Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie najwięcej widzów przyciąga VIPO na TVS. Jednak moim zdaniem to się zmieni, bo spośród tych kanałów to VIVA ma najlepszą jakość i dźwięku, a poza tym to na niej będą lecieć klipy z Green Staru, a owe lecą na razie tylko na ITV, która jakością obrazu nie grzeszy :)

Czyli połowa niedzieli z DP - jeszcze lepiej niż w latach 90. :jupi:

 

Tylko teraz pytanie kiedy VIVA przejdzie na 16:9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze brak nam muzyki z vh1 classic gdyby powstał taki program to viva byłaby jedną z lepszych stacji muzycznych tak dalej

Nawet nie ma takich szans, VIVA skierowana jest do młodych osób, kto z nich słucha piosenek z lat 80 i 90?

A ja bym się ucieszył z takiego programu i napewno bym oglądał.Prawdziwe hity są ponadczasowe.Nie liczy się z którego to jest roku.Szkoda że nie rozumieją tego na Esce.Ale dobrze że chociaż jako pierwsi puszczają nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^up, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Ubolewam nad tym że nikt z nadawców nie uruchomił jeszcze w Polsce kanału muzycznego z piosenkami z lat 70/80/90 i wczesnymi 2000. Żeby sobie posłuchać muszę włączyć komputer i wybrać jeden z kanałów PolskiejStacji czy tematycznego Radia ZET...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG!!!! To to będzie naprawdę DP na VIVIE !!!! . Aż sam nie wiem co mam myśleć .......................

 

Ale Viva ma potencjał "kreowania" gustów muzycznych naszej młodziezy. Viva 2000-2004 co rządziło w Polsce u nastolatków ?? odp. Peja WWO itp

 

2005-2010 Era Dance na Vivie. Czyli wszystkie INN-e Rumuńskie umcy umcy itd.

 

czyżby 2010-.... Era disco Polo come back ??

 

PS. Viva Polska nie "kreowała" EMO ... i u nas na "masówkę" takie zespoły się za bardzo nie przyjęły (jak np. w Niemczech w 2006 roku) czyli Tokio Hotel Lafee itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^up, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Ubolewam nad tym że nikt z nadawców nie uruchomił jeszcze w Polsce kanału muzycznego z piosenkami z lat 70/80/90 i wczesnymi 2000. Żeby sobie posłuchać muszę włączyć komputer i wybrać jeden z kanałów PolskiejStacji czy tematycznego Radia ZET...

Taki mały OT // Stare wytarte jak dżinsy piosenki lecą non stop na złote przeboje, rmf fm i radio zet. Po co włączać tematyczne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciąż zastanawia co skłoniło VIVE do takiej decyzji - nie żebym miał coś przeciw. Jednak 1,5 roku dyrektor muzyczny powiedział dla pewnego portalu, że "Nie ma szans na DP w VIVIE, ponieważ jest to zjawisko niszowe i nie współgra z szeroką gamą naszej stacji" Czyżby poziom Disco tak wzrósł? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na ramówkę vivy na grudzień. Widoczna jest coraz większa ilość programów rozrywkowych na rzecz muzyki. Codziennie od godziny 13 bywa że jest już nawet 3-4 h programów typu Qiuz, Hot or not, Cribs, Moja własna gwiazda... Obstawiam, że po nowym roku będzie tego jeszcze więcej. Będzie to takie powtórkowe Mtv, i tylko kwestią czasu kiedy puszczą tu Pimp my ride, Króliczki Playboya, itp. Za kilka miesięcy wspomnicie mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom dąży do tego aby większość kanałów muzycznych stały się kanałami tylko w kilku procentach z muzyką. Zrobił to już m. in. z polskim i amerykańskim MTV i amerykańskim VH1. Jak widać taki ''szał'' wkracza również do Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że obecna Viva (muzyczna) przejdzie do historii i będzie muzyki coraz mniej. Tak już zrobili na Vivie DE, gdzie muzyka jest w nocy i z rana. Do tego wyczytałem gdzieś, że od 1 stycznia Viva DE zmienia logo na trójkąty, ale z "prostymi" kątami i mają mieć też nowe belki z napisami. To jest jakiś koszmar!!! Ale wyjdzie to tylko na plus dla 4fun.tv i Eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...