Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to czołówka z RETRO CHARTS.

 

Co do PL TOP 10, to w tym trójkącie przez logo programu ciężko jest przeczytać, na którym miejscu jest obecny klip. ;/

 

A te nazwy po prawej to jest jakiś błąd, bo przy niektórych programach jest dobrze, czyli na środku, mogliby to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie które czołówki (te nowe w 16:9) mogli zostawić, bo np. nowe czołówki In & Out, O Co Kaman?! czy PL Top 10 w ogóle nie pasują do tematyki programów.

 

Na przykład w starej czołówce In & Out mogli wstawić trójkąt z logiem zamiast wielkiego "&" i potem napisów In i Out.

Podobnie z PL Top 10 gdzie mogli wstawić trójkąt zamiast napisu PL TOP 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva wprowadziła jednak spoty ''viva poleca'' przystosowane do nowej oprawy, identy są identyczne jak ''all eyas on'' z vivy germany .
Myślałem, że tych spotów już się nie doczekam. Bez nich cała oprawa biednie prezentowałaby się.
brakuje mi informacji o następnym klipie w trakcie obecnego

Nie ma takiej opcji. Jak oryginalna, to oryginalna cała oprawa VIVY DE. Szkoda miejsca na belki "następnie".

09:40:33 Of Monsters And Men - Little Talks
Dosłownie aż mnie zatkało! Indie rock na VIVIE! Szkoda tylko, że tak rzadko :(.

Nic dziwnego. Zmieniono baza klipów. Można ujrzeć wiele tych, które lecą w VIVA DE\AUT.

Myślałem że ta zmiana nie będzie dobra.Ale teraz Viva całkiem inaczej wygląda , podoba mi się bardzo taki nowy look :) nie przeszkadza mi nawet to że wieczorem są puszczane jakieś programy z MTV :)

Widzę, że większość jest zadowolona z nowej oprawy i logo. To mnie cieszy. Nawet nikt teraz nie narzeka na logo lusterkowe i belki na środku ekranu ;) To jest nowość w Polsce (lusterkowe logo i belki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi się bardzo nudziło i stworzyłem własną fikcyjną ramówkę dla VIVY. Chcę znać waszą opinię i ją tu udostępnie... :)

 

VIVA Polska - Pn-pt - ramówka fikcyjna:

6:00 Chartsurfer (inna formuła, coś jak hop-bęc z rmf maxxx czyli głosujemy na stronie)
7:00 Breakfest Hits (najlepszy pop i rock)
9:00 Beściaki (przeboje dekady zerowej 00s)
10:00 VIVA SPOT/ WEEK TOP 10/ IN & OUT / PL TOP 10 / O CO KAMAN?!
11:00 100% VIVA
13:00 Beściaki
14:00 Szał Ciał
14:30 Next
15:00 Co na to tato?
15:30 100% VIVA
16:00 Chartsurfer
17:00 Personality/VIVA NAJ/Sprawdź to/4 Girls Only / NOWE NA VIVIE
18:00 Week Top 10 /In & Out /PL Top 10 / O Co Kaman?! / VIVA SPOT
19:00 VIVA NEWS (podsumowanie dnia)
19:30 100% VIVA
20:30 KOLEJNO ODLICZ!
21:00 VIVA MJUZIK KŁIIIZ
21:30 FUTURAMA
22:00 WEBNIĘCI
22:30 JACKASS
23:00 CHYBA ICH POGIĘŁO!
23:30 100% HIP-HOP
0:30 VIVA DJ NIGHT 
3:00 NIGHTRIDER (mix wszystkich gatunków muzycznych z lat 1980-2012, muzyka polska i zagraniczna)

VIVA Polska - sb - ramówka fikcyjna:

6:00 100% VIVA
9:00 POWER LISTA (dawna formuła z 30 miejscami, ostateczne top 10 układają widzowie)
12:00 VIVA HITS POLSKA
13:00 IN & OUT
14:00 NOWE NA VIVIE
15:00 WEEK TOP 10
16:00 100% OLDSCHOOL (Największe przeboje i hity z lat 80' i 90')
18:00 DATE MY MOM, NEXT, SZAŁ CIAŁ, CO NA TO TATO?
20:00 SPECJALISTA (tematyczne Top 20)
22:00 VIVA CLUBBING
23:00 VIVA NIGHT SPOT
0:00 SEXY VIVA
1:00 VIVA DJ NIGHT 
3:00 NIGHTRIDER

VIVA Polska - nd - ramówka fikcyjna:

6:00 100% VIVA
9:00 POWER LISTA
12:00 PL TOP 10
13:00 VIVA CLUBBING
14:00 BEŚCIAKI
15:00 SPECJALISTA
17:00 FUTURAMA (powtórki z całego tygodnia)
19:30 WEBNIĘCI
22:00 CHYBA ICH POGIĘŁO
0:30 VIVA DJ NIGHT 
3:00 NIGHTRIDER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Nie wiem czy ktoś zauważył ale VIVA Top 5 to jest Mega Top 10... Jakby nie mogli przedłużyć Powerlisty do 9, a od 9 do 10 stworzyć pasmo z hitami 00s. :)

 

Haha, jak można tego nie zauważyć skoro Viva Top 5 od początku istnienia to było pierwsze 5 miejsc z MEGA TOP 10 :lol: , nawet w starej oprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się martwię że w ''100%Viva'' całkiem przestaną pokazywać starsze klipy i np: wczoraj leciał nowy klip ''armina van buurena '' ,''dash berlin'' dziś nic nie widziałem innego ,oprócz ''papy'' (czyli to co zawsze emitują) fajnie jakby pokazywali dużo teledysków z ''kontora'' i armady''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...