Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

coś dzisiaj rano znów mieli problem z belkami od klipów ...ale ogólnie Viva Poprawiła się pod względem nowości...lecz dalej omija niektóre kawałki Np. Nowa piosenka Kelis Acapella STYL PIOSENKI AP ROPO PASUJE DO VIVY:P

 

Dalej czekam na Polską wersję GTC zamiast sms-ów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 obawiam sie że Kelis nie będa puszczać bo konkurencja Eska TV objęła patronatem medialnym płytę Kelis w Polsce. Oni nie puszczają klipów artystów którzy są wspierani prze konkurencję. Tak było do tej pory jak pamiętam. Kelis chyba leci tylko na MTV PL ale rzadko? Tak mi znajomy powiedział. Co do belek to mają znowu problemy z nimi tzn albo sie wyswietlają na klipach albo w ogóle nie pokazują się albo też w co drugi pokazuja się tylko na końcu klipu a na poczatku jest brak lub na odwrót na poczatku się pokazuje bleka z podpisem a na końcu jej brak. Co ciekawe w tygodniu w Power Liście były belki te same urodzinowe z koroną a teraz dzisiaj o 9 w Power Liście znowu te same stare belki rózowe się wyswietlają. Coś im system szwankuje jak widac od wczoraj.

Na GTC raczej bym nie liczył bo by dali go wtedy tylko gdyby nadawali nadal stację z Niemiec lub z innego sąsiedniego kraju z Polską. Hit Maker zdjęli już więc drugi raz tego samego błędu nie popełnią. muszą też się liczyć z kosztami takiego pasma i jego nadawania a sam Hit Maker już był dla nich utrudnieniem i bardzo skomplikowany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 bo Robert M. i project Monopol ma jakiś układ z MTV Net. PL Pewnie za to ze kanały MTV Net .PL mogą puszczać na wyłączność ich klipy częstotliwość ich emisji jest bardzo duża :-) Swego czasu pamiętam tak było z Kalwi & Remi i do dziś Kalwi & Remi mają dobre relacje z VIVĄ PL. Kelis leci na Eska TV bardzo często i chyba na 4 fun.TV też widziałem raz? Mi się nie podoba ten kawałek. Takie ni to Dance ni Pop ni Base.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodik bo jeszcze wtedy nie było takiej przychylności ze strony VIVY dla Roberta M. To wytłumacz mi dlaczego dzisiaj na VIVIE i tylko na VIVIE była PREMIERA klipu Super Bomb Roberta M o17? Klipu nawet jeszcze nie ma nawet na youtube tylko jedynie promo ktrótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś typowo weekendowo hip hopowo w 10 na 10:

Snoop Doggy Dog - Murder Was The Case (Remix)

Abradab - Rap To Nie Zabawa Już

50 Cent – Just A Little Bit

Hemp Gru – Życie Warszawy

POE – Wiele Dróg

Xzibit feat. Dr. Dre & Snoop Dogg– X

Cypress Hill – Lowrider

Eldo feat. DJ Twister – Mędrcy z Kosmosu

The Roots – The Seed

DJ 600V Feat. Tede – Merctedes S600

WWO – Mogę Wszystko

Dr. Dre feat. Snop Dogg, Kurupt & Nate Dogg – The Next Episode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na Vivie poprawiają belki z napisami. Ostatnio widziałem następującą poprawkę: do klipu Lick it Candy Girl został dodany człon feat Dj Adamus.

Co do samej nowej bleki z okazji 10-lecia to nie podoba mi się ona. Za dużo elementów na niej się znajduje. Jak dla mnie starczyłaby sama korona z napisem 10 lat i znaczkiem Vivy. Co za dużo to nie zdrowo.

Ostatnio nie podobają mi się zmiany w ramówce VIVY. Szczególnie te weekendowe. Miał byc program Top 50, a pojawił się on tylko raz. Teraz Specjalista nadawana jest o różnych godzinach- dziś była o 14, później o 16 był program Pl Top 10 (przed nim pojawiło się Hip-Hop Weekend) o 17 Planet Viva, 17:30 Street Charts 18:20 Planet Viva, 18:30 Hot or Not itd czyli przeplatanka 10-minutowych Planet Viva z innymi pozycjami. Co to ma byc? Wywalili Viva Hits Polska z piątku z 20 zastępując ją Parotem i Całuśnikiem, VivaSpot o 14 i wieczne powtórki w prime-time. No halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy VIVA zacznie nadawac w 16:9 i przydała by sie TELEGAZETA. Skoro VIVA POLSKA wzoruje sie na kanale z Niemiec to powilni dodac Telegazete.

