Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre wykonanie, lecz niestety, napiszę kilka uwag, które mi się nie podobają:
- Logo i nazwa programu powinna być bardziej w rogach, bo powoduje to, że wydaje się, że sam ekran jest mały w aktualnej pozycji tych 2 rzeczy.
- Zmiana koloru w grafice VIVA POWER SOUNDS - za długo trwa i wg. mnie jest zbyt rzadko (tak wiem, takie [beep]oły, ale jak by się ktoś miał przyczepić, to pewnie zwrócił by na to uwagę)
- Pojawiająca się nazwa utworu - za długo otwiera się ten trójkąt, (Wiem, że robisz wszystko w programie Camtasia Studio, bo kiedyś pisaliśmy przez maila - może już nie pamiętasz), ale nie ustawiaj tego tak jak było we wcześniejszym filie, bo wtedy było za szybko, postaraj się coś pomiędzy

Ale naprawdę, masz dobrą smykałkę do robienia takich rzeczy, z wielką niecierpliwością, czekam na projekt finałowy :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 10 One Direction vs. Taylor Swift: vs.http://www.viva-tv.pl/news/85099-top-10-one-direction-vs-taylor-swift

 

@michu_taki_taki szybki jesteś. Ta reklama jest już od września.

 

Pisałem, że coś o Justinie Bieberze na FB dodadzą? I dodali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :-) Ciekawe, kiedy jakieś zmiany w ramówce, bo jak na razie w poniedziałek była drobniutka zmiana, ale chyba przez przypadek.

 

Mam nadzieję, że wiecie, że mają internetowe radio OPEN FM - VIVA i wiem dlaczego leci w telewizji WILLY WILLIAM - EGO - utwór który poznałem na Vivie.

 

@varsovie znowu coś zmieniał w tym swoim filmiku.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Panowie, że takie zamieszanie zrobiłem, podejrzewam, że gdyby nie wy, to zobaczyłbym swoją literówkę co najmniej za pół roku... ;) Dlatego (mam nadzieję, że już nie będę musiał nic poprawiać) wstawiam link raz jeszcze...

https://www.youtube.com/watch?v=gVZq_WEtV8g

 

Na mojej sygnaturze jest link do tego samego filmiku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale niektórzy użytkownicy to się tak podniecają tą Vivą. Słuchajcie to się nie ma czym podniecać. Ten kanał gra jak zdarta płyta, osoby odpowiedzialne za playlistę i za sam kanał i tam mają was w d****Fajne są te projekty co stworzył kolega wyżej, ale to nie jest warte zachodu, nie ma dla kogo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...