Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mi rok temu napisali, że nie będzie od nich żadnego wysłannika. Znalazłem w rozmowie, że jako firma nie rejestrują się na forach internetowych, bo wtedy ktoś mógłby ich posądzić o to, że promują jakieś swoje treści, są nieobiektywni i niewiarygodni. 



Nowość na Vivie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 10: W deszczu: http://www.viva-tv.pl/newsy/88746-top-10-w-deszczu

 

Czy tylko mnie irytuje już piosenka "The Right Song"? Chyba już jest jej zdecydowanie ZA DUŻO!

Bardzo często ten utwór rozpoczyna pasmo, np. 100% DANCE".

 

Kolejne nowości na Vivie:

 

 

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej poszukuję kawałka z dzisiaj rano : Piosenka już długo grana na Vivie chyba jest zeszłego roku?

Teledysk polega na tym że wrzucają posty na portale niezzzła dziewczyna biega potem serfuje z takim kolesiem.Fajny ciężki bit. Piosenka i fragment tego teledysku był użyty również do reklamy Vivy.

Za pomoc będę wdzięczny :)

Edytowane przez Marek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim odkodować sygnał (po co VIVA jest kodowana?) i popracować nad playlistą. Sięgać po takie klasyki, o których wspomina przykładowo @Marek1991, VIVA ma ich mnóstwo, ewentualnie tworzyć jakieś listy tematyczne. Powrót któregoś prezentera to też byłaby fajna sprawa, ożywiła by stację (pewnie to nierealne).

 

To takie pomysły na szybko. Inaczej VIVA zawsze będzie już gdzieś po środku w gąszczu konkurencji i o szczytach może zapomnieć, szczególnie, że ten dzisiejszy dance to zwykła p i e r d z i a w k a i konkurencja w postaci 4.fun i Eski gra tego duużo. [/mądrala_mode_off]  :wink:

Edytowane przez shocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość na Vivie:

 

Super, że grają ten nowy utwór Dimitri Vegas :)

 

Kolejna świetna nowość na Vivie:

Ja widziałem dzisiaj ten utwór Klingande - Losing U, tak samo Dmitri Vegas - Arcade. Jeżeli chodzi o Vigiland - Pong Dance to jeszcze go nie spotkałem na Vivie.

 

PS: A tak w ogóle jestem tu pierwszy raz na tym forum :)

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj u nas @ad_am. Wiem ktoś ty, ale nie zdradzę :)

 

Stworzyłem 2. część playlisty, w której są piosenki, które powinny polecieć na Vivie. Zapraszam. Tym razem 74 utwory:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLEpVnb-u1y-pxQyut44An8SCG_pRPExfu

 

VIGILAND - PONG DANCE poleciał znowu o godz. 15:15.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak Kacper się zna (1. część ma 459 utworów - 1 utwór został usunięty z YT, bo było 460)? Szkoda, że dział muzyczny Vivy się leni. Ktoś musi tam porządny być i zrobić porządek i dać im porządne kazanie, że zrozumieją. Mają pieniądze? Mają. To dlaczego tracą na takie bzdety jak gadżety, które się i tak zepsują. Niech zorganizują jakąś imprezę na żywo, np. VIVA EDM FESTIVAL. By byli zaproszoni polscy dj'e, np. Kalwi & Remi. Proszę VIVA działać. 5 nowości i 0 klasyków (w tym tygodniu), które nie są grane od 1 lutego 2015 r. to za mało. Ja bym na ich miejscu wziął wszystkie utwory EDM z VH1 POLSKA, bo przecież tam jest, np. Cheryl - Call My Name czy Loreen - Euphoria, a na Vivie nie ma. Nowe pasma związane z muzyką, którą grają też się by przydały. Najlepiej, żeby przywróciç dawne pasma. Ja bym już wolał nie tylko EDM na Vivie. Nie radzą sobie. Przecież mogą zatrudnić prezentera tylko, że im się nie chce. Kiedyś na Vivie to się działo.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do imprezy na żywo, to mogliby nad tym pomyśleć, ale im się raczej nie chce tego robić. Z polskich dj'ów zobaczyłbym: Kalwi & Remi, DJ Remo, Gromee, DJ Hazel, z zagranicznych: Hardwell, Armin Van Buuren, Felix Jaehn, Robin Schulz, Duke Dumont, AronChupa, Avicii, The Chainsmokers, Oliver Heldens, DJ Fresh, DJ Antoine oraz Tiesto. Natomiast z dawnych pasm powinni przywrócić Power Listę - byłaby emitowana w soboty o 8:00 rano i mogłaby być notowaniem 30 piosenek klubowych. Ty Wybierasz można przecież przesunąć na godzinę 11:00, a o stałej godzinie, czyli o 15:00 - nadal byłoby emitowane Club Chart. Chciałbym też nowe pasma, z których liczyłbym właśnie na takie imprezowe z ostrzejszymi kawałkami(coś na wzór Party Hard, emitowanego na VIVA Hungary). W piątki od 20:00 do 00:00/02:00 - VIVA Power Dance, a w soboty - Party Hard, bo przecież coś musi urozmaicić ramówkę, inaczej oglądalność będzie mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ich dziale brakuje kogoś kreatywnego i chętnego do tych wszystkich zmian. Jeszcze trochę i VIVA będzie jak "iTV" (obecnie TO!TV) :) Zastanawiam się, czy czasem TO!TV nie gra ciekawszych piosenek od VIVY :D

Podziwiam naszą determinację na tym forum (bo ciągle VIVA jest na początku strony) w związku z tym kanałem.

