Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... nagrywania dwóch różnych programów w tym samym czasie...wolniejszego zapisu filmow do VOD na dysk.

 

 

Tak czy owak nie nagrasz dwóch programów naraz! a co do wolniejszego nagrywania VOD na dysk to raczej pvr wcale nie nagrywa a nie wolniej jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym kablu też nagrywa

 

Proste pytanie?

Czy ta "maszynka" szczególnie w nocy kiedy się śpi, głośno chodzi. Jeśli tak, to czy po wyłączeniu na noc, następnego dnia wymaga jakiś zabiegów? Na przykład ustawienia zegara itp. Czy tylko zegarka?

 

Słychac dysk, ale tylko wtedy gdy sciaga film. Hałas do zniesienia, typowy dla pvrów.. Zadnych zabiegow robic nie musisz. Po wlaczeniu do pradu, sam pobierze wszelkie dane itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie dotyczace tego dekodera. A dokladnie jego zdobycia. Rozumiem że macie te dekodery PVR bo skonczyła wam sie umowa i ją przedłuzyliście w zamian za to wzieliście dekoder. Czy dobrze rozumiem?? Jak tak to chcialem sie dowiedzie ile przy przedłużeniu umowy kosztuje taki dekoder wraz z anteną?? Chyba że w inny sposób go zdobyliście to też prosiłbym o szczegóły. Pytam sie dlatego ponieważ mam dekoder strong i przez niego prawie wszystkie włosy mi wypadły. prosze o małą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że aktywujesz przez BOK którąś z opcji HD i powiesz że chcesz dekoder PVR który jest na wynajem 20zł/mc dopisane do rachunku.udajesz się do najbliższego dystrybutora Cyfry z dowodem osobistym ,nr abonenta i ma prawo Ci go wydać,o ile ma go na stanie i to wszystko.Pamiętaj Dekoder Strong jak go masz na wynajem to go zwracasz,a w zamian bierzesz PVR.Pamiętaj że rachunek zwrasta o 20zł za PVR /mc + opcja minimum jedna Hd tj:5 zł/mc.Umowa nic tu nie ma do siebie.Chyba że się teraz coś zmieniło w Cyfrze +.Jak aktywujesz opcję HD,masz prawo do wzięcia PVR.Oczywista Tv LCD lub plazma to miły obowiązek u Ciebie w domu.Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zemną jest zupełnie inaczej - Philips HD PVR - to prezent od C+ - A raczej promocja bożonarodzeniowa bez wszelkich opłat na jakiś czas. Chyba 10 miesięcy, to jest do końca umowy. Jedyny wydatek to zamówienie przynajmniej jednego kanału HD, który też będzie ileś tam miesięcy bez opłat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...który też będzie ileś tam miesięcy bez opłat...", "...bez wszelkich opłat na jakiś czas. Chyba 10 miesięcy, to jest do końca umowy." Wziął, cieszy się póki ma za darmo, a póżniej jak przyjdzie rachunek nawet kilkukrotnie większy to mina zrzędnie.

 

Otóż umowę podpisałeś na 13 miesięcy (liczone od pełnego miesiąca), opcje HD oraz kanały Premium przez 4 miesiące gratis (+ pierwszy niepełny miesiąc gratis), Canal+ za darmo przez 11 miesięcy (+ pierwszy niepełny miesiąc gratis), wynajem dekodera przez 9 miesięcy gratis (+ pierwszy niepełny miesiąc gratis) no i 50% abonamentu pakietu Podstawowego/Komfortowego przez 9 miesięcy.

 

A tak w ogóle to komuś w trakcie ustawiania nagrań z poziomu EPG wyskakuje czasem komunikat w stylu "mała ilość miejsca na dysku, nagranie może zostać przerwane" chodź dysk ma zajęty w/g menu w jakieś 30-40%? Dodam że mam tak nawet przy próbie nagrania serialu który trwa ~25min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :wink:

"...który też będzie ileś tam miesięcy bez opłat...", "...bez wszelkich opłat na jakiś czas. Chyba 10 miesięcy, to jest do końca umowy." Wziął, cieszy się póki ma za darmo, a później jak przyjdzie rachunek nawet kilkukrotnie większy to mina zrzędnie.

