Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Marek1991 MSU nadal widnieją w ramówce - czwartek o 16:00 (2 odc) i piątek o 21:00 (2 odc. powtórka) @Mocny FULL ma rację. BTR (serial z Nickelodeon) też już nie jest emitowany w soboty i niedzielę o 8:00. Tylko MSU zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o MSU to w tym tygodniu w czwartek zamiast tego wyemitowany zostanie dokument o Lady Gadze "Inside the outside" (leciał on w piątek o 23 na MTV).

http://www.viva-tv.pl/shows/lady-gaga-i ... e-outside/

A jeżeli chodzi o ramówkę to na stronie w necie oraz w EPG jest zawsze uaktualniany tylko bieżący dzień a reszta jest albo pomieszana albo nie aktualna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia2 to jest na 50% aktualny program. Czasami tak jest że leci a czasami nie.

 

Przykład:

W EPG pisze że np. jutro o 15:00 leci In & Out po czym jutro (czyli w dniu kiedy ma być emitowany) uaktualniają że leci o 14:50.

A czasami jest tak że pisze że leci w czwartek o 14:40 100% VIVA a w czwartek zmieniają że leci Viva najlepsze, są również przypadki że jak pisze tak leci.

Także najlepiej jest śledzić EPG na bieżąco ale na 100% pewna jest ramówka która podana jest na bieżący (czyli dzisiejszy) dzień.

 

Mam nadzieje że wytłumaczyłem to prosto i każdy to zrozumiał. Jak nie to z góry przepraszam ale inaczej tego nie umiem wytłumaczyć.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Nicole Scherzinger feat. 50cent - Right There leci już na VIVIE od jakiś 2-3 tygodni...

Katy B. Feat. Ms. Dynamite - Lights On rownież leci jakieś 2 tygodnie (może dłużej)

 

A klip The edfe of glory ma źle podpisaną belkę. Podczas In & Out podpisany był jako Rihanna - Man Down.

Z resztą to nie pierwsza taka wpadka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o MSU to w tym tygodniu w czwartek zamiast tego wyemitowany zostanie dokument o Lady Gadze "Inside the outside" (leciał on w piątek o 23 na MTV).

Jestem ciekaw co to za dokument, zajrzę na niego, dodam, że kilka miesięcy temu ciekawy dokument (PREMIERA), leciał na TVP Kultura - Lady Gaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klip The edfe of glory ma źle podpisaną belkę. Podczas In & Out podpisany był jako Rihanna - Man Down.

Z resztą to nie pierwsza taka wpadka. :D

 

VIVA jak puszcza jakąś nowośc to zawsze na początku klip jest żle podpisany.

Tak samo było w przypadku : Doniu - świat może stanąc, Ewa Farna - Bez łez, a jak była EWAKUACJa to przez miesiąc wogóle belki nie było, Lady Gaga - Born This Way, Judas i teraz The Edge of Glory, Mezo - Kryzys, Beyonce - Run The World Girls. hmm. gdzieś jeszcze było tylko se przypomniec nie mogę..;d ale najczęściej gdy klip leci juz na 3 dzień to wszystko jest ok (przynajmniej w przypadku niektórych..).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafal6549 zgadzam się zawsze jak jest premiera jakiegoś klipu to przez kilka dni na belce jest zły podpis albo nie ma jej wcale...

A co do rezygnacji z szołów z MTV to myślę żę rezygnują z nich na wakacje bo kto będzie we wakacje oglądał MSU o 21:00 w piątek?? (Wtedy zazwyczaj większość młodzieży jest na impezach) albo BTR rano w sobotę (wtedy młodzież odsypia piątkowe impezy). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie apropo Mezo. Dziś w In & Out leciał jego nowy klip, tytułu nie pamiętam (dwa wyrazy), a w Tip Top Liście o 18 leciał klip "Kryzys". Czy to ten sam klip, czy Mezo wydał dwa single jednocześnie, czy Viva pomyliła znowu belki?

Co do błędów to do dziś ELA ROSE FEAT. DAVID DEEJAY "I CAN FEEL" wg Vivy jest to zupełnie kto inny. What The F***?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezo wydał dwa single w krótkim czasie pierwszy to "spirala nienawiści" a drugi to "Kryzys".

 

Jeszcze a propo tego dokumentu "Inside the outside" o Lady Gadze to można go już zobaczyć na stronie MTV wraz z polskim lektorem.

http://www.mtv.pl/shows/lady-gaga-inside-the-outside/episodes/lady-gaga-inside-the-outside-dokument/video/lady-gaga-inside-the-outside-pl-1-3-665132/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów to do dziś ELA ROSE FEAT. DAVID DEEJAY "I CAN FEEL" wg Vivy jest to zupełnie kto inny. What The F***?

