Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super filmik ! Taka Viva była najlepsza. Pełna Energi ..i widać było że coś się działo. Ja również w UPC miałem dostęp do Viv-y z Niemiec ORAZ LEGENDARNEJ VIV-Y PLUS . Ale ona po obejrzeniu filmiku sporo się nie odróżniała od naszej w tamtych czasach. Interactive = Pralnia . itd.

 

Najbardziej mi brakuje programu club rotation . Oraz tej niezależności Viv-y od MTV .....ale już tego nic nie zmieni ;/

Brak właśnie w Polsce takiej "energicznej"stacji dla młodzieży .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Top 100- program jest świetny dla starych fanów VIVY. Dużo starszych kawałków, tak prawdę mówiąc to same starsze kawałki, bo jak narazie to najmłodszym były Kanikuły. Dużo polskiego hip-hopu. Były także Wilki, Ricky Martin. Program ma nawet taką krótką czołówkę.

Oglądałem w czwartek fragment Top One Listy, w której Natalia opowiadała o zagranicznych Vivach i naganiała ich za to, jakie są niektóre muzyczne (szczególnie angielską), a w In&Out Justyna opowiadała historię swojego programu (najpierw był Push-up w którym pojawił się kącik In&Out, który później zastąpiono tym programem).

Przez te całe urodziny VIVA trochę zapomniała o premierach muzycznych. Były jakieś w tym tygodniu, czy tylko ja nie mogę natrafic na żadną. Ja natrafiłem tylko na Kylie Minogue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek z premier muzycznych w tym tygodniu na VIVIE PL widziałem te np.:

Esmee Denters feat. Justin Timberlake - Love Dealer,

Rihanna - Te Amo,

Kylie Minogue - All The Lovers,

 

parę Dance też chyba dodali tylko nie wyłapałem opisów :-)

Inna - Amazing wreszcie ma belkę do klipu :-)

 

VIVA Top 100 - SUPER! Oglądam i mi się łezka kręci w oku.

 

Co do zagranicznych wersji VIVY to Natalia ma racjęw 100% bo polska VIVA z nich wszystkich jest muzyczna nadal. VIVA UK najmniej muzyczna bo ponad połowe ramówki to reality shows i seriale młodzieżowe, VIVA De to samo. VIVA Hungary była dobra jeszcze 2-3 lata temu dopóki nie utworzyli MTV Hungary. Teraz sytuacja z MTV Hungary VIVA Hungary jest taka sama jak w Niemczech z MTV i VIVĄ tzn oba kanały puszczają i muzykę i reality shows. U nas reality shows wrzucili na MTV PL w całosci a VIVĘ PL pozostawili muzyczną. Niestety polityka co do VH1 PL to już PORAŻKA i jest wg mnie DZIWNA! Jeżeli kanał Vh1 PL jest nierentowny to poprostu go zlikwidować lub zastapić innym kanałem. Moze marka VIVA Classic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza DZIESIĄTKA specjalnego notowania przedstawia się następująco:

 

01. Viva i przyjaciele- Muzyki moc

02. Lady Gaga- Poker face

03. Virgin- Szansa

04. Justin Timberlake- Cry me a river

05. Tiesto- Adagio For Strings

06. Britney Spears- Toxic

07. WWO- Damy radę

08. T.A.T.U.- There not gonna get us

09. Rihanna feat Jay-Z- Umbrella

10. Peja- Głucha noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety polityka co do VH1 PL to już PORAŻKA i jest wg mnie DZIWNA! Jeżeli kanał Vh1 PL jest nierentowny to poprostu go zlikwidować lub zastapić innym kanałem. Moze marka VIVA Classic?

 

Po co tworzyć kolejny dziwny kanał? Lepiej zamiast VH1 PL dać VH1 European i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo mi:

 

#96 Wilki- Baśka

#72 Akcent- Kylie

#51 ATC- Around the world

#30 Agnieszka Chylińska- Nie mogę Cię zapomniec

#28 The Pussycat Dolls- Don't Cha

#11 Shakira- Whenever, whenever

 

te piosenki NA BANK były na tych miejscach (nie pomyślcie sobie, że zmyślam). Ponadto na liście znalazły się następujące utwory:

 

Verba- Moglibyśmy

Doniu- Przestrzeń

O-Zone- Dragostea din tei

Scooter- Jumping All Over The World

Ascetoholix- Suczki

Groove Coverage- Good is a girl

Ricky Martin feat Christina Aguilera- Nobody wants to be lonley

Alex C- Du hast den schonsten Arsch der Welt

Basshunter- Now youre gone

Code Red- Kanikuły

Danzel- Pump it up!

Ewelina Flinta- Żałuję

Gosia Anddrzejewicz- Pozwól życ

Jamelia- Superstar

Timbaland feat One Republic- Apologize

 

to tyle pamiętam. Mam nadzieję, że się przydało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety polityka co do VH1 PL to już PORAŻKA i jest wg mnie DZIWNA! Jeżeli kanał Vh1 PL jest nierentowny to poprostu go zlikwidować lub zastapić innym kanałem. Moze marka VIVA Classic?

 

Po co tworzyć kolejny dziwny kanał? Lepiej zamiast VH1 PL dać VH1 European i będzie dobrze.

 

Całkowicie się zgadzam!!!!! :brawo: i po problemie, a nie wymyślanie nierentowanego MTV Classic, a na jego miejsce jeszcze bardziej do kitu VH-1. Zresztą obie te stacje były kompletnie nieudolne i to przez osoby które układały w nich playlisty - po prostu deja vu jak się oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...