Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brooklyn Bounce - Bass Beats & Melody miałem kiedyś w telefonie jako budzik przez długi czas :D Widzę, żę to pasmo jest coraz lepsze. Czekam na kolejne hity dance i muzyki klubowej tego typu :) Piszcie na bierząco co mniej więcej leciało w tym programie, gdyż zazwyczaj nie mam mozliwości obejrzenia tego programu. Do kolejnych odcinków proponuję Scooter- Maria, Scooter- I shot the DJ, Cosmic Gate-Exploration of Space.

Tą piosenkę, która się ostatnio na tym forum wszyscy jaracie Stromae - Alors on danse widziałem przypadkiem wczoraj na Vivie. Sorry ale większego badziewia dawno nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na MTV PL już nie ma Partyzone. Czy to prawda? Nie mam dostępu do MTV PL niestety :-(

Z tego co wiem PartyZone leci lub leciało (jak juz je zdjęli z MTV PL?) w Piątki i Soboty o 2 w nocy po 2 godziny ale znajomi mi wiele razy pisali że dużo razy zamiast PartyZone dawali co innego np. reality shows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partyzone jeszcze leci, ale godziny są różne, przeważnie zaczyna się między 2-3 w nocy, raz zdarzyło się, że nie było w piątek w\ogóle, a nawet bywa, że kończy się po 3. Czyli zupełnie nie tak jak było od 2005 roku do lipca 2009, czyli od 0:50-4:00. A muzyka tam nie ma nic wspólnego z muzyką klubową. W sobotę leciał np. klip Fugees "Fu-gee-la" i tak co tydzień - leci np. mnóstwo czarnej muzy. Dla mnie mogą to znieść całkowicie, bo zaglądam na MTV sporadycznie. Niech dadzą na Vivie Club Rotation!!!

Ja z chęcią posłuchałbym w 10 na 10: Rank One "Airwave", Alice Deejay "The lonely one", Ian Van Dahl "Castles In The Sky", RMB "Redemption 2.0", Jan Wayne "Because The Night", Rocco "Drop The Base", DJ S.P.U.D. "Set It Off", Sylver "Livin' My Life", Gigi D'Agostino "Lamour T'Jours (I'll Fly With You)", ATB "Let U Go", No Angels "Daylight In Your Eyes" :lol2: , klipy Members of Mayday, którzy co roku w maju wydawali klip z okazji Loveparade, Paffendorf "Where Are You?" itp!!!!!

 

TVSATTV nie czepiaj się detali tylko poczytaj ten wątek wstecz, to zobaczysz, co ma Partyzone wspólnego z Vivą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partyzone jeszcze leci, ale godziny są różne, przeważnie zaczyna się między 2-3 w nocy, raz zdarzyło się, że nie było w piątek w\ogóle, a nawet bywa, że kończy się po 3. Czyli zupełnie nie tak jak było od 2005 roku do lipca 2009, czyli od 0:50-4:00. A muzyka tam nie ma nic wspólnego z muzyką klubową. W sobotę leciał np. klip Fugees "Fu-gee-la" i tak co tydzień - leci np. mnóstwo czarnej muzy. Dla mnie mogą to znieść całkowicie, bo zaglądam na MTV sporadycznie. Niech dadzą na Vivie Club Rotation!!!

Ja z chęcią posłuchałbym w 10 na 10: Rank One "Airwave", Alice Deejay "The lonely one", Ian Van Dahl "Castles In The Sky", RMB "Redemption 2.0", Jan Wayne "Because The Night", Rocco "Drop The Base", DJ S.P.U.D. "Set It Off", Sylver "Livin' My Life", Gigi D'Agostino "Lamour T'Jours (I'll Fly With You)", ATB "Let U Go", No Angels "Daylight In Your Eyes" :lol2: , klipy Members of Mayday, którzy co roku w maju wydawali klip z okazji Loveparade, Paffendorf "Where Are You?" itp!!!!!

 

TVSATTV nie czepiaj się detali tylko poczytaj ten wątek wstecz, to zobaczysz, co ma Partyzone wspólnego z Vivą.

 

Popieram. Kiedyś viva puszczała sporo takiego dance. W 10na10 zdecydowanie brakuje tych numerow. Przemilczaja je jakby ich stacja nie promowała nigdy takich piosenek. Poza tym 10 na 10 bardzo chwalą w komentarzach na stronie vivy :) Nadal uważam, że to pasmo powinno być chociaż raz po południu. Nie każdy ma w domu kilka odbiorników TV/tunerów , czasem ciezko dojsc do porozumienia z rodziną i zmusic ja do ogladania o 20-22 vivy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech na VIVIe przywrócą Club Rotation bo MTV PL i tak już jest na straty spisane jako stacja music więc po co tam o 2-3 w nocy pasmo z muzyką taneczną PartyZone które jak piszecie już nawet nie trzyma się swojego tematu i charakteru jak kiedyś.

2-3 godzinne pasmo z samą muzą Dance i Club pod znaną marką Club Rotation poniosło by im słupki oglądalności na 100%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także chciałbym aby 10 na 10 chociaż raz leciało po południu, np. o 17 lub 18. Godzina 21-22 to nie czas na oglądanie muzyki w moim przypadku. Również przyłączam się do poparcia aby przywrócono pasmo Club Rotation. Proponuję sobotę lub piątek o godzinie 22. W tym czasie i tak jakiś [beep] leci, więc nie rozumiem co im zależy, aby takie pasmo zrobić. Archiwum jest bogate i nie brakuje zarówno tych starych klipów jak i nowych.

PS. Wywalcie już te viva poleca z przed roku bo aż już patrzeć na to nie można. Weźcie przykład z eski, tam zmieniają co kilka dni i pokazują w migawkach same nowości.

