Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po wgraniu nowego oprogramowania i tak cały czas na canal + film hd, canal + sport hd, eurosport hd i nat geo hd informacja: Brak sygnału sprawdź antenę, mimo sygnału ponad 4 i to na zielono. Do kitu z tym wszystkim.

Mam tak samo, to jest wkurzające :evil:

 

Nie pomaga Wam reaktywacja karty?

 

Do dziś nic nie pomagało

Wyłączanie z prądu, reaktywacja karty, ponowne wgranie listy kanałów, nic

Zmieniałem ustawienie anteny i też nic. Sygnał mam prawie 4.5.

Dziś znowu zacząłem "majtać" anteną i o dziwo pojawiły się kanały C+ HD :jupi: (HBO HD miałem cały czas bez żadnych problemów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel musisz kupić coax. Wygląda on dokładnie tak samo jak cinch ale jest to kabel cyfrowy i pasuje on do wejscia spdif. poprostu popros o przewód coaxial i wszystko bedzie dobrze. jedną końcówke podlaczysz w amplitunerze do wejscia coax a drugą do tunera gdzie pisze spdif i wszysstko bedzie grać i buczeć;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DENON AVR 1306

Witam. Mam amplituner Denon 1306 i mam go podłączony kablem tylko jednym chinczem z PVR gniazdem SPDIF i wszystko śmiga.Zobacz w instrukcji denona, tam jest pokazane jak to połączyć,(też do gniazda SPDIF a nie do audio przez dwa chincze, bo dwoma chinczami będziesz miał stereo) Dźwięk 5.1 jest na HBO, Canale(nie zawsze), ale po przełączeniu na oryginalny język powinien być. National geographic, Filmbox przeważnie mają cały czas. Czasami TVN puszcza filmy w 5.1.

Jakłbyś miał jakie problemy to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wgraniu nowego oprogramowania i tak cały czas na canal + film hd, canal + sport hd, eurosport hd i nat geo hd informacja: Brak sygnału sprawdź antenę, mimo sygnału ponad 4 i to na zielono. Do kitu z tym wszystkim.

u mnie to samo, po aktualizacji HD nadal nie chodzi - tylko HD. Probowałem z SAT1 i 2, pojedyńczy i twin, reset na 30 sekund, ponowne wyszukanie kanałów.

Nadal nic:( ...może faktycznie u mnie będzie problem z tą 60 cm anteną?? co można jeszcze zdziałać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Philipsem.

Gdy zaprogramuje jakieś nagranie i włącze dekoder w czasie nagrywania to przestaje ono się nagrywać.

Problemu nie ma gdy zacznie się nagrywać przy włączonym dekoderze. Wtedy można przełanczać, wyłanczać ile się chce.

Jest to bardzo uciążliwy problem bo wracając z pracy zamiast obejrzeć cały mecz to mam nagrane 15 minut bo ktoś z domowników wtedy właczył tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...