Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi się dziś zdobyć dekoder PVR z dyskiem , na pudelku pisze Philips zas na naklejce z tylu dekodera pisze Pace DSR 7201 :/ . To w końcu jaki mam dekoder Philips czy Pace ? Ma to jakieś znaczenie ? różnią się czymś ??

 

zarty sobie robisz czy serio pytasz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PVR od ponad roku. Jednak dopiero teraz podłączyłem go przez HDMI do amplitunera. Proszę o info czy przez ten kabel w tym dekoderze idzie ścieżka DD 5.1. Czy wogóle idzie DD?? Nie zależnie czy ogladam TVP1 czy NG HD jest stereo. Wcześniej miałem podłączenie do kina domowego przez COAXIAL i wszystko pięknie śmigało. Wie ktoś o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mi się wydaje że platformy muszą mieć coś z tego ze dany kanał jest na tej a nie innej pozycji na liście. Wole korzystać z Fergusona 6018 niż z PVR-a bo mam listę jaką chce a nie wg. czyjegoś widzimisię. Rozumiem że są osoby które potrafią tylko włączyć i wyłączyć tuner i tutaj automatyka im jest potrzebna ale powinna być też możliwość dodatkowej edycji listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mi się wydaje że platformy muszą mieć coś z tego ze dany kanał jest na tej a nie innej pozycji na liście. Wole korzystać z Fergusona 6018 niż z PVR-a bo mam listę jaką chce a nie wg. czyjegoś widzimisię. Rozumiem że są osoby które potrafią tylko włączyć i wyłączyć tuner i tutaj automatyka im jest potrzebna ale powinna być też możliwość dodatkowej edycji listy kanałów.

 

Zgadzam sie i nie zgadzam sie. Osobiście użytkuję trzy odbiorniki satelitarne w tym jeden to PVR. Nie trzeba się martwić że cos zmieniło sie w ustawieniach, mamy zawsze aktualne kanały (przynajmniej w częsci głównej). Dla starszych lub mniej pojętnych osób , które nie lubią się zagłębiac w technice to dobre rozwiązanie. mam takich osób kilka wokół siebie - takie są. Osobiście nie wyobrażam sobie jednak aby na moich dekoderach nie było to ułozone jak potrzebuję. Mm w humaxie obok siebie kanały z CP i C+a także z n - i to powoduje że ma to przewagę. Tzeba jednak aktualizowac listę i w razie zmiany parametrów - uzupełniac je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych dekoderach CP także nie ma już edycji listy :? Normalnie porażka. Wydaje mi się , że platformy dostają jakąś extra kasę za promowanie niektórych kanałów

 

Tak się zastanawiałem...

Ogólnie, nie tylko o dekoderach Cyfry+ ale ogólnie o dekoderach zarówno tych CP jak i tych Cyfry, w których nie ma możliwości tworzenia własnych list kanałów.

Czy problem leży w samej specyfikacji dekodera, czy też po stronie softu? Chodzi mi o brak możliwości przestawiania kanałów.

 

A jeśli leży po stronie to softu, to czy nie dałoby się gdzieś w internecie znaleźć softu, który by to umożliwiał i wgrać? Czy też było by to nielegalne? Nie mówię rzecz jasna o jakimś wgrywaniu pirackich kluczy czy coś tylko softu, który by się różnił od oryginalnego tylko i wyłącznie tym, że umożliwiałby dowolne przestawianie kanałów.

 

Czy istnieją takie softy, a jeśli tak to czy byłoby to legalne i czy po takiej operacji dekoder nie przestałby współpracować z kartą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego Mediasaty. Te dekodery były bardzo popularne i z czasem znalazło sie rozwiązanie... To menu i ogólnie oprogramowanie udało sie zastąpić zupełnie innym, nowym oprogramowaniem. Do tych raczej nic sie nie pojawi.

Najlepiej jakby w nowym dekoderze PVR jaki ma niby być, było inne, nowoczesne oprogramowanie i nie mówie tu akurat o przestawianiu kanałów bo to mi nawet odpowiada. wiem gdzie co jest albo np pojawi sie nowy kanał to nie trzeba go szukać pośród całej listy bo od razu wiadomo gdzie konkretnie on jest. Poza tym dzwoniąc do kogoś by powiadomić by włączył teraz jakiś kanał bo pokazują tam coś co musi zobaczyć to nie trzeba mówić że ma włączyć np Investigation Discovery a rozmówca nie musi tracić czasu na znalazienie tego kanału na swojej liście. Wystarczy powiedzieć 86 i po sprawie, wszystko jasne.

 

Chodzi o oprogramowanie które by zaskoczyło zaawansowaną technologią.

Wszystko się okaże jak wejdą do oferty nowe dekodery PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...