Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam,

od jakiegos czasu przygladam sie dyskusji na tym forum. No i w zadnym wypadku nie zgodze sie z tym, ze VIVA Polska to stacja mlodziezowa. Rozneglizowane teledyski (np Dody), brak urozmaicenia (70% playlisty to ci sami artysci: Black Eyed Peas, Rihanna, Timbaland, Gosia Andrzejewicz, Grupa Operacyjna, Inna itd.), totalne ograniczenie muzyki mlodziezowej. Pewnie na mnie naskoczycie, ale od jakiegos czasu ja rowniez przygladam sie wciaz rosnacej popularnosci gwiazd Disneya oraz mlodego (16 letniego) Justina Biebera. Polskie nastolatki (zarowno chlopcy jak i dziewczyny)szaleja na ich punkcie, swiadcza o tym gazety mlodziezowe, blogi, komentarze na stronie VIVY itd. Wiekszosc tej grupy to 15-18 latkowie. Mozecie sie nie zgodzic, ale sytuacja podobnie ma sie w Niemczech, gdzie obecnie rowniez zaczyna brakowac rodzimych teen artystow (Tokio Hotel, US5, LaFee, Cinema Bizarre, Jimi Blue sa juz starsi i powoli zmieniaja grupe dla, ktorych tworza albo jest o nich cicho), u nas tymczasem jedyna mlodziezowa artystka w pelni promowana przez VIVE jest Ewa Farna. VIVA ignoruje Jonas Brothers (ktorzy mieli kilka lepszych kawalkow), Miley Cyrus (promowali tylko, choc z opoznieniem Party In The Usa), Ashley Tisdale, Demi Lovato (podobna sytuacja jak z Miley), Selene Gomez (ostatnio promuje ja u nas RMF Maxxx), Tokio Hotel (w ogole nie puszczaja "World behind my wall/ Lass Uns Laufen") Dulce Marie i Anahi z RBD (zespol zyskal ogromna popularnosc w Polsce dzieki emisji telenoweli "Zbuntowani"; Viva puscila tylko 1 klip z 2006 roku) oraz wielu innych artystow. Nie rozumiem tez panujacej tu nienawisci do tworczosci Justina Biebera. Co Wy od niego chcecie? Rozpoczyna kariere jak Britney Spears czy Justin Timberlake. Im tez na poczatku wrozono szybki upadek, a jednak doszli na sam szczyt. On naprawde ma dobry glos, latwo wpadajace w ucho piosenki np. "Baby" czy zaspiewane na zywo "Never Let You Go". Zawsze spiewa na zywo i ja go za to szanuje. Wiadomo, ze ludzie maja rozne gusta, ale nie powinniscie od razu go przekreslac.