 

Po co ci telegazeta, skoro masz Epg ?

Co do 16:9 to jeszcze poczekasz, bo dużo operatorów się nie zdecydowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle piszecie że VIVA PL zaczyna puszczać nowe klipy z dużym opóźnieniem a jest bardzo często przeciwnie. Przykład to klipy Agnes. U nas już dawno wszystkie klipy Agnes nowe leciały to nie które rok temu a nie które parę miesięcy temu. Klip Agnes - On and On na VIVA Niemcy to dopiero nowość podczas gdy u nas na VIVIe już leciał rok temu przed wakacjami. klip Agnes - I Need You Now leciał też już u nas na VIVIE chyba z pół roku temu przez dłuższy czas a na TMF NL to dopiero od tego tygodnia nowość. TMF NL należy do MTV Net. tak jak VIVA (MTV Net. kupiło tę stację a raczej jej sieć bo oprócz TMF NL istnieje też TMF Belgium). TMF NL to taki odpowiednik naszej VIVY PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak zgadzam się "pablo21" Np. Gabriella Cilmi - On A Mission premierę na Vive de miała dokładnie 14 V . A u nas już dawno ta piosenka była (już nawet zeszła chyba z play listy) a i rzecz jest w 2 stronę Piosenka Pani Aura Dione - I Will Love You Monday 365 u nas była z opóźnieniem co najmniej chyba 3 m-ce . A pani INNA również nie zobaczysz na V.DE

 

Coś mi się wydaje że jak nie wiadomo o co chodzi......................TO CHODZI O PIENIĄDZE :P Dzielą sobie Europejski Rynek i tam gdzie co ma być grane gdzie co ma zyski kasę przynosić itp.

 

Ciekawe czy zobaczymy tak bardzo promowaną w Niemczech Zwyciężczynie Eurowizji czyli Len-ę na naszej Vivie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko "Satellite" Leny :) Fajna piosenka i szybko wpada w ucho. Viva zaplusowałaby jakby ją zaczęła puszczać. Co do pieniędzy, to wydaje mi się, że w Polsce takie zespoły raczej dużo pieniędzy nie zarabiają, rynek jest biedny, brak w sprzedaży singli. gdie na przykład w Niemczech piosenka wyżej wspomnianej Leny sprzedała się w nakładzie 700k kopii a w Polsce nie ma rynku singli. Taka na przykład Inna, co z tego, że w Polsce miała hity, z których nawet kasy nie czerpała, bo w listach sprzedaży albumów jej nie ma. Tyle, że piosenki są puszczane w radio i tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HipHop weekend oceniam bardzo dobrze. Szczególnie SPECJALISTE HH . Obyło sie bez doniow, liberów itd... puscili sporo klasyki i odwalili dobrą robote ;) Ciekawe czy w ogladalnosci zaprocentowało i czy zaczna znow puszczac jakies hiphopowe piosenki. W prowonaniu z TOP 50 klubowych lista hh była prawdziwie dobra.

 

Tez mnie denerwuje, że wywalili viva hits polska z piątku , moim zdaniem to błąd pasmo ma duży potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva z okazji swoich 10 urodzin(którą już za 9 dni) puszcza "starsze" kawałki tak co 4-5 piosenkę zauważyłem :) Fajnie.

 

Tak tak Taka pani INNA dostaje kasę za każde "zagranie " jej na Vivie czy esce Rmf maxxx itp.

 

W moich oczach zyskał również program hot or not naprawdę jest fajnie robiony :)Lepsze od tych Formatów z MTV które zostały przeniesione na grunt polski . Fajny przerywnik miedzy muzyką. OCZYWIŚCIE NA STACJI MUZYCZNEJ NIE MOŻE BYĆ DUŻO TAKICH PROGRAMÓW :) Ale myślę że "naszej" Vivie to nie grozi co np. Niemieckiej bo

1.albo by musieli zakodować Vivę . (jak na Węgrzech)

2. albo odkodować MTV.(jak m Niemczech)

 

Oby się tak nigdy nie stało a VIVA POLSKA niech zostanie muzyczna :D i zazdroszczą nam jej Niemcy hihihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...