Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pablo21, może nagrałbyś ten teledysk z VIVY? :D

 

Ogólnie wkurza mnie ta cenzura... jakoś inne stacje mogą nie cenzurować a VIVA nie... w sumie to sama VIVA nie ma nic do gadania bo klipami zajmuje się MTV, a te klipy są z wspólnej bazy (?)... może nie wszystkie, ale większość... a jeśli leciałby sobie taki Sak Noel w MTV Dance UK to wiadomo, że wytną "f.u.c.k." ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci Sak Noel!

 

Od przodu jest [beep]ko ucięty ale zakończony jest normalnie jak radio edity w niektórych stacjach radiowych.

 

Ale z tym klipem będzie tak jak z Rihanny S&M, będą go puszczać albo wcześnie rano albo późno... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie. ;)

Z tyłu może być ucięty, ale przód już mogli zostawić.. I klip jest o połowę skrócony..

Playlista danego programu jest taka sama bez względu na porę emisji. A Rihanna - S&M nigdy nie pojawiało się w 100% VIVA oraz In & Out. Ale Sak Noel pojawia się w tych magazynach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rihanna - S&M na początku leciało w dzień (widziałem w popołudniowym In&Out) ale potem wyszła "afera" z YouTube że tam jest "dozwolony od lat 18" i VIVA po prostu przestała go puszczać w dzień :/

A jeżeli chodzi o Sak Noel - Loca People to ten klip jest taki ucięty bo taka wersja została wydana na rynek UK. Poszukajcie na YouTube i znajdziecie 3 wersje tego klipu: Pierwsza cała bez cenzury, druga oficjalne ocenzurowana oraz jest też ta skrócona wypuszczona rynek UK.

Tu macie link to tej wersji skróconej:

http://www.youtube.com/watch?v=gbpsXomI ... ture=feedu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wtedy widziałem ten klip dlatego napisałem "dzienne" :)

Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy dlaczego Sak Noel nie leci w dzień przecież oprócz słowa f**k nie ma tam nic nie cenzuralnego a taki klip Judas w którym używane są symbole religijne (co mnie osobiście nie przeszkadza) i może to kogoś obrażać spokojnie lata sobie w dzień.

I ja tak od pewnego czasu uważniej patrze na playlistę VIVY i zauważyłem że VIVA wyraźnie "faworyzuje" w playliście artystów z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było tak, że dobrym smakiem było puszczanie teledysków o jakiejś sensownej treści, a MTV puszczało jakieś, za przeproszeniem staropolskie, tradycyjne gów*o :D na tym się dorobili :D czasy się zmieniły, a oni puszczają dalej coś co nie ma smaku, czyli programy o słodkich 17 czy stypach :D tylko na tym długo nie zajadą :D a viva siedzi na tym samym wózeczku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak VIVA potrafi mnie jeszcze zaskoczyć. Przed chwilą leciał nowy klip na VIVIE Pitbull feat.Marc Anthony - Rain Over Me i uwaga klip był (poza płytą) prawidłowo podpisany!! Wcześniej przy premierach zawsze na początku były błędy...

EDIT: Przed chwilą leciała kolejna premiera: Nicole Scherzinger - Wet i tu również belka nawet płyta! poprawnie podpisana :D

Mam takie pytanie: Obecnie leci gra smsowa LoveTest podczas której nadawana jest teraz tylko sama jego grafika nie ma w nim "odpowiedzi sms". I tu mam pytanie jak myślicie: czy to jest jakaś awaria czy rzeczywiście nikt nie wysyła smsów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo angole są jacyś po[beep] z tym skracaniem klipów. Inna "Hot" "Amazing" "deja Vu" były skrócone do 2,5 min. Teraz Sak Noel - bez sensu. U nas na Vivie nie lecą na szczęście "angielskie" wersje tych klipów.

Na Vivie większość klipów ma płytę taką jak tytuł piosenki. Jakiś błąd systemowy chyba. Mnóstwo klipów nie ma płyty wogóle ostatnio. Te smsy to po części ściema, bo potrafią puszczać nagrane te same, z poprzedniego programu itp. Prawidłowo podpisane były klipy w O Co Kaman, poprawna płyta itp. Z tego programu zobaczyłem, że Pitbull ma płytę Planet Pit a w belkach dalej jego 3-ci klip bez płyty.

Sak Noel już tak nie rajcuje jak na początku (a chyba było to w kwietniu) - Eska była z tym klipem bardzo do przodu i w pamięci mam wersję właśnie z Eski, z Vivy mnie nie interesuje już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...