Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak oglądałem to się nic nie ścinało. ;D

Generalnie uważam, że nie potrzebnie zmieniali grafikę Parota i Kocha, nie kocha poprzednia grafika również była pod Vivę De a nie zaśmiecała aż tak bardzo ekranu. Jednak zmiana Lovetestu zdecydowanie na plus. Jedynie Wróżnik jest jeszcze wielki, mógłby chociaż Zrywacz wrócić bo jego grafika również była odchudzona. ;D

Nie wiem czy ktoś zauważył ale w tygodniu w godzinach 11-13 nadawane jest 100% Viva tak samo codziennie w godzinach 2-6. ;)

Jednak wtedy w tle są sms-y, ale w lewym górnym rogu jest napis "100% VIVA". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zagranie że dali opis pasma "100% VIVA" w lewym górnym rogu a na dole lecą nadal sms-owe gry to poniżej pasma i także to samo w trakcie emisji pasm Net Chart i innych list. Jest to wprowadzanie widza w błąd bo na 4 Fun.TV jest w ramówce i ich EPG że to pasmo z grami sms. Jak leci pasmo z grami to opis w EPG a nie zmyłka dla widza że "100% VIVA" leci. Do tej pory to pasmo leciało bez gier sms Powinni brać przykład z Eska TV. bo tam tylko godz. sms-ów dziennie o 14 i to coś z sensem bo pozdrowienia widzów czyli coś pożytecznego dla wszystkich. NA VIVIE kiedyś było dobre Get The Clip no ale nie mają mozliwości technicznych przywrócenia tego co jasno pokazała nie udolna próba reanimacji GTC w postaci Hit Makera. Centrum emisyjne w Londynie a program był realizowany w Niemczech przez VIVA Germany.

oj na VIVA PL się sypie grafika bo już kilka razy widziałem opis pasmo 100% VIVA i numerki miejsc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak spoglądając na Vivę pomyślałem - zmiany na pewno sa w powietrzu .... ale czy to koniecznie musi być oprawa Niemiecka (teraz również Węgierska ) ??? Otóż Nie !!!

 

Tuż obok może piętro niżej w UK nadaję " VIVA UK "

http://uk.viva.tv/

Jingle itp :

http://www.youtube.com/watch?v=IvCtO7Hv ... re=related

 

Programowo raczej podobna jest do Vivy DE , Muzycznie bardziej do naszej ...

PS. Kasia Kępa w dzisiejszym Hot or not mówiła tak " staż reporterski " czy to nie ma związku z nową formuła Viacom http://media2.pl/media/90424-MTV-Mniej- ... skich.html ???

 

Zapraszam do dyskusji :) bo zmiany mogą być w tym roku ogromne . Jak w pamiętnym 2005 - Graficzne ale również Programowo- Merytoryczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę oprawę niemiecką i węgierską, od tej w UK.

Oni robią "Hot or Not" dla zysków, a nie po to żeby dać szanse młodym ludziom. Przecież i tak mają dużo prezenterów, a programów z nimi ubywa. A po za tym słyszałem na fejsie, że we Wtorek na antenę wraca Justyna w In & Out. ;D

Najbardziej mnie jednak zaciekawiło czemu Viva kasuje listy przebojów Ringtone/Net/Download? I zamiast tego nie dadzą nam czegoś nowego tylko 100% Viva.

A po drugie czemu kasują programy z prezenterami?

Tak sobie myślę, że skoro nie ma już nowych odcinków Viva Night Spot to mogliby chociaż powtarzać je od początku. ;)

Tylko na początku była chyba inna formuła programu. Czyli, że zapraszała gości (facetów xD) z show-biznesu - coś bardziej pod Viva Spot. A potem dopiero zaczęła radzić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni robią "Hot or Not" dla zysków, a nie po to żeby dać szanse młodym ludziom.iva Spot. A potem dopiero zaczęła radzić. ;)

 

Olek miał być trzy miesiące - jest już prawie rok . Natalia również . Ola rządzi w Esce , reszta zrezygnowała po trzech miesiącach najczęściej z powodu studiów itp. po akcji Lato .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale Olek doszedł w te wakacje. Tak to od września 2010 do czerwca 2011 go nie było. Natalia to co innego, wtedy była pierwsza edycja i "Hot or Not" to był jedyny show Vivy robiony przez nich samych.

Ola poszła do Eski, bo w Vivie jej chyba nie odpowiadało. A co do reszty to być może. Ja nie wiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale prowadziła Download Charts i Viva Night Spot. A we wrześniu zabrano jej te programy, i prowadzi tylko Viva Clubbing. Ale raz z Olkiem, raz sama, albo sam Olek prowadzi.

A jak myślicie? Viva serio skasowała Ringtone/Net/Download Charts? Bo w ramówce w necie i w EPG zamiast nich jest 100% Viva, ale według To&Owo jest dziś o 17:00 Ringtone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie? Viva serio skasowała Ringtone/Net/Download Charts? Bo w ramówce w necie i w EPG zamiast nich jest 100% Viva, ale w To&Owo jest dziś o 17:00 Ringtone...

Obawiam się, że te programy zostały usunięte. W Internecie\EPG program jest aktualizowany na bieżąco, a w To&Owo TV już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czemu je usunęli. Oglądalność zła? Chociaż te listy i tak są same układane. Myślę też sobie, że już żadna stacja w Polsce nie ma "charts" jeśli chodzi o dzwonki. Mało kto już ściąga dzwonki. Ale jeśli chodzi o "Net" i "Download" to te listy mogły dalej istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie VIVA PL dziś przesadziła z swoimi show'ami. Ależ magazynów muzycznych leci więcej:

06:00 Mega Top 10

06:50 Power lista

08:10 Viva Top 5

08:35 Top 5 Best of Viva

09:00 Net Charts

16:35 100% Viva

17:55 Mega Top 10

22:45 100% Viva

23:00 Mega Top 10

00:00 VIVA DJ Night

00:55 Viva Night Spot

02:00 Nightrider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak spoglądając na Vivę pomyślałem - zmiany na pewno sa w powietrzu .... ale czy to koniecznie musi być oprawa Niemiecka (teraz również Węgierska ) ??? Otóż Nie !!!

 

Tuż obok może piętro niżej w UK nadaję " VIVA UK "

http://uk.viva.tv/

Jingle itp :

http://www.youtube.com/watch?v=IvCtO7Hv ... re=related

 

Zarówno logo jak i oprawa Vivy UK jest słaba. Najgorsze co VIVA PL mogłaby zrobić to upodobnić się do UK. Oprawa niemieckiej jest zdecydowanie lepsza. Z resztą nasza VIVA zawsze podążała za niemiecką, więc zmiany raczej pójdą w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja propozycja choc nierealna moglaby byc bardzo na plus.mam na mysli powrot do poczatkow dzialalnosci viva tv ,czyli tych trojkatow zolto-niebieskich.a nie wymyslac jakies kosmiczne beznadziejne oprawy i loga . to samo z mtv ,ile to oni mieli zmian jezeli chodzi o logo ,napisy z nazwami wykonawcow i jak wiemy na dobre im to nie wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...