Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te listy 10 na 10 i 10 Najlepszych .... to na 10 urodziny VIVY PL :-) Jestem ciekaw jakie zmiany dadzą w Piątek i Sobotę bo przenoszą Tip-Top Listę Podsumowanie Tygodnia własnie z Piatku z 21 na Środę na 22 a Club Charts z Soboty z 22 na Środę na 21.

Oby wróciło Club Rotation :-)

Jeśli miało by wrócić Club Rotation to obstawiam Piątek o 21 w miejsce Tip-Top Listy i Sobotę o 22 w miejsce Club Charts :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi nowość te 10 na 10! Już taki program z najlepszymi klipami ostatniego dziesięciolecia (jak to reklamują na Vivie) już leciał i nazywał się Beściaki.

A 10 najlepszych to będzie na pewno 10 klipów z tematem przewodnim - czyli coś w stylu Specjalisty i taki program leci na MTV Europe i innych oddziałach i nazywa się np. Top 10 @ 10, albo Top 10. Ten program może być ok, bo dużo klasyków może lecieć. Fajnie jakby dali np playlistę na stronie do każdego odcinka, albo dali możliwość nam widzom tworzyć program. Tak jest na MTV Europe w programie Top 10, są klipy, na które się głosuje. Ale znając Vivę, nawet jak coś takiego zrobią, to będzie to wyglądać jak głosowanie do Club Charts - zbędne, bo przecież i tak leci co tydzień to samo i męczą "Sexy Chic" do ob[beep]nia od wakacji. Na MTV Europe program jest strzałem w 10. Tematyka i klipy są bardzo fajne - mieszanka wszystkiego z całej Europy. Jak nie było MTV Polska tylko Europe, to program Alternative Nation układali widzowie spośród długiej listy klipów do głosowania i nawet co któryś program był dedykowany klipom wybranego internauty, który wybrał klipy. Czemu u nas nie zrobić czegoś podobnego? :D

NO I CZEKAM NA CLUB ROTATION!!!!!! Bo Partyzone, które namiętnie oglądałem od 5 lat nie da się oglądać - MTV już właściwie nie istnieje dla mnie bo co tam jest do oglądania? Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bytesize

Nie chcę być złym prorokiem ale ja widzę te "nowe" programy jako powtarzanie w kółko tych samych klipów w różnej kolejności. I nawet jeżeli będą tam jakieś inne niż zawsze ( w co naprawdę bardzo wątpię) klipy, to po kilku odcinkach okaże się, że nic nowego nie puszczają tylko powtarzają to samo. :)

Co do club charts i Sexy Chick to już nie mam słów. Dziś o 12 włączyłem klub charts na vivie i ku mojemu zdziwieniu (???) na 10 miejscu zapodali Black Eyed Peas - I gotta feeling. Po tym co zobaczyłem szybko wyłączyłem tv :) Ta piosenka może i by była ok (ale jednak nie na club charts) na tej liście w lipcu 2009 ale nie w marcu 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie Beściaków z ramówki VIVY PL to był WIELKI błąd ale chyba musieli to zrobić ze względu na VH1 PL? Beściaki to był jeden z moich ulubionych programów na VIVIE obok Club Rotation :-( Ale 10 na 10 to wg mnie trochę inny program niż Beściaki.

Wg mnie to nie koniec nowości w ramówce VIVY PL i jeszcze coś będzie.

bytesize mógł byś opisać mi obecne PartyZone na MTV PL bo już od roku nie mam dostępu do MTV PL i VH1 PL :-(

Czy aż tak jest źle z PartyZone na MTV PL bo z tego co widzę pasmo skrócili do 2 godzin i co śmieszne zaczyna siępo 2 w nocy i kończy o 4 nad ranem :-(

Kto to w tych porach ogląda na MTV PL?

Widzę na VIVA PL parę nowości Dance i Pop. Ciekawe czy to też puszczają na MTV PL w PartyZone?

 

Dla ciekawych napiszę że programy dla VIVY PL robi ten zespół co tworzy ramówkę MTV Europe więc nic dziwnego że kopiują formaty z ramówki MTV Europe tylko pod inną nazwą :-(

 

VIVA PL ostatnio zaczęła puszczać dużo starszych klipów nawet tych które puszczała w początkach swojego istnienia :-) np. przed chwilą poleciał klip hip hop Gemp Gru a po nim stary klip Dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wakacji, kiedy to zmienili oprawę graficzną MTV, automatycznie Partyzone zmieniło się w jakiś "inny twór". Teraz jak przełączę na MTV w piątek albo sobotę po 2 w nocy (co jest już rzadkością) to leci to samo i nie z gatunku dance jak kiedyś. Teraz Partyzone nie leci już od 0:50-4 rano tylko różnie - czasem o 2, czasem wogóle, innym razem 2:30. Klipy to przeważnie czarna muza, albo coś innego - Duffy "Mercy", Snoop Dogg "Sensual Seduction", Britney, 50 Cent, Pink, Shakira i czasem coś co leciało kiedyś w Partyzone.

VH1 cały wieczór do 1 w nocy lecą seriale, więc szajs totalny, a te seriale to powtórki z MTV Tili Tequili, Uparty jak Hogan itp.