Nie zrzednie! Nie mam takiej przypadłości aby się wiązać z rzeczami martwymi na zawszę :lol2:

Trzynaście miesięcy i koniec! A trwanie przy jednym staje się niebezpiecznie nudne? :P

A swoją drogą dzięki za ten tekst:

Otóż umowę podpisałeś na 13 miesięcy (liczone od pełnego miesiąca), opcje HD oraz kanały Premium przez 4 miesiące gratis (+ pierwszy niepełny miesiąc gratis), Canal+ za darmo przez 11 miesięcy (+ pierwszy niepełny miesiąc gratis), wynajem dekodera przez 9 miesięcy gratis (+ pierwszy niepełny miesiąc gratis) no i 50% abonamentu pakietu Podstawowego/Komfortowego przez 9 miesięcy.

Wyręczyłeś mnie, bo moje zmęczenie, po dwudziestej drugiej było już ogromne :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim moim poście była pomyłka :P Oczywiście Canal+ jest na 12 miesięcy (a nie 11) + pro rata.

Widzę - czytam - że miałeś podobną przypadłość zmęczenia :lol2::P

Trzeba ale i tak muszą wysłać poprawiony soft, miał być w lutym.

Oj! Czuję, że nie będzie to tak prędko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... lepiej by WKONCU uruchomili MULTIROOM ...

czekam na niego jak na zbawienie ...

oferta mojej KABLOWKI i jakosc kanalow i SAME KANALY ( ponad 10 stacji INFORMATYCZNYCH to jakas zemsta chyba )

i dekoder i ROZWOJ w jakim oni zmierzaja prosi o dobra ostra siekiere i zbrodniarza ktory popelni ten MORD :)

 

kablowka to INEA :) :) dla wtajemniczonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwikę nadal ciężko jest wymienić analoga na PRV HD (promocja świąteczna) zgodnie z otrzymanymi pismami niby mają być po 20 marca, co do tej DVB-T, jakie ewentulnie będzie można oglądać programy ...czy zależy to od regionu, miasta czy ogólne kanały wszędzię są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dziwny problem z tym tunerem.

Jak wyłączę tuner to po jakimś czasie włącza się wentylator i tak sobie "chodzi" cały czas (w dzień i w nocy)

Druga sprawa to zaplanowane nagrywanie - w ogóle nie chce nagrywać ustawionych wcześniej programów (nagrywa bezproblemowo jak oglądam)

 

I ciekawostka... kiedy odłączę kabel hdmi, przez który mam podłączony tuner - wszystko jest ok (tuner nagrywa zaplanowane programy, a wentylator przestaje działać w trybie "stand by")

 

Ma ktoś podobne dolegliwości ? Czy to wina softu w pvr czy kabla hdmi ?

 

PS

Czy w przewodniku (klawisz "PROGR"0) jak dacie "Wszystkie kanaly" to macie tylko do nr. 94 ?

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dziwny problem z tym tunerem.

Jak wyłączę tuner to po jakimś czasie włącza się wentylator i tak sobie "chodzi" cały czas (w dzień i w nocy)

Druga sprawa to zaplanowane nagrywanie - w ogóle nie chce nagrywać ustawionych wcześniej programów (nagrywa bezproblemowo jak oglądam)

 

I ciekawostka... kiedy odłączę kabel hdmi, przez który mam podłączony tuner - wszystko jest ok (tuner nagrywa zaplanowane programy, a wentylator przestaje działać w trybie "stand by")

 

Ma ktoś podobne dolegliwości ? Czy to wina softu w pvr czy kabla hdmi ?

 

PS

Czy w przewodniku (klawisz "PROGR"0) jak dacie "Wszystkie kanaly" to macie tylko do nr. 94 ?

 

 

Pozdr,[/qu

co do pierwszego to nie wiem

a przy zaplanowanych nagraniach zauważyłem coś takiego że jak w ustawieniach dekodera ustawie konwerter na twin to zaplanowane nagrania się nie nagrywają a jak na na konwerter pojedyńczy nagrywają się i umnie jest jeszcze taka rzecz że jak dysk pracuje to znaczy nagrywa się vod lub hbo digital to nie moge włączyć dekodera niereaguje wogóle

w przewodniku też tylko do 94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr,

co do pierwszego to nie wiem

a przy zaplanowanych nagraniach zauważyłem coś takiego że jak w ustawieniach dekodera ustawie konwerter na twin to zaplanowane nagrania się nie nagrywają a jak na na konwerter pojedyńczy nagrywają się i umnie jest jeszcze taka rzecz że jak dysk pracuje to znaczy nagrywa się vod lub hbo digital to nie moge włączyć dekodera niereaguje wogóle

w przewodniku też tylko do 94

 

Nie wiem czy to ma związek z tym, ale mam konwerter twin podłączony to dwóch tunerów (w tym jeden do pvr)

W ustawieniach pvr mam konwerter pojedynczy, jak ustawiłem twin to działają tylko niektóre kanały, dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...