Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że chyba tylko ja stałam się szczęśliwą posiadaczką PVR.Miałam chyba szczęście bo u mnie nic złego się z tunerem nie dzieje.

Dobrze mi nagrywa,ładnie odtwarza,nic się nie zacina nawet na kanałach HD.

Ogólnie jestem zadowolona z PVR ,choć jak pisali moi przedmówcy mógłby się nocą wentylator nie włączać (trochę hałasuje)

Czytając poprzednie posty miałam wrażenie że wszyscy mieszkają na żyle wodnej,która jest przyczyną wszystkich problemów z PVR :lol2:

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych i nieszczęśliwych posiadaczy PVR

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chyba tylko ja stałam się szczęśliwą posiadaczką PVR.Miałam chyba szczęście bo u mnie nic złego się z tunerem nie dzieje.

Dobrze mi nagrywa,ładnie odtwarza,nic się nie zacina nawet na kanałach HD.

Ogólnie jestem zadowolona z PVR ,choć jak pisali moi przedmówcy mógłby się nocą wentylator nie włączać (trochę hałasuje)

Czytając poprzednie posty miałam wrażenie że wszyscy mieszkają na żyle wodnej,która jest przyczyną wszystkich problemów z PVR :lol2:

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych i nieszczęśliwych posiadaczy PVR

Ania

 

Po aktualizacji softu na PVRze do wersji 85/FT1redy wentylator wyłącza się natychmiast gdy przełączymy dekoder w tryb STANBY. W nocy załącza się dekoder czasem dwa razy, sprawdzając bibliotekę VOD i coś tam jeszcze a także aktualizuje kanały. I tylko na ten czas włącza się wentylator .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no własnie- nie chwal go. Sam mam go od kilku dni, odpukac wszystko chodzi idealnie ale az strach pomyslec.... To był jedyny w sklepie w moim województwie...

Ja mam go ponad 3 miesiące i jak narazie wszystko oki. Mam nadzieję że i u Ciebie tak będzie.

Pozdrawiam.

Ania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już piszecie o tym dekoderze... Nowy soft nie wyjdzie jednak tak szybko jak miał się pojawić... Aktualne wersje Philipsa HD PVR są dokładnie takie same jak te sprzedawane wcześniej, nie wprowadzono w nich żadnych zmian. Na większe dyski musicie poczekać... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniu, też pozdrawiam. Odnosnie większych dysków to dotarł do mnie list od C+, ze będę mógł się zgłosić po swój dekoder po 16-tym marca. Zapewne wtedy pojawią się nowe dekodery z dyskiem 320gb i nowym oprogramowaiem .Mi udało zdobyć się chyba ostatni dekoder w województwie - wiec lepiej nawet niech nie waży się psuć :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :)

 

opcja HD śmiga az milo ... kazda stacja dziala BEZ zawieszen ...

 

HBO digital i VOD dziala ... tylko zastanawia mnie fakt dlaczego przy wszystkich pozycjach VOD mam ze ...

dostepne do ...DATA... ale OPCJA DOSTEPNA WKROTCE -- VOD trzeba aktywowac zebym mogl zamawiac FILMY ??

 

 

BO HBO DIGITAL trzeba wykupic za 15 zeta wiec OK ... ale VOD ?????

 

 

narazie jestem zadowolony z PVRa ... zobaczymy jak dlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ooo dzieki za info ...

 

juz sie posciagaly , sa podglady wiec juz dziala :):)

 

TERAZ TYLKO czekam na USLUGE MULTIROOM i odrazu biore jeszcze 2 dekodery i pelna OFERTE HD cyfry i ZEGNAM sie z kablowka :)

INEA wprowadzila HD ale dekoder jest bez dysku i LIPA :(

 

fajna sprawa z nagrywaniem i ta zabawa :) heh :)

 

...hmm w trakcie nagrywania filmu np wczoraj z c+

jak przelaczylem na inna stacje pokazala sie info

ze wyswietlenie kanalu jest niemozliwe gdyz trwa nagrywanie z canal+

 

nie mowicie ze NIE moge w czasie nagrywania SKAKAC po innych stacjach ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich szczesliwych posaiadaczy naszego kochanego pvr-ka hehe

mam taki problem. Mam pakiet prestizowy + a na moim dekoderku co rusz znikaja 3 kanaly axn, discovery, kanaly mieszy eurosportem i tvn turbo, filmboxy, czasmi mtv i pokazuje sie komunikat BRAK UPRAWNIEN DO ODBIORU TEGO KANALU :/ czy ktos sie spotkal z czyms takim ? co mam rozbic ? czy te reaktywacja karty z ica pomoze?

pozd

 

Mam to samo - Na 3xAXN i 3xDiscovery "BRAK UPRAWNIEN DO ODBIORU TEGO KANALU" mimo, że mam od stycznia komfortowy+. Napisałem dzisiaj maila, zobaczymy co odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...