Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No przecież trudno, żeby ci co wyłudzają dekodery z C+ pisali o tym na All..... :D Taka aukcja np. "Mam do sprzedania dekoder wyłudzony od operatora, chetnie podzielę się doświadczeniami w temacie paserstwa" :jupi: To by było mistrzostwo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bajan198 Następnym razem odechce Ci się kupować dekoder od złodziei. Masz nauczkę bo dekoder nadaje się do śmietnika.

 

P.S. I to jest jedyny plus tego wadliwego oprogramowania :D

 

Jedyny plus wadliwego softu , to otwarcie drogi do alternatywnego oprogramowania ... począwszy w dekoderach od złodzieja :lol: , choć nie zgodzę się taką opinią , sam posiadam pvr 500 od cyfry+ w dzierżawie , ale nie mam nic przeciwko w ingerencje w soft gdy sami technicy mają problem z tą czynnością wysyłając wadliwy w eter przez nich napisany , więc tylko tym otwarli drogę do rozkręcania sprzętu z tzw. nielegalnego zakupu , i tu chyba nikt wątpliwości niema ? , więc nie czarujmy się panowie ... bo doskonale wiemy że softy do pionka napisane przez generatorów i innych mistrzów sztuki , było o niebo lepsze niż firmware dedykowane przez cyfrę+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Ostatnio zaktualizowałem dekoder Philipsa Pvr 250g do wersji 111 i nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale podczas przeglądania co nadawane jest na innych kanałach funkcją PILOT to na niektórych kanałach info ładuje się bardzo powoli lub wyskakuję brak informacji, nie posiadam konwertera Twin lecz czy to może mieć na to wpływ??? Na wcześniejszym oprogramowaniu takich problemów nie było i wszystko działało szybko i sprawnie. Z góry dzięki za pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tosamo pytanie mu zadałem i powiedzial ze jest tej samej numeracji a nowy moze bedzie za tydzien albo za dwa tygodnie sam nie jest pewny

ale ten dzisiejszy powinien byc dobry.

To ściema jest dla zamydlenia oczu.

Nikt nie zrobi nowej kompilacji softu pod starym numerem.

 

Te dekodery, które mają paść to padną.

Może jest to specyficzny sposób wycofywania z rynku egzemplarzy nie spełniających wymagań sprzetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Ostatnio zaktualizowałem dekoder Philipsa Pvr 250g do wersji 111 i nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale podczas przeglądania co nadawane jest na innych kanałach funkcją PILOT to na niektórych kanałach info ładuje się bardzo powoli lub wyskakuję brak informacji, nie posiadam konwertera Twin lecz czy to może mieć na to wpływ??? Na wcześniejszym oprogramowaniu takich problemów nie było i wszystko działało szybko i sprawnie. Z góry dzięki za pomoc !!!

 

U mnie działa to w miarę szybko, ale czasami jak cofnę się o kilka kanałów w stosunku do tego co już przeskoczyłem (np mam włączoną funkcję pilot oglądając TVP 2, dojadę do powiedzmy BBC Knowledge, po czym cofnę do History) to informacja o audycji na tym kanale, do którego cofnąłem, znika i trzeba trochę poczekać zanim znowu się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu działa. Pierwszy (prod. Pace) umarł po aktualizacji. Nowy wymieniony u dystrybutora (także prod. Pace) niby zaktualizował się ale włączał się za drugim , trzecim razem. Po tej aktualizacji trzeba było wyszukać na nowo kanały i wydawało się że już wszystko będzie dobrze ale nic z tego. Wczoraj odebrałem następny ( i niespodzianka bo prod. philips) który w końcu działa już poprawnie. Z ciekawostek ten egzemplarz działa dość głośno. Startuje jak stary pecet, słychać dysk wyraźnie :/ ale w końcu pilot działa mi przy plaźmie bardzo dobrze. Kanały na astrze nie tną więc jakoś przeżyję chyba głośność. Philips nie kazał po aktualizacji wyszukiwać kanałów, zostały moje ustawienia dysku, czasów. Jedynie próba wybrania ręcznego zarządzania dyskiem zawiesza tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany ustawienia zarządzania dyskiem, to spróbuj wejść do tych ustawień ( przycisk E ) poprzez listę zaplanowanych do nagrania audycji.