 

Też to zauważyłem ;d

Na VIVIE jest podpis ADREEA BANICA FEAT. DONY - "samba" .. ; /

 

 

O tych belkach zresztą ktoś napisał do VIVY na Facebooku :

Droga ViVo mam do was 2 pytania:

1. Dlaczego teledysk Rihanna - California King Bed puszczacie tylko do połowy przeważnie w In&Out.

 

2. Dlaczego podawane są złe tytuły piosenek np. kiedy leci klip do nowej piosenki GaGi raz pisze że to Mezo - Kryzus a kiedy indziej że to Katy Perry & Kanye Wesy - E.T. itp

 

Mam nadzieje że to poprawicie.

 

Rzeczywiscie nasz bład, dzięki za czujność!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest super jeśli wierząc EPG od Vivy to nie widzę na szczęście już programu MSU. Widzę natomiast więcej mojego ulubionego programu 10 na 10. A już od najbliższego piątku nowy prgram Hity gorącego lata (20:00-23:00). A jeśli chodzi o program na stronie Vivy to patrzcie tylko na dzisiaj ponieważ praktycznie codziennie wygląda to inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila czasu już minęła od premiery nowego singla Roberta M który nie jest obecny na Vivie ... i co ? Nowy super hiper mega piosenka Roberta M okazała się ..... klapą ... słabe notowania na listach przebojów ... na YT liczba odsłonięć 328051 Promowany na Vivie Super Bomb 2107975 ,Dance Hall Track 1763313 wiec Pan Robert Mączyński ma odpowiedź ze jakieś "wojenki" z Vivą nie opłacały mu się :P bo jak na razie to Viva kreuje masowe gusta muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek1991

Zauważ chłopie że nowy teledysk na youtube jest zaledwie 1 miesiąc więc wynik ponad 300tys wygląda obiecująco w porównaniu z piosenką Super bomb z 2mln widzów przez ponad 1 rok. Jak za rok okaże się, że nowy teledysk nie przekroczy 2mln można będzie mówić o sukcesie czy też porażce.Jak już coś porównujesz, rób to rzetelnie. Na moje oko właśnie ostatni klip ma chyba najszybszy przyrost widzów ze wszystkich, które wymieniłeś. A to czy viva puszcza jego klipy czy też nie, akurat już w tej chwili o niczym nie świadczy ani przez to nie umniejsza jego popularności. Robert M poradzi sobie świetnie w tej chwili już bez vivy bo do tego czasu zebrał oddane sobie grono wyznawców co widać między innymi po jego koncie na facebooku. Chłop wyczuł moment, kiedy może się "wypiąć" na vivę zyskując przy tym dodatkowego rozgłosu i większej dawki popularności przez ten czyn (szeroko komentowany między innymi na tym forum :D).

Co do samej vivy, widzę, że rzeczywiście jakby mniej tego syfu reality shows a więcej muzyki, no ale ciągle leci to samo niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dawid1992, ja akurat nie widziałem jeszcze tego teledysku na VIVIE - tylko na 4fun.tv i Eska TV widziałem. Tak naprawdę brzmi Sak Noel - Loca People. Pewnie nie doczekamy się na VIVIE. Jeśli ten teledysk miałby inną wersję (z ciut zmienionym tekstem) to zapewne ta wersja byłaby puszczana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że nie!

 

Tak samo jak i innych nowości, które w innych stacjach śmigają ..

VIVA pod względem muzycznym strasznie sie wykruszyła. Codziennie lecą te same piosenki i to tylko utwory tych najpopularniejszych artystów.., no chyba że jest 10 na 10 to wtedy troche starszych leci. Jezeli chodzi o utwory aktualne dzień w dzień ta sama papka. Ktoś tego nie zauważył?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal6549 to włącz w tej chwili Vivę ! Czy na Esce zobaczysz takie teledyski jak w tej chwili są grane z okazji światowego dnia muzyki ??? Nie

 

Eska jest dobra w swojej "działce" czyli same nowości < czasami puszcza coś "starszego" ale w ich klimacie> . Dziwi mnie też ze 4 fan ani eska nie puszcza Hip Hopu Polskiego z lat 2000-2005 nie maja tych klipów co ma Viva ?

 

Ale czy to tylko moje spostrzeżenie że Viva wraca do swoich korzeni - jakby więcej Hip Hopu jest na Vivie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...