Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też coś wspominałem o tej piosence Cascada. Pisałem kilka miesięcy temu coś w stylu "pewnie zaczną puszczać tą piosenkę jak wszędzie już sie ona totalnie znudzi". Dawałem czas na premierę klipu w vivie pod koniec marca, lecz niestety pomyliłem się o półtora miesiąca :D W niemczech klip już wypadł z top 100 a u nas nowość :) Brawo viva - na tobie nie można się zawieść PS. Oczywiście klip i piosenka jest słaba - zgadzam się z bytesize - Lady Gaga wannabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy nie możecie zrozumieć że singel danego artysty najpierw wcześniej ukazuje się w kraju z którego pochodzi ten artysta a potem w zależności od popularności w innych krajach? Ja jakoś to moge pojąć a wy piszecie że VIVA was zawiodła bo tego nie pokazuje wcześniej. To jest rynek danego kraju i jego zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo może i masz rację, ale nie do końca, bo np. MTV bardzo często puszcza klipy artystów, którzy lecą na Vivie, ale np. tylko MTV puszcza np. drugi klip z ostatniej płyty, Viva wogóle albo z 3 miesięcznym opóźnieniem. Tak było np. z Cascada "What do you want from me?", tak jest z Beyonce "Broken hearted girl". Akurat ten klip nie leci na vivie i nie leciał, bo jak kiedyś pisałeś mtv, vh-1 i viva dzielą klipy żeby nie były te stacje dla siebie konkurencją. Co też jest bez sensu, bo wiele klipów na vh-1 i mtv leci też na vivie. Viva też może je puszczać od czasu do czasu, a nie że wogóle. A Viva puszcza i tak wiele klipów, które już dawno są popularne w Polsce - tak było z "Infinity 2008", "Hot" Inna (po 4 miesiącach!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z Was pisali, ze godziny emisji 10 na 10 Wam nie odpowiadaja... niespodzianka! dokładamy 1 emisje ŚRODY 16:00. juz od 12 maja. pozdrawiam

 

Dziekujemy :) Fajnie, że wreszcie zaczynacie brać pod uwage opinie widzów :) Zróbcie też coś z programem street charts, aby ludzie mogli wybierac na prawde własne piosenki, nie tylko Lady Gage i Rijane. Program ma fajny potencjał, szkoda to zmarnowac. Podtrzymuje swoją propozycje odświeżenia VIVAHITSPOLSKA, tak aby częściej pojawiał się tam hiphop i nie koniecznie tylko najbardziej znane polskie kawałki z głównej playlisty, ale i jakies perełki, które nie sa na co dzień emitowane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ta edycja Hot or Not jest udana. Fajnie się ogląda, fajne studio, jurorzy wprowadzaja bekę do programu. Miło się ogląda, zwłaszcza jak jest tuba z uczestników :) Widziałem nowy (tzn. już stary) klip Sugababes "Wear My Kiss", Cheryl Cole "Parachute", Iyaz "Solo". A tak apropo Club Charts - nie dość, że leci 3 razy w tyg., lista jest nudna, to powinni ją wreszcie zlikwidować i oddać powtórkę Personality w środę.

ps. zauważyliście, że w klipach przed reklamami podają jaki klip będzie za chwilę. Good Idea:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a nie zauważyłem tego bajerku. ?Jak dla mnie Deluxe Music jest fajną stacją, a w szczególności ich epg, tzn. każdy utwór jest napisany że będzie od tej do tej godziny, nawet reklamy są podane w jakim czasie bedą. To jest good ideas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tła od info jaki będzie następny klip też są takie same jak tła od podpisów przy Planet VIVA i zmieniają się losowo kolor oraz elementy przy nich (koliber, trawa, jeleń, motyl i inne!) :-) Naprawdę bardzo ładnie to zrobili. VIVA de takiego bajeru nie ma!

Co do VIVA Muzik Kłiz i Hot or Not to ładne studio i ładnie to wszystko wyprodukowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dziś oglądałem hot or not a także spojrzałem na viva musik quiz i muszę przyznać wam rację - viva się postarała i zrobiła je profesjonalnie. Także te belki z pokazaniem kto następny widziałem - były one w planet viva o 19.45 po viva music quiz. Naprawdę dobry pomysł, bo przynajmniej wiadomo czy czekać na następną piosenkę :) Przed 20 pokazali, że będzie Pitbull tak więc nie czekałem dalej i wyłączyłem :D Złe wrażenie po zeszłotygodniowym top 50 zatarli tymi programami i nowymi animacjami. Wydaje mi się, że viva w końcu zaczęła w pewnych sprawach bardziej się starać i chwała im za to.

Ps. Też widziałem piosenkę Junior Caldera i nawet mi się spodobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale jest jeszcze trochę niedoróbek.

Np. moim zdaniem informacja, jaki teraz program leci (lewy górny róg) powinna być napisana z dużych liter. Byłoby to czytelniejsze. Ewentualnie trochę można powiększyć jeszcze czcionkę.

Czcionka w belkach z opisem teledysku też jest nie dopracowana. Przy belce - trawa, jest albo belka za nisko, albo czcionka za wysoko.

Zrobiono też trick z czasem reklamowym. Pokazuję się on dopiero, jak reklamy mają jeszcze trwać ok. 1:30 min. Ma to chyba na celu, abyśmy się nie przerazili, że reklama będzie trwać prawie 4 minuty i zachęcenie, żebyśmy jednak je obejrzeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Żeby tylko ten błąd!!!! Junior Caldera nie ma wcale płyty takiej samej jak tytuł klipu, tylko powinno być DEBUT. DJ Assad też nie ma płyty For Your Eyes. Do tego piosenka Kesha "Tik Tok" jest na płycie Animal a nie Tik Tok, a "Cry Cry" Oceany na płycie Love Supply. Iyaz "Solo" jest bez płyty MY Life, Kesha "Blah blah blah" bez Feat. 3OH!3, Akon "Oh Africa" bez Feat. Keri Hilson i płyty Stadium, David Guetta "Memories" bez Feat. Kid Cudi, który śpiewa przez cały klip, a Within Temptation "Utopia" bez Feat. Chris Jones i nie na płycie A Night tylko An Acoustic Night At The Theatre i jeszcze dużo można by tu wymieniać. Viva uwielbia mieć błędy i niekompletnie wypełnione belki. Co do belki z jeleniem to jakoś nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek taka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne.. discopolowa podróba Mrozu i Timberlejka.. do tego jeszcze liber, niestety tez widziałem ten klip. Przynajmniej oprocz tego poleciał Muniek Staszczyk , Prosto Mixtape, WiceWersa i jeszcze kilka innych znosnych polskich teledysków :) nie było najgorzej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest jakiś bałagan w ramówce VIVY, bowiem o 14 poleciały 2 odcinki programu "Viva Celebrations", a teraz jest "Specjalista: Aktorzy w teledyskach", którą także prowadzi Justyna. Później będzie PL Top 10, a następnie, o 18 znów dwa odcinki Viva Celebrations. Co to? Maraton z Justyną, czy co? :D Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli programu VIVA Mjuzik Kłiiiz dziś powtórka o 19:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...