Co do listy top club 50, która ma być w ten weekend - mam nadzieje, że to nie będzie znowu powtórka z podobnej listy (specjalisty) w styczniu, gdzie były pokazywane same nowsze piosenki i również nie zawsze był to dance czy club tylko będzie pełen przekrój przez ten gatunek muzyczny od lat 99-2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 bo to polski klip i opóźnienie jest przez pył wulkaniczny. Taśma z klipem nie dotarła tydzień temu i dopiero w tym tygodniu ją dostarczyli. Produkcja MTV Net. w Polsce przesyła samolotem materiały do Londynu tak jak inne oddziały których kanały nadaje londyńskie centrum nadawcze. Candy Girl to samo! Teledyski zagraniczne z tego co wiem to pobierajaz archiwum innych oddziałów MTV Net. które nadają z Londynu tak jak polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21

To nie mogli go wysłać do centrali drogą elektroniczną? Dla mnie to grubymi nićmi szyte :D Jakoś nie che mi się wierzyć, że każdy klip muszą wozić samolotem do Londynu :D Sa inne, szybsze i przede wszystkim tańsze metody.

Wczoraj widziałem nowy klip na vivie- Selena Gomez - Naturally, muszę stwierdzić, że te gwiazdki Disneya są naprawdę słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodik Selena juz dawno leci na naszej VIVIE :-) Dla mnie Selena moze być bo reszta to DZIADOSTWO totalne i tego DZIADOSTWA jest pełno na VIVA Niemcy. Wczoraj i dzisiaj rano właczyłem VIVĘ Germany i normalnie nie mogłem wytrzymać dłużej niż 10 minut. Co za SZAJS ta stacja. Strasznie NUDNA jest! Dużo klipów co teraz puszczają jako nowości juzdawno leciało lub leci na naszej VIVIE PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka Seleny Gomez jest bardzo fajna i jak najbardziej pasuje do programu Vivy PL, szkoda tylko, ze Viva De (jak zawsze z reszta, jesli chodzi o teen gwiazdy) ubiegla ich. Ale sa tez inne, nowsze i starsze kawalki gwiazdek Disneya, ktore rowniez i Polska Viva moglaby puszczac np.:

Vanessa Hudgens "Say OK (A Castillo Remix)"

Ashley Tisdale "It's Alright, It's OK", "He Said, She Said"

Demi Lovato "Remember December"

Emily Osment "All The Way Up"

Miley Cyrus "When I Look At You"

Sterling Knight "StarsTruck"

Demi Lovato And Selena Gomez "One And The Same"

Selena Gomez "Tell Me Something I Don't Know"

Taylor Swift "You Belong With Me"

Jonas Brothers "Fly With Me"

etc.

Mogliby zrobic np. 0 17 godzinke z muzyka teen. Gwarantuje, ze wiele osob siedzialoby wtedy przed telewizorami. A w innych godzinach cos innego, w ten sposob stali widzowie by zostali, ale dolaczyli by rowniez nowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie te wszystkie gwiazdeczki Disneya. Słyszałem te kawałki i na prawdę są słabe.

Dziś w 10 na 10 leciały też hity z lat 90-tych, dlatego ja poproszę np. Young Deenay "Walk On By", Sweetbox "Everything's Gonna Be Alright", E-Rotic "Max Don't Have Sex With Your Ex", Nalin & Kane "Beachball", Energy 52 "Cafe Del Mar", Future Breeze "Why Don't You Dance With Me", B.B.E. "Seven Days & One Week", The Age Of Love "Age Of Love" , Space Frog "X-Ray "Follow Me", Blumchen "Boomerang", DJ Quicksilver "Bellisima", Music Instructor "Supersonic", DJ Sakin & Friends "Protect Your Mind" , Mr President "Take Me To The Limit", 2-4 Family "Stay", Wamdue Project "King Of My Castle", Dance 2 Trance "The Power Of American Natives" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi też szyte grubymi nićmi te przesyłanie klipów przez samolot...MTV IDZIE NA TOTALNE MIN.KOSZTÓW więc jak dla mnie to chyba przez internet przesyłają klipy.Ale nie wiem tego na pewno.

 

Viva Niemiecka to flaki z olejem...mdła stacja muzyczna z dobra grafiką. Już wolę naszą Vivę :)

 

"Bytesize" a czy to nie są gwiazdy Vivy niemieckiej np. Blumchen "Boomerang". ?? I dużo wcześniej zaistniałe niż polska wersja Vivy?? Pamiętam na 10 lecie Vivy De był też podobny program i właśnie....tam dużo było euro danc-u.

Ale zgadzam się że powinno być chociaż 1h pasmo RETRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam początki polskiej vivy i wtedy leiało na niej duzo niemiecko języcznych piosenek,np. Die Toten Hosen, Tic Tac Toe - więc czemu nie mieliby puścić Blumchen? :D (której muzykę lubię :)) Bytesize, co leciało wczoraj na 10 na 10 z dance, techno? :D Ja czekam na takie zespoły jak Fun Factory - Close to you, Squezzer - Blue Jeans, U96 - A night to remember, Backstreet Boys - Get down, E-rotic - Fritz love my tits, Prodigy - Poison, ATC - My heart beats like drum (dum dum dum), Pharao - There is a star, Blank and Jones - Beyond time, Sylver - Turn the Tide. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyliście że w programie Top 1 Lista pojaiwają się także piosenki nowe, ale takie, które są emitowane tylko w tym programie? We wczorajszym odcinku pokazali Justin Bieber- Baby i Paramore- The Only Exception. Wcześniej widziałem także Beyonce- Ego.

Taka mała dorbnostka: w czasie trwania Tip-Top Listy piosenki są numerowane ( tzn od 10 do 1 oznaczone w sposób #3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...