Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam przed chwila stalam sie posiadaczka owego tunera

po podlaczeniu wrzuceniu karty na ekranie pojawil mi sie napis brak wlasciwej karty lub karta nieaktywna

chociaz jak widzialam w punkcie cyfry karta zostala aktywowana i dzialala ale to nic

po chwili pstrykania pojawil misei komunikat czy chce wykoanc aktualizacje softu dalam ok i ekran nagle zrobil sie czarny i jedyna oznaka ze tuner dziala jest migajaca dioda na nim chyba "power" czerwona.Prosze mi powiedziec czy tak odbywa sie akualizacja i ile to trwa i kiedy bede wiedziec ze skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ruszylo

Jeszcze mam 2 pytanka albo 3:)

1.Opcja cyfra VOD to tzrzeba wykupic czy jak mam dekoder i pakiet komfort to moge z niej korzystac i wypozyczac filmy?

2.Jaka cena w ogole za film?

3.Czy da sie wypozyczcy film bez puszczania drugiego kabla od anteny?Tzn przykladowo hm nie wiem przepiac kabel do drugiego wyjscia sciagnac film i przepiac do pierwszego?:)Kurcze pewnie pytanie za 100pkt ale wybaczcie kobieta sie nie zna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, po pierwsze do tych ktorzy jeszcze tego nie wiedza, czas w ktorym dostepne sa aktualizacje dla HD PVR to od piatku godz 9.00 do poniedzialku godz 9.00 , dzisiejszy soft dal spora zmiane czyli VOD ,zostalo zmienione wizualnie/nowa ,,plansza,, i polaczone z Hbo Digital oraz ,,Moimi Nagraniami,, to samo jest tez i na kanlae 26 i na kanale 34, oprocz tego moze zauwazyliscie ze jest nowa czcionka na wszystkich kanalach ,jak dla mnie ladniejsza ,ciut wieksza i ,,pochyła,,...zadzwonilem tez przed chwila na nr infolinii ,,technicznej,, (czyli dzwoniac do CTA wybieracie 3 z pozycji telefonu).zapytalem o soft do telewizji naziemnej ale konkretnej daty nie podaja choc moze i w czerwcu bedzie, ja sie nie napalam bo jak wiemy mialo byc najpozniej w kwietniu, zapytalem tez o te głupie plansze czyli ,,niepoprawny system kodowania,, na przynajmniej kilku programach niemieckich m.in Rtl i np słoweńskich,chorwackich ale niby tez nad tym pracuja, co do EPG i jego braku np na nowym kanale 57-Universal Channel to tłumacza to tym ze dostawca programu jesli nie daje to i oni nie nadaja, prosilem tez DOSLOWNIE(!) o nie przysypianie i nie nie leniuchowanie w kwestiach częstszych aktualizacji programow FTA i ich edycji.Mam tez prosbe do Was ludziska : piszczcie do nich i dzwoncie jak najczesciej ,mowcie smialo o co wam chodzi,dopominajcie sie a wtedy zwieksza sie szansa ze cos na plus dla nas wydarzy sie sprawniej i szybciej.Wiemy przeciez wszyscy ze to my im placimy i z nas zyja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twin jest potrzebny tylko wtedy gdy chcesz równocześnie nagrywać i oglądać coś na innym kanale. Filmy z VOD ściągają się chyba w porach nocnych więc też można pociągnąć na jednym kablu. O ile się nie mylę :>

 

No da rade, ale aby szybciej pobrać VOD to lepiej mieć Twin, bo w momencie bo w przypadku jak cos oglądasz to blokujesz VOD i VOD musi czekac aż skończysz ogladac i wyłączysz TV...

No i to że jedno ogladasz a co innego nagrywasz, wbrew pozorom bardzo potrzebne... W TV leci Meczyk i żony serial, aby uniknąć awantury nagrywasz sobie meczyk a oglądasz serial :) W czasie serialu unikaj jakichkolwiek informacji od kogokolwiek na temat wyniku meczyku to tak jak bys prawie nic nie stracił bo emocje te same będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby móc obejrzeć jakiś film z CYFRA+ VOD musisz poczekać, aż filmy Ci się ściągną, bo inaczej nic nie obejrzysz. Jeśli dobrze pamiętam, to zakupiłaś Cyfrę+ i podłączyłaś ją do instalacji jednokablowej, dlatego też filmy mogą Ci się dłużej ściągać niż w wersji dwukablowej, a co za tym idzie, musisz dłużej poczekać na obejrzenie filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obserwowałem to forum od dłuższego czasu, jednak chciałbym zapytać użytkowników Philipsa HD PVR o jedną rzecz - czy Wam również terminal resetuje się (a przynajmniej tak to wygląda) po każdym przełączeniu w stan czuwania ? Ostatnio zauważyłem również, iż w nocy o 24 i potem co pół godziny do 02:30 terminal również resetuje się... Czy to wina mojego odbiornika, czy tak już po prostu jest?

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD PVR Philipsa wynajmowany od Cyfry+ od godz. 0:00 zaczyna ściągać filmy do HBO Digital, aktualizować bibliotekę, ewentualnie usuwać z dysku to, do czego skończyły się prawa (z opcji HBO Digital i VOD)

Objawy... głośniejsza praca dysku (szum), migająca/świecąca dioda od nagrywania...

...i to jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko obecnie wynajmuje ten tuner philips hd pvr od cyfry ale chcialbym go nabyc na wlasnosc poiewaz cyfra tego nie oferuje zaczalem szukac po serwisach aukcyjnych .Ceny dosc atrakcyjne

Teraz moje pytanie czy kupno poprzez serwis jest bezpieczny jesli tuner posiada nr seryjny i go sprawdze w cyfrze?

Chyba wypozyczanie filmow nie ma nic wspolnego z tunerem ze ktos nabije na niego jakas kwote za filmy?

Prosze o pomoc i z gory dziekuje

 

Edit Z tego co sie dowiedzialem tunery cyfra nie sprzedaje ale osoba ktora go chce mi sprzedac prowadzi komis i ma spisana umowe z Panem ktory ten tuner przyniosl.Czy cyfra ma jakas mozliwosc zablokowania tego tunera po tym jak ktos za niego w koncu przestanie placic?Wypozyczalni korzystac napewno ni ebede potrzebuej tuner ktory bedzie odbieral hd i nagrywal nic wiecej nie wymagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest to niezgodne z prawem bo skoro nie ma takich tunerów do kupienia to znaczy że ktoś go wcześniej ukradł wiec możesz być oskarżony o paserstwo.

Po drugie, na takim tunerze nie da się uruchomic HBO Digital, możesz też mieć problemy z wypożyczaniem filmów, bo jak wyślesz smsem prośbę o uprawnienia a one nie przyjdą, to po kontakcie z BOK stwierdza oni że nie masz tunera z dyskiem (bo takowego nie będzie w systemie) i nie wyślą Ci uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...