 

W przypadku, gdy wejście do tych ustawień następuję bezpośrednio z listy nagranych audycji, dekoder nie chce zapamiętać ustawień lub właśnie zawiesza się.

 

 

B -> MOJE NAGRANIA -> E - zawieszanie lub brak zapamiętania ustawień,

B -> MOJE NAGRANIA -> B(planowanie) - E - powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również za wcześnie pochwaliłem, dek. zawiesił mi się dwa razy w ciągu 30 min. podczas przełączania kanałów. Mam ich aż... 6 ;) strach pomyśleć o tych co mają pełny pakiet. Pomogło wyjęcie wtyczki z prądu, czyli tzw. reset.

Jestem pasjonatem sportu. Zależy mi by mieć w domu go jak najwięcej. Dodatkowo lubię jeszcze ciekawe kanały tematyczne typu BBC oraz typowo naukowe. Z tego względu mam N i multipakiet C+ ale od początku.

W Polsce jest tylko jedna platforma którą ogląda się z przyjemnością, której dekodery działają tak jak powinny, która ma odpowiednią jakość obrazu i najciekawszą ofertę programową- to platforma N.

W Polsce jest również platforma, która obojętnie co by nie nadawała i tak nie jest warta uwagi. Można ją porównać do przeglądania internetu w telefonie w EDGE w porównaniu z UMTS. Choćby zawartość stron w EDGE była ciekawsza, brak przyjemności oglądania, mulenie itp. zniszczy wszystko. To oczywiście CP.

W Polsce jest również platforma, która z powodu posiadania ciekawych praw do transmisji sportowych na wyłączność jest raczej obowiązkowa w domu każdego kibica- przynajmniej w postaci multipakietu. I to praktycznie jej jedyny plus, Cyfra+. Porównałbym ją do kolosa na glinianych nogach, który niedługo wg. mnie runie. Niech wypuszczą jeszcze jeden soft, który zniszczy resztę sprzętu, niech wypuszczą następcę dziadowskiego PACE HD jeszcze bardziej zamulającego, niech nie pozyskają praw do Ekstraklasy i na koniec niech podwyższą abonament tłumacząc tym swoją elitarność.. Mam was z musu i mam nadzieję, że jednak już niedługo.. Jesteście BEZNADZIEJNI, prawie jak CP. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG to istny rytuał cierpliwosci ,

PORAZKĄ jest BRAK opcji wpisania nr kanalu by do niego przeskoczyc i przeczytac aktualny program tylko trzeba "gora-dół" klikac pilotem zeby dostac sie np z kanalu 46 na kanal 4 , dziwnie to rozwiazano ZONK !!, na chwile obecna EPG mnie zniecheca by je wogole wlaczyc , no i ta aktualizacja PROSZE CZEKAC , i INFORMACJA na po kliknieciu PILOT - brak informacji GRRRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue_Voyager, dzieki.

 

frantic_85, nie do konca orientujesz sie w moim polozeniu.

 

Lamie jeden z punktow regulaminu, na ktory operatorzy jakos bardzo chetnie przymykaja oko. Gdyby nie przymykali mieliby by ...dziesiat lub ...set tysiecy abonetow mniej: odbieram program poza granicami Polski.

W Szkocji, bedac bardziej precyzyjnym.

Nie wybieram sie w najblizszym czasie osobiscie, wiec musze skorzystaz z uslug pocztowych lub kurierskich. A w Polsce procedura zostanie dopelniona przez osobe, ktora zawarla umowe

 

Co prawda, chcac byc w zgodzie z prawyem myslalem o ustanowowieniu Konsulatu Honorowego w moim salonie :-)

 

Przy okazji, na moim Awatarze, jest antenka o srednicy 9.7m celujaca w satelite GeoStacjonarnego. Zwroccie na bardzo niski kat elewacji. Dla dowcipnisiow: Nie sluzy on do odbioru sygnalu z HotBird'a, do tego celu wystrcza z powodzeniem siatkowa 60cm. Poziom sygnalu w Szkocji jest tylko o 1dB mniejszy niz w centralnych regionach Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A minusy? No też są

 

- również przy planowaniu nagrania nie ma możliwości ustawienia dokładnej godziny - skok co 5 minut - TRAGEDIA

 

co do planowania to u mnie jest możliwość ustawienia dokładnej godz wystarczy uzyc cyfr na pilocie a nie strzałek prawo / lewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...