Przed chwilą na Vivie leciał klip Trzeciego Wymiaru - hip hop Polska powraca? :shock: czyżby ktoś czytał forum narzekających widzów viva polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize dzięki za opis PartyZone :-) Wow to naprawdę SZAJS leci w PartyZone :-( Wg mnie to zapowiedz tego iż PartyZone przeniosą od kiwetnia na VIVA PL pod nazwą Club Rotation lub inna bo na to już obecne przetasowania w Piatek i Sobotę w ramówce wskazują ale zobaczymy od kiwetnia jak już cała bedzie zmieniona ramówka VIVY PL.

Co do Trzeciego Wymiaru klipu który poleciał w Planet VIVA to nie oto chodzi. Poprostu puszczają ponownie klipy z archiwum i to po 2 po każdej przerwie reklamowej :-) Dzisiaj widziałem dużo starszych klipów Pop i Dance np. Jennifer Lopez - An't Funny (coś jakos tak się to pisze z góry sorry za błąd!)

Z nowych klipów to np. klip Dance Guru Josy - Enternity poleciał dzisiaj w Power Liście.

Pasma z Rockową muza i czarną powinny wrócić na MTV PL czyli MTV Rocks, MTV ALt i MTV Base ale wygląda na to że muza się ewakułuje z MTV PL na VIVE PL?

Pewnie chcą zrobić jeden normalny kanał music 24 jako konkurencja dla ESKA TV i 4 Fun TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21

Oby było tak jak mówisz, tzn że chcą zrobić jeden normalny kanał muzyczny z różnorodną muzyką. Dla mnie mogliby zrobić pasmo Viva rock jak i Viva Base, przykładowo raz lub 2 razy w tygodniu po godzinie. I to by było ok i wystarczająco duzo. Co do starych klipów to ostatnio widziałem Vanessa Amorosi - Absolutely Everybody, to był miły akcent. Co do pasma partyzone z Mtv, jeżeli przenoszą je na vivę to moim zdaniem powinno się ono nazywać tylko i wyłącznie Club Rotation :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten klip to TRZECI WYMIAR - ZAPOMNIJ O TYM

 

Dobrze że już wywali te sms-y z Download Shop i samą liste przekształcili w Download Chart ponownie.

Jeszcze powinni liste Net Shop ponownie przekształcić w Net Charts i wywalic te sms-y :-)

Ringtone Charts powinno mieć tylko to tak jak jest to na Eska TV.

Brakuje list Rock Charts, The Base Charts na VIVA PL bo skoro MTV PL wywala muzę i też tego już nie ma.

Powinni postawić na pasma tematyczne w wybrane dni np. Piątek-Sobota pasma z muzyką Dance-Club.

Wg mnie powinno być w Piatek i Sobotę 2-3 godzinne pasmo z non-stop muzyką Dance-Club o nazwie Club Rotation bo ta nazwa to marka VIVY bardzo dobrze rozpoznawalna. Mnie zawsze wkurzało to gadanie w Club Rotation w starej formie programu a forma PartyZone z MTV była ok. Tak trzeba zrobić z Club Rotation że dać samą muzykę non-stop bez gadania.

Pasmo Impreska na Eska TV też jest dobre tylko że tam to jest w charakterze listy przebojów i gadania :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyslaw-broc nic mi nie wiadomo od GTC :-( Marne szanse że wróci poczciwy GTC bo na ten Hit Maker to żal patrzyć. Kiedyś GTC polskie miało piękną grafikę i tak nie zasłaniał ekranu jak Hit Maker. Kiedyś raz rozmawiałem przez telefon krótko z osobą która kiedyś przygotowywała GTC polskie i też sama żałowała że program został zdjety ale to nie od niej zależało tylko była to decyzja techniczna i ostatnie słowo należało do właściciela stacji (nowego!) Wszystkiemu winne były przenosiny nadawania VIVY PL z Kolonii w Niemczech od Londynu w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA HITS POLSKA juz od wrześnie jest w niedzielę o 13 bo premiera O CO KAMAN jest teraz w soboty o 18. Na dodatek VIVA HITS POLSKA leci tez we wtorki o 20:30.

Wg mnie na VIVIE powinna pojawic się jeszcze jakaś lista przebojów w sobotę o 17. Może TOP 10 VIDEOCLIP'S czyli 10 najlepszych teledysków. Lepsze to niż powtórka Shibuyi. A tak właściwie na czym polegała formuła programu CLUB RORATION? Sorki, ale ja VIVĘ mam od niecałego roku dopiero więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Club rotation to był konkurencyjny program z muzyką Dance i Club na VIVIE jeszcze jak była konkurencja dla MTV tzn takie PartyZone tylko w godzinnej formie i foramcie. To były wywiady i relacje z imprez klubowych typu MayDay czy klubów przerywanie z klipami Dance i Club specjalnie wybieranymi. Po 2-3 klipy w każdej przerwie i na pewno się nie powtarzały wtedy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem na jakiej podstawie są wybierane klipy do tip-top lista. Jak to działa?

W sobotę przecież jest chartsurfer i powerlista.

Więcej konkretnych pasm muzycznych a mniej dziwnych list - takie jest moje zdanie w tej kwestii. Te proponowane przez Szymka top 10 videoclips by było kopią wszystkich innych list jakie w tej chwili lecą na vivie, więc moim zdaniem tworzenie kolejnej nie ma absolutnie żadnego sensu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...