Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam od paru godzin i nikt się nie wypowiedział na temat działania nowej wersji z TV marki Panasonic. Czy ktoś z Was mógłby potwierdzić, że nowy soft nie wprowadził jakichś problemów z połączeniem via HDMI. Lucius wspominał wcześniej, że programiści Cyfry mieli z tym problemy... Pytam, bo nie wiem czy mam aktualizować czy nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja kompletnie zielony jestem jeśli chodzi o DVB-T. Czy taka antena: nazwa produktu: NAJMOCNIEJSZA ANTENA POKOJOWA DVB-T TV + FM będzie dobra żeby podpiąć do Philipsa? I jak to w ogóle podpiąć, tzn do czego w dekoderze?
Antena bardzo ciekawa, na pewno bez problemu podłączysz ją do swojego odbiornika, ale czy sprosta zadaniom i będzie dobrze odbierać telewizję naziemną DVB-T? Jak blisko mieszkasz nadajnika DVB-T, to może tak, ale ze wzmocnieniem zaledwie 28 dB zbyt wiele nie zdziałasz. Są lepsze i mocniejsze, a to jak tą antenę nazwał wystawiający aukcję, traktuję jako żart, a mówiąc delikatnie - chwyt marketingowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko wybrac dobra antene za male pieniedze ...

ja pozbylem sie ANTEN 6 lat temu jak zakladalem kablowke , pozniej cyfra +

jak wchodzila era kablowek LIKWIDOWANA na mega skale anteny TV z budynkow i dachow wszelkich domow ...

TERAZ znow powrot do anten ... troche to trąci UGRACENIEM budynkow , czy dokablowaniem mieszkan ,,,

chyba ze ANTENA w domu odbierze NTC ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam od paru godzin i nikt się nie wypowiedział na temat działania nowej wersji z TV marki Panasonic. Czy ktoś z Was mógłby potwierdzić, że nowy soft nie wprowadził jakichś problemów z połączeniem via HDMI. Lucius wspominał wcześniej, że programiści Cyfry mieli z tym problemy... Pytam, bo nie wiem czy mam aktualizować czy nie..

 

Ja mam panasonica i u mnie wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot przestał działać!!!!!!!!Wieczorem wyłączyłem wszystko ładnie a rano włączyć nie mogłem.Z palca wszystko działa.

 

Mieliście coś takiego????

i czy w punkcie wymienia samgo pilota???

 

dobra po kilku resteach dekodera pilot dziala i to zdecydowanie lepiej,co jest zasluga nowego softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja kompletnie zielony jestem jeśli chodzi o DVB-T. Czy taka antena: nazwa produktu: NAJMOCNIEJSZA ANTENA POKOJOWA DVB-T TV + FM będzie dobra żeby podpiąć do Philipsa? I jak to w ogóle podpiąć, tzn do czego w dekoderze?
Antena bardzo ciekawa, na pewno bez problemu podłączysz ją do swojego odbiornika, ale czy sprosta zadaniom i będzie dobrze odbierać telewizję naziemną DVB-T? Jak blisko mieszkasz nadajnika DVB-T, to może tak, ale ze wzmocnieniem zaledwie 28 dB zbyt wiele nie zdziałasz. Są lepsze i mocniejsze, a to jak tą antenę nazwał wystawiający aukcję, traktuję jako żart, a mówiąc delikatnie - chwyt marketingowy.

 

To jaką antenę proponujesz? Zdaję się, że w Rzeszowie odbiorę DVB-T: http://www.emitel.pl/strona-glowna/dvbt ... a-gora.jpg ale jakiej mocy jest sygnał to nie mam pojęcia.. Najlepiej, żeby antenę postawić w pokoju na dekoderze o ile jest taka możliwość, nie chcę ciągnąć kolejnego kabla na balkon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@royalmichael: CITY PLATINUM III AV 304 42dB, czy też antena pokojowa City Photo. Ta druga może nawet lepsza, bo tańsza, łatwiej dostępna, a także estetycznie ładniejsza. Wszystko jest do znalezienia w Internecie, może być problem z wyszukaniem pierwszej anteny. Linków nie podaję - regulamin. Ogólnie zwracaj uwagę na zysk podawany w dB z możliwością jego regulacji. Najlepiej dobierać antenę ze znajomością, ile km mniej więcej mieszka się od nadajnika, jaka jego moc, no ja tego za Ciebie szukać nie będę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam gadacie ... widac roznice ,,, dekoder nabral przyspieszenia , pilot reaguje bez zadnych tasm izolujacych na panelach TV :lol2::lol2: , kanaly HD "laduja" sie szybciej , plynniej sie przelacza stacje , pilot "lapie" wprowadzanie nr kanalu recznie , przewijanie , stop , play pauza w nagrywaniu dziala U mnie od reki - wczesniej przeklinalem ze NIE ma reakcji i odtawarzanie zyje wlasnym zyciem ,

licznik wyszukiwania stacji sat "leci" teraz po kolei 12345, wczeniej bylo 20 - 45- 66- , ale gdy skanujemy dekoder w poszukiwaniu nowych kanalow , i nie ma sygnalu DVB to nie wyswietlaja sie puste kanaly od 980 wzwyz ... wczesniej ukazywaly sie one jako PUSTE pozycje , teraz ICH nie ma , wnioskuje ze gdy podlaczymy ANTENE to wowczas lista ta sie pojawi na GLOWNEJ liscie kanalow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobcie twardy reset dekodera przytrzymujac na panelu PVR klawisz wl/wyl - trzymac tak dlugo az uslyszycie ODDECH dysku i wtedy puscic ... moze zadziala

 

ja tak zresetowalem PVRa jak przestaly nagle dzalac wejscia HDMI o czym byla mowa na forum :)

 

 

fakt NIE mam pod reka zadnej anteny wiec nie moge sprawdzic jak dziala DVB :( mieszkam w centrum poznania wiec nadajnik ze śremu ZLAPIE mnie z antena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...