Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Też nie ma RU TV ...

RU TV ciągle nadaje, ale chyba tylko na cyfrze są problemy : na TNK i jako FTA działa prawidłowo.

Dobrze że nie ma RU TV, mogliby tam wstawić RTL 102,5 by było fajnie.

RTL 102,5 masz trochę dalej na liście, RU TV to dobry kanał - nie musisz słuchać rosyjskiej muzyki, tak samo jak inni nie muszą słuchać klasycznej czy popu. Tym lepiej, że na cyfrze + jest tak zróżnicowana oferta nawet muzyczna. a mimo że raczej oferta ESKI TV mnie nie ciekawi, to mogliby włączyć do oferty, skoro nadaje jako FTA.

 

Kończmy ten offtopic. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko w porównaniu z n recorderem n to PVR Cyfry+ to najzwyklejszy szmelc. Jakość obrazu super , włączanie i wyłączanie natycmiastowe , nagrywanie - wiele opcji , radia internetowe , wybrane portale z internetu. Mam oba te odbiorniki i zero porównania na korzyść n recordera. PVR-a wyłączyłem i stoi na razie jako gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu super.

 

Tu PVR-owi niewiele można zarzucić, akurat ta ironia nietrafiona.. Zależy czego oczekujesz od dekodera. Ja potrzebuje tylko odbioru HD w dobrej jakości i prostego nagrywania z timerem. Długie włączanie i wyłączanie bywa irytujące. Reszta tego co wymieniłeś to zwykłe, mało znaczące bajery, chyba, że nie masz najprostszego kompa z Windowsem 2000? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko w porównaniu z n recorderem n to PVR Cyfry+ to najzwyklejszy szmelc. Jakość obrazu super , włączanie i wyłączanie natycmiastowe , nagrywanie - wiele opcji , radia internetowe , wybrane portale z internetu. Mam oba te odbiorniki i zero porównania na korzyść n recordera. PVR-a wyłączyłem i stoi na razie jako gadżet.

Ja mam obydwa dekodery PVR z cyfry peace 250 Giga . i czarny nrcorder.. i wydaje mi sie że lepszy obraz z tunera Peace niż z nrecordera zwłaszcza na kanałach SD..

Istotną wadą Peace jest dłuuuugie właczanie tunera i kiepskie EPG ( to wina softu cyfry niż samego tunera) .. A tak w zasadzie niczym te tunery się nie róznią.. na Nrecorderze ( czarnym) brak listy kanałów na ekranie ( tę niedogodność zlikwidowano w turbo) .. A największą wadą n-ki jest brak tych kanałów co ma cyfra..!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja namawiam każdego kto będzie miał dostęp do mediasatów serii Pioneer 1430,1530,1630 ,1730 albo Philips 6010 do podłączenia z TV i wtedy zobaczycie co są warte nboxy czy PVR C+ oczywiście w SD tylko nie zapomnijcie włączyć sygnału RGB

A ja namawiam każdego kto będzie miał dostęp do mediasatów serii Pioneer 1430,1530,1630 ,1730 albo Philips 6010 do podłączenia z TV i wtedy zobaczycie co są warte nboxy czy PVR C+ oczywiście w SD tylko nie zapomnijcie włączyć sygnału RGB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko w porównaniu z n recorderem n to PVR Cyfry+ to najzwyklejszy szmelc.

 

A rok temu to byl szmelc do kwadratu. Teraz jest duzy postep, mniej resetow, mniej bugow, itp. Ale np. Eurosport HD z time-shift to sciema. NIE MA TAKIEJ FUNKCJI (PVR Philips)! Ogladamy sobie z kolegami Puchar Afryki, jest goal Gyan'a przeciw Nigerii (23-cia minuta), robimy powtorke w zwolnionym tempie, ale w tym samym czasie nagrywajacy sie mecz sie totalnie pokopal (PVR nie mogl uciagnac nagrywania i time-shiftingu w tym samym czasie). Kombinujemy, przewijamy, przelaczamy, NIC. Nagranie skopane. Zanim sie zorientowalismy, ze nic nie pomoze, minela pierwsza polowa, nagranie stracone (przerywa, skacze, jaka sie, zacina, staje, wylacza obraz, itp.)! Wiec zrobilismy reset dekodera i ogladalismy tylko druga polowe na zywo z pilotem odlozonym na polke.

 

Ale na n-ke bym sie nigdy nie zamienil. Uzywam Cyfry glownie do nauki angielskiego. Oferta jest 10x bogatsza na Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...