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam Around The World. Widziałem ten utwór w sobotę w Ty Wybierasz oraz w 4-godzinnym VIVA Power Dance.

 

Szkoda, że nie ma w Viacomie pracowników, którzy mogliby być kreatywni i pomysłowi. W pasmach ogólnych VIVA Dance i 100% Dance lecą te same utwory, tak samo jest w VIVA Power Dance i w VIVA Dance Mix. W tym Ty Wybierasz też czasami powtarzają się jakieś utwory, ale zdarzają się i także nowości, bo do głosowania dodali między innymi Jonas Blue feat. Dakota - Fast Car czy też Robin Schulz feat. J.U.D.G.E. - Show Me Love.

 

Mogliby utworzyć program, który prezentuje nowości z gatunku elektronicznej muzyki tanecznej. Powinni też dać transmisje z imprez klubowych, zrobić kolejne pasmo imprezowe, a także pomyśleć nad pasmem z klasykami muzyki tanecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAFT PUNK - AROUND THE EORLD już dwa razy pojawił w TY WYBIERASZ.

 

W TY WYBIERASZ plusem jest, że to 4-godzinne pasmo z 50 różnymi utworami i lecą tam utwory niespotykane w innych pasmach, a minusem, że tam głosują fanki Justina Biebiera, Bridgit Mendler czy Chrisa Browna. Ja czekam, aż w końcu się pojawi w 50-tce STING - DESER ROSE czy DADA LIFE FEAT. SEBASTIAN BACH - BORN TO RAGE. Najlepiej niech dadzą wszystkie utwory do głosowania, które były od lutego w głosowaniu, a w ogóle w ogólnych pasmach nie lecą, np. NERVO - REASON czy ATB - DON'T STOP.

 

PS Może jak tak dużo będziemy pisać co chcemy to coś da :D

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacper, ale zauważ, że w normalnej playliście bardzo rzadko lecą utwory, które lecą w każdym sobotnim notowaniu Ty Wybierasz. Ja spotkałem 2 miesiące temu w wieczornym Viva Dance Mix utwór, który jest w głosowaniu Ty Wybierasz, a bardziej pasuje do muzyki pop, niż do EDM - Bridgit Mendler - Ready Or Not. Fanki tych popularnych gwiazd głosują na Chrisa Browna, Justina Biebera oraz właśnie na tą Bridgit Mendler, tylko dlatego że: może fanki uwielbiają? A może te gwiazdy mają wielkie grono wiernych fanów? Ja bym chciał zobaczyć utwór Sting - Deser Rose, ale to raczej zależy od głosów... Niestety, nic na to nie poradzimy, gdyż taki mamy system głosowania....

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Viva musi usunąć te pseudo gwiazdy z głosowania i postawić na prawdziwy EDM. Jakby wszyscy udzielający się forumowicze w tym wątku głosowali codziennie po ileś razy na utwory, które nie są grane w normalnych pasmach to wtedy by była szansa na pojawienie się ich. Ja zacząłem głosować gdzieś w ostatnim tygodniu czerwca w 2015 roku i do 50-tki, a zarazem do 10-tki wpadły następujące utwory: FRAGMA - TOCA'S MIRACLE 2008, LMFAO - SORRY FOR PARTY ROCKING i DJ FRESH - DIBBY DIBBY SOUND. W TY WYBIERASZ, np. też spotkasz/łeś (tylko) MADONNA - GIVE IT TO ME, TOVE LO - HABITS, DIMITRI VEGAS - TREMOR, SWEDISH HOUSE MAFIA - ANTIDOTE (nie wiem czy w nocy leci/ało), REMADY - HOLIDAYS, ENRIQUE IGLESIAS - I LIKE HOW IT FEELS, FLO RIDA - GDFR, ARIANA GRANDE - ONE LAST TIME, DISCLOSURE - HOLDING ON.

 

A tak powinna wyglądać playlista w sobotnim paśmie VIVA POWER DANCE:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLEpVnb-u1y-oo_sbkFlVKGMFqtKcmyZFu

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Brown, Bridgit Mendler i Justin Bieber to nie EDM, i to jest prawda. Niech postawią na zwykły i prawdziwy EDM, a nie na ''sztuczny''. Na pewno mają w archiwum taneczne utwory, które kiedyś Viva grała lub brakuje na Vivie. Im się nie chce do tego archiwum zaglądać... Po prostu. Będą ciągle bezczynnie siedzieć i nic nie robić. Niestety, ale taka ich nowa polityka i strategia... :cry:

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...