Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ja prawie w ogóle nie interesowałem się kiedyś nowymi softami... Wielu abonentów, nawet nie wie, że takowe istnieją i można je pobrać z satelity 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie zastanawia - skoro HBO Digital jest w mp4 (jest o tym mowa w temacie o VOD HBO), to wobec tego "nasze" nagrania zapisywane są na dysku w mp2. Trochę to dziwne (jeżeli tak jest), bo stosując mp4 byłoby znacznie więcej miejsca na własne nagrania. :roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk od początku jest podzielony, jedna część na VoD druga na nagrania, nie wiem jak to wygląda w Gigabajtach. MPEG-2 jest dla kanałów SD i tak nagrywają się te pozycje, które Ty nagrasz, chyba, że są to kanały w HD to wtedy są nagrywane w MPEG-4. To jak są nagrywane zależy od tego jak są nadawane zdaje się. Pomyśl ile zajmowałby film w HD w MPEG-2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam od niedawna Pilipsa HD PRV ,po podlaczeniu do telewizora Sony Bravia KDL-40U2000 kablem HDMI co parę sekund a czasami tylko raz w godzinie,

na chwilkę ( pół sekundy) zanika obraz i dźwięk. Tak jakby przez kabel HDMI nie bylo sygnału.

Wymienilem dekoder i kabel ale nic nie pomoglo dalej to samo. Przy podlaczeniu innych urzadzen kablem HDMI nic takieko sie nie dzieje.

Moze ktos mial taki problem i go rozwiazal, bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś można zrobić aktualizację. Mam takie pytanie do lepiej zorientowanych (mam nadzieję, że mi wybaczycie), zrobiłem aktualizację oprogramowania, pod B pojawiła się opcja Biblioteka HBO, na chwilę obecną nie mam możliwości podpięcia do tunera sygnału na dwóch wejściach LNB1 i LNB2, w związku z tym, aby ściągnąć sobie jakiś film z biblioteki na HDD tunera, pod który LNB podłączyć kabel ? Czy wystarczy samo podłączenie kabla pod określone wejście, LNB w tunerze czy może trzeba jeszcze coś tam poprzyciskać? Bardzo proszę, jeśli ktoś może, niech wytłumaczy jak doprowadzić do ściągnięcia na HDD filmów oferowanych w bibliotece.

 

Bardzo dziękuję z góry

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem wystarcza to pierwsze, jeśli robisz jedno nie możesz robić drugiego, taka reguła.

Jeśli podepniesz kabel pod pierwsze wejście to powinno Ci się ściągnąć, bo nie oglądasz kanałów w nocy tylko chcesz ściągać filmy z VoD, więc nie powinno być problemu. Dwa wejścia są po to aby móc nagrywać jeden kanał a drugi oglądać w jednym czasie.

 

Lekko namieszałem.

 

W skrócie: pierwsze wejście powinno wystarczyć i filmy powinny się ściągnąć bez problemu(chyba, że Cyfra stosuje jakieś dziwne metody)

 

No to ostatnie zdanie jest najprostsze do zrozumienia.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem wystarcza to pierwsze, jeśli robisz jedno nie możesz robić drugiego, taka reguła.

Jeśli podepniesz kabel pod pierwsze wejście to powinno Ci się ściągnąć, bo nie oglądasz kanałów w nocy tylko chcesz ściągać filmy z VoD, więc nie powinno być problemu. Dwa wejścia są po to aby móc nagrywać jeden kanał a drugi oglądać w jednym czasie.

 

Lekko namieszałem.

 

W skrócie: pierwsze wejście powinno wystarczyć i filmy powinny się ściągnąć bez problemu(chyba, że Cyfra stosuje jakieś dziwne metody)

 

No to ostatnie zdanie jest najprostsze do zrozumienia.

 

Pozdrawiam ;)

 

 

Niestety cyfra stosuje dziwne metody :) mimo ze uruchomilem Vod od poczatku i mam podlaczone 2 kable sciagnela mi sie do tej pory polowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...