Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam - ponawiam więc pytania o kabal który muszę zakupić to kina samsunga oraz tv panasonic 42s10e

poniżej już moje wejścia i wyjścia:

 

Wejścia audio-wideo: Audio (L,P) (Cinch)

Optyczne(toslink)

 

Wyjścia audio-wideo: HDMI

Component

Euro złącze(SCART)

Composite

 

Łączność bezprzewodowa: Wireless-Ready

Inne złącza: USB HOST

Bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasami jak chcę zmienić program strzałkami to mi zmienia program na 1 lub 4. Co jest grane ??
Masz te kanały ustawione jako ulubione.

Wystarczy wcisnąć na pilocie klawisz TWOJE, żeby wyłączyć listę ulubionych i wtedy zmieniając strzałkami będziesz miał dostęp do wszystkich kanałów... albo dodaj więcej kanałów (możesz to zrobić wchodząc do MENU) do listy ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino SAMSUNG HT- 325R

Wejścia audio-wideo: Audio (L,P) (Cinch)

Optyczne(toslink)

 

Jaki będę musiał zakupić kabel aby podłączyć kino pod ten dekoder.?

Czy czasem nie będzie potrzeba jakiś przejściówek ?

 

Tylko w tym filipsie zakichanym nie ma wyjścia toslink - więc sprawa sie komplikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowiam pytanie, bo widzę że część osób zaśmieca temat jakimiś głupotami o ARD, jakby nie było do tego odpowiednich tematów :evil:

 

Mam Philips DSR 7201 HD i nie mogę się dostać do Moich Nagrań. Za każdym razem jak chce wejść to robi się czarny ekran i nie zostaje nic innego jak wyjęcie wtyczki z gniazdka. Do Cyfra+VOD mogę wejść bez problemu i odtwarzają się zapowiedzi. Time Shift też działa. Co jeszcze mogę zrobić? Czy zostaje już tylko wymiana?

 

 

Spróbuj coś nagrać - miałem podobną sytuację, nagrałem kolejną audycję (tzn. szczerze mówiąc może z 5 minut losowo wybranego kanału) i problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bani!! tego nawet nie można nazwać dekoderem z możliwością nagrywania. Zdecydowanie polecam DigiCorder HD od TechniSat. Obecnie najlepszy na rynku.

 

 

Tak tylko pewnie kosztuje majątek - człowieku opanuj sie z takimi wywodami. Ja mam za 10 zł/msc i jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem szczerze, że nie radze podłączać nic pod usb w dekoderze. podłączyłem kiedyś mp3, bo już miałem coś do tv podłączone i chciałem 'tylko' podładować. zrestartował się dekoder i po jakimś czasie zorientowałem się, że znikło mi parę nagrań z biblioteki. zaprawdę powiadam wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaplanowałem nagrywanie w Canal+filmHD o 17:25. Oglądając TVP POZNAŃ kilka minut, chciałem włączyć EPG. Gdy włączyłem to w tej samej chwili dekoder przestał nagrywać... Brak słów... jak mogą zdarzać sie takie rzeczy? To jedno a drugie... już jestem zły ponieważ przedłużyłem umowe telefonicznie tylko dlatego że zaoferowano mi naliczanie za mój pakiet (Prestiżowy HD+) 82 PLN oraz PVR bez opłat. Jedynie płatne w dalszym ciągu normalnie będzie HBO DIGITAL (15 PLN) czyli w sumie abonament 97 PLN. (W liście z rezygnacją z Cyfry+ napisałem ze kwota za wysoka za pakiet a mniejszy mnie nie interesuje, dekoder nie jest wart opłat dodatkowych oraz przytoczyłem oferte n - dekoder bez opłat a pełen pakiet za 98 PLN.)

Także warunki jakie przedstawili skusiły mnie jednak by tą umowę przedłużyć. Dlaczego więc gdy od lutego miałem płacić 97 PLN to dostałem rachunek na 116,45 PLN?

Z VOD nie korzystałem w tym i w zeszłym miesiącu więc skąd taka kwota?

Czy praca dekodera oraz różnica w opłacaniu abonamentu kwalifikują sie do rezygnacji z umowy przed upływem czasu minimalnego?

Już mnie kuwica strzela jak widze to wszystko!

Dekoder nie musi mieć tych bzdur co n boxie są ale niech chodzi! Niech nagrywa normalnie, przewija, niech pilot zacznie wreszcie funkcjonować z dekoderem jak należy....

A oni jeszcze za to haracz buorą od większości abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja również posiadam owy dekoder.Ostatnio jakoś nie chce wyświetlać mi kanałów FILMBOX choć mam wykupiony pełen pakiet.Wyskakuje że Brak Sygnału Sprawdz Antenę.Odziwo na Sagema te kanał chodza.Czy ktoś moze cos takiego ma ??

Dodam że posiadam opcje Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...