Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super świetnie że leci teraz 3 godz. 100% Vivy ale obawiam się tak długotrwające emisje ( m.in. również w dni powrzechne po 18:00) tego programu będą zapchane śmieciami :(. I napewno tak będzie że od września muzyka będzie tylko do południa. No chyba że się stanie cud i strzeli im tam coś w garnek i zrezygnują z tych programów MTV, dadzą muzykę i zrezygnują z nocnych powtórek Futuramy, Webniętych czy też Chyba ich pogieło no ale w cuda nie wierzę w przypadku Viacomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh liczyłem że wraz z zmianami grupy docelowej (stawianie głównie na licealistów i studentów) poprawie ulegnie też playlista stacji, ale z tego co piszecie i z tego co od czasu do czasu udaję mi się tam zauważyć to dalej jest grane to samo z tego samego nijakiego nurtu więc dla mnie mogą muzykę tam ograniczyć do znikomej ilości jedynie na jakieś specjalnie TOPlisty.

Jedyny plus że nie ma tam już Disco Polo choć z drugiej strony czym się różni Cassada od Niecika? :roll:

Nie wymagam od stacji żeby znowu wróciła moda tam na hip hop i emitowanie teledysków starszych niż 5 lat, jednakże gdy zmienia się wizerunek stacji mówiąc że teraz programów muzycznych jest pełno, a jednocześnie gra się to samo co ESKA i 4Fun plus dodaje show z MTV to dla mnie jest to słabe zagranie i żadne większe zmiany :/ .

Naprawdę miło by było gdyby stacja ten ograniczony czas na muzykę poświęciła na promowanie polskich artystów plus emitowanie tych hitów typu Micheal Telo odrzucając ten cały dance itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja dzisiaj ładnie leci chociaż za tydzień nie będzie już 100% Viva po 20:00,a będzie powtórka Futuramy. Bo w tym tygodniu wyemitowano 4 odc. i dzisiaj 4 odc. będą powtórzone. Natomiast w przyszłym tygodniu będzie normalnie 5 odc. i powtórki rozpoczną się już po 20:00 i po północy za tydzień Vivy Hits Polski też nie będzie tylko będzie powtórka Webniętych. No niestety jutro muzyki będzie najmniej bo do 12:00 i po 16:00 2 godz. TOP 20 (za tydzień będzie dodatkowo 30 min. 100%Vivy), ale już muzyka powróci o 23:30 i będzie Viva Hts Polsa i 0:30 Viva Dj night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh liczyłem że wraz z zmianami grupy docelowej (stawianie głównie na licealistów i studentów) poprawie ulegnie też playlista stacji, ale z tego co piszecie i z tego co od czasu do czasu udaję mi się tam zauważyć to dalej jest grane to samo z tego samego nijakiego nurtu więc dla mnie mogą muzykę tam ograniczyć do znikomej ilości jedynie na jakieś specjalnie TOPlisty.

Nadal lecą teledyski dla nastolatków. Sądzę, że playlista ulegnie zmianie (choć trochę) jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...

Coldplay, Sak Noel, Lana Del Rey, Armin Van Buuren, Of Monsters and Men - i to jest różnorodność! :brawo:

 

A nie w kółko Shakira, Rihanna, Pitbull, Liber, Jula...

 

Racja bardzo przyjemnie wymiksowana Play lista :) Lana Del Rey na Vivie Polskiej ??? Tydzień temu nie do pomyślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...