Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Notowanie najlepsze wakacyjne bardzo dobrze ułożone. Benassi Bros ft. Dhany "Hit My Heart" czy "Summer Jam" to prawdziwe letnie hity, ja je uwielbiam do dziś. I nawet Rihannę puścili inną, bo już myślałem, że po raz enty będzie umbrella ela hej hej hej (ratunku). Klipy z różnych wakacji, bardzo fajne notowanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska na prawdę obniżyła znacząco poziom. Coraz więcej jakiś durnych programów dla nastolatek, coraz więcej jakiś nieznanych pseudo "ekspertów", którzy oceniają gwiazdy światowego formatu w programach. Po prostu to się w głowie nie mieści! Muzyka to samo. Co włączę to stację to widzę tylko jakieś żałosne klipy. Szkoda słów. Na szczęście rzadko przełączam na ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitrekgaga Dla mnie np. hitem tego lata może być np. Avril Lavigne - Smile czy The Nycer feat. Deeci - Nasty Girl. Czy VIVA to puściła - NIE! , bo w kółko wałkuje jedna playlistę w każdym programie niezależnie od tego czy jest to 100% VIVA , Hity gorącego lata czy In & Out i tak ciągle te same utwory. Przyjrzyj się , na pewno to zauważysz. Dlatego moim zdaniem ten program to jest niewypał ;)

 

Poza tym po VIVIE faktycznie nie wiele można się spodziewac, skoro VIVA uważa że najlepszym utworem 2011 roku jest NATALIA KUKULSKA - WIERNOŚC JEST NUDNA.. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o "O co kaman?!" to tam od zawsze pokazywne były klipy bez cenzury.

A co do playlisty VIVY to od momentu jak wprowadzili do ramówki programy MTV (Pudelek, Supersłodkie urodziny...) to wałkują cały czas jedną i tą samą palylistę obojętnie czy to In&Out, 100%VIVA czy teraz Hity Gorącego Lata.

Wcześniej to jeszcze można było zobaczyć więcej klipów a niekiedy te starsze (zwłaszcza w Power Liście).

Szkoda że taki kanał z wieloletnim "stażem" który kiedyś (zwłaszcza w 2006/2007 roku kiedy założyłem kablówkę) leciał prawie 24h/dobę zeszedł na psy. Obecnie oglądam go tylko a może aż 1 godzinę dziennie i to jest jest In&Out bo lubię Justynę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócili też BRITNEY SPEARS - I Wanna Go.. zaczyna się od momentu muzyki i końcówka też jest ucieta..

 

Oprócz tego teledysk jest rozciagniety na całe 4:3 ..

 

A C-BooL i Don't waste The Time zostało wydane przez My Music i wszystko jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...