Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIVA Polska bez Małgorzaty Halber

http://media2.pl/media/82786-viva-polsk ... alber.html

 

Viva strzeliła sobie w kolana z karabinu maszynowego.... najwidoczniej Halber była za inteligentna dla coraz głupszych widzów.

Co do poziomu całej stacji - no cóż. Viva skończyła się parę lat temu. Promowane rumuńskie disco i miernota polskiej muzyki musi się kiedyś znudzić nawet docelowej grupie Vivy czyli niezbyt rozwiniętych muzycznie nastolatków. Szkoda, bo nimiecka Viva przeszła jak dla mnie do historii jako stacja, która miała ogromny wpływ na rozwój muzczyny przeciętnego słuchacza, a nawet początki Vivy Polska były mocnym punktem oferty tv muzycznych w PL. Szkoda, że potencjał został zmarnowany.

Disco Ponad Wszystko oraz Niecik jako Król Disco nie wymaga komentarza - bo po co komentować coś co nawet nie zasługuje na kilkanaście sekund zainteresowania?

cieszę się, że Viva idzie w stronę programów tematycznych jak Rock, HH czy Dance. Do poziomu sprzed kilku lat pewnie nie powórci, ale warto próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krajek86 - To już wiemy... No ale jak Viva na fejsie mówi ,,Mamy dużo innych propozycji" a z komentarzy wynika, że program jest nudny. :/

 

A pamięta ktoś taki odcinek VIVAMOVIE jak Małgośka mówiła o Street Arcie i na ławkę nakleiła naklejkę z Rybką? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten odcinek jak Małgośka nakleiła te naklejkę z Rybką.

Szkoda że Małgosi nie będzie w VIVIE. Była jedną z najstarszych i chyba (co ja piszę na pewno) najlepszą prezenterką tej stacji.

Jestem ciekaw czy pojawi się ona jeszcze w jakieś innej stacji telewizyjnej i niekonicznie musi to być stacja muzyczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale VIVA w najmniejszym stopniu nawet po ten ratunek nie chce sięgnąc , zimowa ramówka będzie taka sama albo i gorsza. Jedyny plus to więcej muzyki , ale muzyka na VIVIE to też wkółko wałkowana Britney Spears , Rihanna , Lady GaGa , i teraz doszło Chris Brown i Justin Bieber, więc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubiłem tą prowadzącą, ponieważ była bardzo bystra, a jednocześnie umiała być spontaniczna i miała w sobie taki luzz, który nie był wyreżyserowany. Oglądając notowania zawsze z przyjemnością słuchałem co ma do powiedzenia. Szkoda, że od jakiegoś czasu mało jej było na antenie, bardziej promowane są proste dziewuchy z podejściem "wiele hałasu o nic" a w głowie pusto.

Małgośka powinna pójść do lepszej stacji, szkoda gdyby trafiła do TV Disco czy Eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, Gośka z prezenterek.

 

Street Charts, VIVAMOVIE, Personality, Planet VIVA, Top One Lista, ... - najpopularniejsze porogramy poleciały z ramówki.

 

Szkoda mi tej VIVY. A najlepsze jest to że VIVA posiada bardzo mało nowości i co zauważyłem , zapełnia ramówkę tamtorocznymi i tegorocznymi , ale już strasznie oklepanymi klipami. Starają się nie puszczac wkółko tego samego, ale i tak im jeszcze gorzej wychodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVIE Ö też usunęli magazyn "Planet VIVA" (już o tym pisałem), zastępując go równie dobrym "VIVA Sounds", a na VIVIE DE "Music", tylko ten jest zbyt krótki. Tylko, że w tamtych krajach zastąpili "Planet VIVA" nowymi magazynami, bo zmieniali logo i całą oprawę graficzną, a w Polsce nie zmienili nic i skasowali "Planet VIVA", zastępując go jakimś dennym tytułem "100% VIVA", chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie od kiedy Viacom przejęło Vivę, największego rywala MTV, to zaczęli rezygnować z muzyki, która i tak im nie przynosiła takiej kasy jak seriale i dlatego mamy teraz co mamy. Generalnie przez plajtę Vivy zaczęło się wszystko psuć, Viva dno, MTV niemuzyczne, świetne kanały muzyczne zniknęły typu: Viva Plus, MTV2Pop. Viacom pousuwał te właśnie programy, bo po co mają być one konkurencją dl MTV czy Vivy, skoro to ta sama "firma". Tak jak kiedyś nigdy już nie będzie, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ta sama śpiewka. Jaki ten Viacom zly, niedobry i okropny. Gdyby nie on, może VIVA nie istniałaby nawret z resztą obecnej muzyki. No i gdyby wtedy kanał byl taki super, nie musianoby szukać inwestora. Ale to tylko gdybanie. Jakiś jednak widzow obecna VIVA ma i im kanal się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro żegnamy aż 3 programy na VIVIE...

o 14:00 - VIVAMOVIE

20:00 - Hity gorącego lata (oby tylko na 9 miesięcy... )

22:00 - Club Charts

 

Fajnie by było jakby ktoś nagrał czołówki tych programów i zrobił screeny belek i potem wrzucił do ściągania. :D

 

I jestem ciekawy czy Małgośka jutro coś powie, że to ostatni program itp.

I czy coś ktoś powie w Club Charts, że teraz będzie VIVA Clubbing itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo narzekamy na nasza Vivę .... Niemcy mogą pękać z zazdrości gdyż oni nawet na swojej pozycji nie posiadają takiej muzycznej stacji < wyjątek imusic1 >

 

Odejście Goski jest naturalną rzeczą ... przecież Odeta Moro-Figurska również była na Vivie ... dla dziennikarza to trochę wegetacja utknąć w muzycznej stacji . Mogli by Gosi zaproponować stanowisko w Viacomie ale nie na wizji ... lecz z oficjalnych not wynika że całkiem odchodzi z MTV . Dobra dziennikarka na pewno nie zniknie z wizji na długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...