorskie. Moim zdaniem to marne wytłumaczenie, ponieważ istnieją chyba środki, które pozwalają na to, by nie przegrywać zawartości z twardego dysku na inne nośniki. Ktoś pytał, czy istnieje, lub będzie istnieć możliwość przegrywania na pendrive, bądź inny nośnik. Według mnie operator nie da tej możliwości, właśnie ze względu na ochronę praw autorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien dziwny problem. Otoz zaznaczam pozycje do nagrania, wszystko jest niby ok, nastepuje godzina nagrania, zapala sie czerwona lampka na pare sekund, poczym gasnie, pozycja znika z listy i nic sie nie nagrywa...

 

Nawet recznie jak nacisne nagrywanie to nie nagrywa, mam go wymienic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadam kolejny raz to pytanie może ktoś móglby sprawdzić. Czy macie obraz na pozycji 107 w odbiorniku kanał RU TV?

 

Nie ma faktycznie obrazu na wspomnianym kanale...

 

 

Nawet recznie jak nacisne nagrywanie to nie nagrywa, mam go wymienic??

 

A masz już wogóle jakieś nagrane pozycje w Bibliotece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istniała by jeszcze taka sztuka... ażebyś włączył "automatyczne zarządzanie" dyskiem i włączył nagrywanie jakiegoś kanału w HD na 6h tak, żeby pokasowało automatycznie starsze nagrania... Być może tamte nagrały się z jakimś błędem!

Natomiast jeśli nie chce Ci się bawić, to zadzwoń na infolinię tam sprawdzą problem i powiedzą, czy masz iść z dekoderem do wymiany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu miałeś starą wersję oprogramowania? Być może to wina "pierwszej partii", bo tak często się to tłumaczy, jeśli to prawda to Philips HD nie jest pierwszym dekoderem, który w pierwszej partii ma problemy z działaniem.

Oprogramowanie bylo ok.

To po prostu sam dekoder od poczatku byl "marudzacy".

Ten nowy wlacza sie duzo szybciej i chodzi ciszej.

Mysle, ze ci wszyscy, ktorzy maja problem ze sciaganiem vodu HBO wlasnie maja ta nieszczesna pierwsza partie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możliwe jest nagrywaie programów z Astry?

Zauważyłem że jeśli ręcznie uruchamiam nagrywanie po kilku sekundach tryb nagrywania sam się wyłącza nie mam tego problemu jeśli chodzi o kanały Cyfry. Troche mnie dziwi taka sytuacja

Musisz wymienic, to problem z dyskiem, potem nic ci sie nie bedzie chcialo nagrywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wczoraj przynioslem do domu dekoder i z vodu sciagnelo mi 1 film i 2 odcinki serialu ,ale jest to odcinek chyba 6 i 7.

moje pytanie -czy mam czekac i kolejnymi dniami sciagna mi sie tez wczesniejsze czy moze po prostu juz to przegapilem (tzn. miejsca jest na tyle malo,ze kasuja starsze by zmiescic nowsze ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesylaja po 2 odcinki tego serialu dziennie, teraz powinien isc 12 i 13... Beda chyba powtarzac, ale nie wiem , bo w tym tempie przesylania mozesz nie zdazyc, bo pierwsze odcinki sa chyba tylko do 16, o ile pamietam.

 

myślałem że jest to spowodowane brakiem epg na kanałach z astry
Ja mialem podobnie, potem zaczal nagrywac wyrywkowo, a potem juz wcale i poszedl do wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...