Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki jest sens oglądania cyfrowej telewizji po euro i jeszcze przez PVR, ja rozumiem koszty itp. ale warto zastanowic się nad wymianą tv.

Pozdrawiam

A sens jest taki, że jest to jedyny dekoder PVR w ofercie operatora. Chodzi mi o mozliwośc nagrywania a nie o HD, których to kanałów i tak nie mam wykupionych. Wypróbowałem oba złącza, niestety tfu...programiści dali ciała. Jak zwykle... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U Mnie niestety wogole niechce zlapac zadnych programow antene (szerokopasmowka) mam ustawiona na Zielona Góre i niestety nic 0 programow (sprawdz polaczenie antenowe) antena napewno gra bo odbieram analogowo z Zielonej Góry kilka kanalów marnej jakosci :) wie ktoś w czym tkwi problem ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zamianie softu dekoder jest nieco szybszy jesli chodzi o działanie a o niebo szybszy podczas włączania... zawsze włączałem pierwszy dekoder i po kilku sec. TV i po pojawieniu sie menu TV dopiero dekoder się odpalał a od wczoraj jest dwa razy szybciej

 

Witam.

 

Jakie kanaly w dvb mozna ogladac w Warszawie i okolicach?

 

TVP1

TVP2

TVP INFO

TVN

POLSAT

TV4

PULS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam kogoś z górnego śląska kto ma na PVR chodzący DVB-T (Chorzów, Siemianowice), a konkretnie Katowice - chodzi o to czy w Katowicach sięga nadajnik z Wisły; a i jeszcze - mieszkam PRZY urzędzie skarbowym tzw "drapaczu chmur :wink: " na Zwirki wigury dokładnie w który kierunek celować, "tak pi razy oko", :mrgreen: mniej więcej punkt orientacyjny miasta, wiem tyle że mniej więcej odwrotnie do nadajnika mysłowice kosztowy(analog) tylko nie wiem jak "daleko kręcić" anteną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kłopot z moim tunerem z wgranym już najnowszym softem.

Otóż czasem podczas przełączania programów - najczęściej w okolicach stacji TVS - tuner przestaje emitować sygnał po złączu HDMI.

Telewizor wyświetla info o braku sygnału - skutkuje tylko wyłączenie TV i Dekodera.

Czy ktoś z was spotkał się już z podobnym problemem?

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z nowego oprogramowania. Dopiero dziś znalazłem czas aby uruchomić naziemną antenę. z nadajnika Wisła Skrzyczne mogę odbierać i nagrywać TVP 1 i 2, TVP Katowice oraz TVP Sport. Odbiór ok. Wszystko jak narazie działa bez problemu. Teraz nasz odbornik zaczyna być w pełni wykorzystywany. Czekam na nowe kanały ze Skrzycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już żadnego problemu z radiami czyli resetowaniem dekodera gdy wyłączy się go podczas słuchania audycji radiowych.

W dalszym ciągu nie uruchomiono regulacji głośności na dekoderze, gdy ten połączony jest do cyfrowego wyjścia dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, napisy we filmach są teraz takie jakie być powinny :brawo:

Popszednie to była katastrofa...

Musze przyznać ze widać różnice w pracy dekodera. Jest lepiej co by nie powiedzieć ze dobrze.

Panowie pracujący w dziale technicznym powinni teraz rozpatrzyć, przygotować oraz wprowadzić nową szatę graficzną 16/9 z rozbudowanymi opcjami :D

Zauważyłem też niewielkie zmiany w HBO DIGITAL.

Program teraz jest podzielony na PREMIERY, PRODUKCJE HBO ORAZ SERIALE i WSZYSTKO OD A DO Z. Podlisty są bardziej przejrzyste.

Trudno powiedzieć czy został rozwiązany problem z reakcją z pilota.

Trudno określić czy taśma izolacyjna poprzyklejana do terminala jest nadal pomocnym czy zbędnym - niepotrzebnym już rozwiązaniem ponieważ dekoder czasem nie reaguje na komendy. Możliwe jednak ze tak się tylko wydaje i wszystko jest si 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawia się problem w momencie wejscia do biblioteki "przycisk B" wtedy pojawia się silne intensywne białe tło / niestety w momencie kiedy pojawia się owe tło mój pilot staje się

bezużyteczny. Na początku myślałem że zawisił się mój tuner, jednak postanowiłem jeszcze sprawdzić sterowanie klawiszami na tunerze - tu wszystko było OK. W momencie kiedy klawiszami na tunerze wybrałem interesującą mnie biblioteke i do niej wszedłem "tło się zmieniło" pilot odzyskał sprawność.

 

Zatem jestem za zmianą tła głównego biblioteki na coś mniej rażącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy został rozwiązany problem z reakcją z pilota.

Trudno określić czy taśma izolacyjna poprzyklejana do terminala jest nadal pomocnym czy zbędnym - niepotrzebnym już rozwiązaniem ponieważ dekoder czasem nie reaguje na komendy. Możliwe jednak ze tak się tylko wydaje i wszystko jest si 8)

 

 

Niestety, taśma jest nadal potrzebna :( (a przynajmniej u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...