Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Da się na tym tunerze nagrywać jednocześnie dwie audycje? Bo jak próbuję ustawić dwa nagrania o podobnej godzinie mam komunikat o nakładaniu się nagrań.

 

Dodam że dopiero dzisiaj podłączyłem drugi kabel do dekodera, i ustawiłem w ustawieniach anteny w dekoderze TWIN. Oczywiście gdy nagrywam jakiś tam program teraz mogę jednocześnie oglądać dowolny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, bo u mnie naprawdę nic takiego się nie dzieje. spróbuj podłączyć dekoder przez euro i zobacz czy też będzie się coś takiego działo. albo sprawdź też czy dobrze wszystko w menu o hdmi ustawiłeś. ma Twój tv taką opcję że możesz tak jakby sparować tv z urządzeniem podłączonym przez kabel hdmi? bo mój ma ale jak robi wyszukiwanie urządzeń to nie znajduje pvr. chociaż wydaje mi się, że to wina pvr a nie tv

 

Problem leżał w kablu HDMI :) zakupiłem nowy i odpukać od 2 dni działa bez zastrzeżeń :) Nie wiem czy to ma znaczenie ale poprzedni był bodajże 2metrowy (kupiony w Polsce), a obecny 1 metrowy (kupiony w UK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Zielonej Góry! W sobote szukalem tunera HD PVR, odwiedzilem wszystkie puntky C+ aż w końcu w sklepie Vobis w centrum handlowym Focus Park okazalo się ze posiadają jeszcze 5 sztuk !!! Więc postanowiłem podpisać umowe, czyli mają jeszcze teoretycznie 4 PVR HD na stanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wojt@s chodzi o zawieszające się kanały Eurosport HD i NGC HD. Jazda z nimi zaczęł się właśnie po zmianie softu w PVR :evil:

U mnie nic takiego nie ma miejsca. Jedynie na HBO HD (31) na jakieś 2 sekundy pojawia się razem z obrazem i dźwiękiem pasek: Brak uprawnień do tego kanału, po czym znika i jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelita ustawiona na 93% przez profesjonalnego montera ( 90cm srednicy ) a c+hd i tak znika po 30 sekundach i odcina wszystkie inne kanaly - na innyc dekoderach zjawisko nei wystepuje...

Mam dokładnie to samo, tylko reset tunera pomaga, aż do włączania tych kanałów ponownie, dokładniej mówiąc nie chodzi o C+ HD tylko o kanały nadawane na transporderach DVB-S2 (HBO HD z tp. polsatu dvb-s działa) i jest tak od aktualizacji softu, inne tunery (podłączone do quada) działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mowia z hd na philipsie hd jest ogólnie qpa..czekam na modul CI i przez szybe cyfrze wrzuce ten wynalazek.

Jak obsluguje swojego V+boxa (on demand przez swiatlowód bez abonamentu w wielu przypadkach + nagrywanie 3 kanalów itd itp) i skyboxy hd pvr ( 250 gb twardziel dwadziescia pare kanalów w hd) u klientów w domach to mnie az trafia jak pomysle o syfrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wyłączeniu dekodera PVR za jakiś czas zawiesza sie on godzina staje w miejscu i nagranie jakiegoś filmu z programatorem jest niemozliwe, jestem w pracy jest np. 14 a na PVR 6.32. No 20 zł to moze nie jakaś straszna kwota ale połacze nsobie Philipsa DSR którego kupiłem na promocji za 1 zł, z nagrywarka HDD i mam to samo nie dość ze taniej to bez nerwów, no chyba że pojawia się nowi filmy w VOD podobne jak w N a nie w Premierach z 2006/2007 roku a w Hitach np. z 2001 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Zielonej Góry! W sobote szukalem tunera HD PVR, odwiedzilem wszystkie puntky C+ aż w końcu w sklepie Vobis w centrum handlowym Focus Park okazalo się ze posiadają jeszcze 5 sztuk !!! Więc postanowiłem podpisać umowe, czyli mają jeszcze teoretycznie 4 PVR HD na stanie. :)

 

szukam od tygodnia tego tunera na Slasku - moze ktos z Was dysponuje wiedza gdzie jeszcze zostala jakas sztuka?

i co w zasadzie sie dzieje ze nikt nie wie kiedy beda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działania tego dekodera pojąć normalnie nie można. Co chce to robi. Raz filmy na hbo digital czy w VOD są, a raz ich nie ma. Raz pilot działa (stop, play itp) raz nie. Buczy, chuczy, wyje, wiesza się... no słów brak.

Ale powiem tak: idzie z nim wytrzymać jeśli się nie zwraca uwagi na jego działanie. Mam go ponad miesiąc i da się z nim żyć. Szkoda tylko że gdy bo długim czasie ściągania filmy się pojawią na dysku i zacznę coś oglądać, to na drugi dzień tego już nie ma lub opcja niedostępna to szlag może człowieka trafić. Nie wiem gdzie są pseudo technicy CYFRY, czemu nic nie zrobią z tym softem...

Z serdecznymi życzeniami cierpliwości i partyjnym pozdrowieniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...