Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już nie oglądam VIVY chyba od miesiaca jak Eska TV jest dostępna :-) Jednym słowem mnie wkurzaja bo nie umieją robić kanału muzycznego i tyle. Nowości prawie wogóle a jak są to opóźnione i co ciekawe oni się tłumaczą że to taka polityka ich stacji.

zobaczycie jak Eska TV wejdzie do oferty CP i Cyfry Plus oficjalnie juz na ich listę kanałów. VIVA pójdzie na grzyby wtedy i bedzie musiała zacząć cos wreszcie robić by nie tracić widzów. Ten ich "Melanż Starte" to totlana porażka niestety bo wokółko te same klipy leca i co ciekawe nie chce się im pogrzebać w archiwach i puścić starsze klipy Paul Van Dyk, Ferry Corsten, ATB, Armin Van Buuren i inne a tak zapowiadali że będą w tym paśmie puszczać starsze klipy też.

Co ciekawe też wydaje sie że dla nich ważniejsze są te ich programiki Dancefoldry że mieszaja i nawet zabieraja połowę czasu antenowego Melanż Statera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo

Widzę, że dopiero teraz przejrzałeś na oczy. Ja mówiłem o tym już bardzo, bardzo dawno :) Viva zeszła na psy niestety i widać jest im z tym dobrze. Dziś włączyłem na moment vivę, żeby zobaczyć top 50. I niestety znowu było to planet viva a piosenki były nawet sprzed kilku miesięcy a niby miało to być top 50 października. Po prostu idą na łatwiznę bo nie chce im się niczego nowego wymyślić na weekendy specjalne. A zapewne po nowym roku te ich wspaniałe weekendy zaczną się powtarzać tak jak to było ze specjalistą i zapewne znowu zobaczymy Lady Gaga weekend, Beyonce weekend, weekend z boysbandami i inne śmieszne listy przebojów gdzie praktycznie leci wszędzie to samo. :) Liczę na eska tv na dvb-t oraz oficjalne miejsca na platformach a liczba widzów vivy zacznie szybko spadać.

Ten melanż starter to totalna pomyłka - włączyłem raz zobaczyć o co biega - to była kompletna strata czasu. A co do muzyki to jest jej na tym kanale niestety coraz mniej na rzecz tych programików rozrywkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już Vivę oglądam sporadycznie. Te wymyślane programy z tą samą playlistą doprowadzają do szału. Dobrze, że mam Eskę TV, którą oglądam non stop. Nowości to ciężko ile razy się doliczyć tak dużo, można zobaczyć wszystko, nie wałkują przez rok tych samych klipów i przede wszystkim nie ma tych [beep]nych smsowych badziewi zasłaniających pół ekranu i durnych niemuzycznych programów. Poza tym jakość dźwięku na Eska TV jest o niebo lepsza niż na Vivie. Ktoś tu kiedyś pisał (chyba pablo), że jakiś tam sprzęt wymieniają i nie będzie błędów w napisach i lepszy dźwięk i niestety jakość dźwięku jest od dłuższego czasu znowu zrypana. Na Esce jest git! I jeszcze jeden plus, że nie mają na Esce programów typu Hot or Not powtarzanych po 100 razy. Viva ma to wszystko oczywiście w d***e, myśląc że i tak widzowie zostaną przy nich. Najwyżej jak nie dadzą rady konkurencji, to wrzucą [beep] american realities jak na MTV i Viva DE. Ja bym został z Vivą "na zawsze", ale za czasów prawdziwej Vivy sprzed 2004 roku, teraz wybieram ESKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva powinna się zmienić od nowego roku !! i to bardzo radykalnie....bo jak nie to po prostu spadną z oglądalnością....i długo nie pociągną..... Zawsze byłem za marką 'Viva" do 2004 to było coś :) po 2004 .... na tle zmian Vivy de i brak tak dobrej stacji jak Eska Tv nie było źle. Czasy Dj magic mbrothera itp. Viva trzymała "jakiś" poziom . Teraz.................. KICHA ;/

 

Czekamy na bardzo duże zmiany na Vivie ! Tylko nie w stronę taką że Viva zrobi się "bezpłatnym śmietnikiem dla MTV"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nowość:

 

Far East Movement Feat. The Cataracs - Like A G6

Co tam nowości, "Telephone" musi być, nie ma bata.

Teraz znowu znaleźli pretekst, aby wrzucić Gagę do Club Charts. Wcześniej było "Bad Romance", a obecnie jest "Lady Gaga Remix Video". Żenujące. Wszędzie szukają okazji, aby ją gdzieś wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo21 ja również widziałem podczas jakiegoś klipu migawkę....

 

Racja Najlepszym programem w całej Vivie jest 'VIVA HITS POLSKA" ... to w sumie (aż mi trochę żal mówić :( ) ostatni program za czasów świetności Vivy w Polsce który pozostał .....

 

a całe te densFlory ;/ ....... właśnie dla mnie Viva Polska od kilku miesięcy osiągnęła poziom ... "floor"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety MTV Net. już całkiem zachorowało na te smsy! Rano w Power Liście też już leciały smsy tzn Parot :-(

Ja tam już unikam VIVY i oglądam tylko Eska Tv :-)

Jeszcze VIVIE się odmieni jak Eska TV wejdzie do Cyfry Plus i CP :-)

Ludzie zobaczą wtedy różnice pomiędzy kanałem z syfem a kanałem bez syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrojack & Eva Simons - Take over Control już dawno leci na Eska TV!

Polecam pasmo "ImprEska" na Eska TV :-)

Na Eska TV np. już leci nowa Katy Perry - Firework i Kelly Rowland - Forever & Day.

Parę innych nowości też widziałem.

Tak jak juz wspomniałem niech tylko wpuszczą Eska Tv na oficjalne listy kanałów Cyfry Plus i CP to wtedy zobaczymy czy VIVA Polska nadal bedzie tak pewna siebie? Mój braciak co ma "n-kę" od kiedy odkodowali mu Eska TV to non stop ogląda ten kanał właśnie dlatego bo nie ma tych śmieci na ekranie z sms-ami.

Wprowadzenie sms-ów do pasm Power Lista i 4 Girl Only to już SZCZYT wszystko i dlatego im podziękuje za te larytasy.

VIVA ostatnio jest na bakier bardzo z nowościami i ciagle widzę starocie niż nowe klipy.

Wczorajszy Melanż Starter to PORAŻKA jak i poprzednie wydania tego pasma. Próbują kopiować ImprEskę z Eska TV ale daleko im do pasma Eska TV. Hip Hop w paśmie z muzyką klubową? Tego jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV EMA bedzie też w tym roku nadawane Na Żywo nie tylko u nas na VIVIE Polska ale też na VIVA Germany. Własnie widziałem reklamę na VIVIE Niemcy że transmisja na będzie na MTV i VIVA Germany równolegle. MTV MEA bedzie zapewne już na stałe na kanałach VIVA bo W Niemczech od Nowego Roku MTV Germany zostanie zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...