A co do polskiej VIVY to ja przewiduje jej spadek ogladalnosci na rzecz 4fun.tv Jak juz wspominal ktos 4fun bedzie w 16:9, maja mnostwo nowosci, promuja artystow z Usa, ale rowniez z Europy. Jakby jeszcze wyrzucili troche reklam na ekranie to by bylo juz calkiem swietnie. A co do powtorki VIVA Comet 2010 to brak slow. Ogladalem jedna z pierwszych powtorek i pamietam jak zakryli logo logiem tak, ze bylo widac co jest pod spodem. Az przykro sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż osobiście zawsze byłem za Vivą (sentymenty :D) to niestety muszę stwierdzić, że 4fun tv będzie umacniało swoją pozycję kosztem Vivy. Często mam takie wrażenie, że włodarze 4fun tv czytają wszystkie fora na ich temat w internecie, bo bardzo często jest tak, że ktoś prosi o coś vivę, to w dość krótkim czasie można zobaczyć to na 4fun. Poza tym ostatnio sam zacząłem w pierwszej kolejności patrzeć co jest na 4fun (jak włączam kanały muzyczne) a dopiero później na Vivę. Vivo apel do Ciebie - zacznij brać pod uwagę widzów bo niestety ale w niedalekiej przyszłości wróżę Ci nie tyle upadek i likwidację (bo to jest raczej niemożliwe) ale znaczny spadek oglądalności. Zresztą po rankingach widać, że 4fun się umacnia, poza tym jest jeszcze rebel tv, który mimo, że nadaje dla innej grupy docelowej również może trochę namieszać, a z tego co mi się o uszy obiło grupa 4fun na jesieni planuje utworzyć nowy kanał muzyczny, gdzie będzie pokazywana głownie muzyka dance, techno, trance itp i to w lepszym wydaniu niż to które można obejrzeć na Vivie - tak więc konkurencja nie śpi i zgarnia coraz większą część "tortu z pełnej puli". Poza tym jak ktoś stwierdził o tym logo vivy z comet - no to jest trochę amatorszczyzna jak na taką niby poważaną firmę jak Mtv Networks- niestety, ale 4fun tv rzadziej od vivy ma takie problemy czym biję ją na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie skończcie z tym biberem bo to jest żałosne tak jak ten dzieciak któremu tak jak napisał TVSATTV karierę robią starzy.

Widziałem jego klipy 2 razy na VIVA Germany i nic specjalnego. VIVA Niemcy jest teraz znana z tego że pokazuje wszystko co jest pro-amerykańskie. Nie zostało już prawie nic europejskiego na VIVA Germany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos typu paris hilton, blog27 - czyli beztalencia, które za kase sa lansowane. szum tworzy jeden uzytkownik, ktory ma niezdrową obsesje i kilka kont(na jedno własnie dostal bana) : )

 

Wracjac do vivy.. wreszcie ktos sie wział do roboty na stronie i zaktualizował top listy, aktualną playliste można podejrzec w zakładce NET CHURTS, z tego co widze jest na prawde dużo lepiej niż kilka miesiecy temu. Zauwazyłem sporo ambitniejszych kawałków przemyconych, zmniejszyła sie ilosc rijany, laydy gagi i black eyd peace (czy jak tam sie to pisze). Na Hitmaker faktycznie zostało wrzuconych kilka nowych kawałków. Niestety na playliscie brakuje nadal polskiej muzyki, fajniejsze kawałki typu zespół Video, Tede ft. Mrozu, SokółPono zespół Hey(!!!), Sidney Polak można obejrzec tyko w PL TOP 10 albo viva hits Polska i to też nie zawsze... czesto są wypierane przez paule, gosie andrzejewicz, feel, meza, donia itp, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panjacek nie wdziw się temu bo to jest biznes i o rządzi rynkiem.

Ktoś pisał że nie ma wogóle nowości na VIVIE PL w tym tygdoniu a ja widziałem ich wiele.

Oto te które już widziałem:

Avril Lavigne - Alice,

One Republic - Secrets,

Tokio Hotel - World Behind My Wall,

Aura Dione - I Will Love You Monday (365),

 

parę dance klipów:

Cascada - Pyromania

Cadence - I Surrender,

Dan Balan (Crazy Loop) - Chico Bomb,

Honorebel Feat. Pitbull - Now You See It (Buzz Junkies Remix)

 

jeszcze jutro o 19 ma być premiera nowego klip Ewy Frany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Fanem marki Viva(No może tej kiedyś).Ale coś tu nie tak ...Ciekawe czy Viva polska w ogóle planuje przejście 16/9 ???? Jak nawet Viva de tylko niektóre programy nadaje w 16/9..a temat zaczynam ponieważ jej główny rywal muzyczny czyli 4 fan tv Przechodzi na 16\9 ma polepszyć jakość głosu.....Nie chce wróżyć źle dla vivy pl ale jeśli nie zrobi tego zaraz za 4 fan tv.... może stracić pozycje lidera w stacjach muzycznych (4 fan tv ma bardzo podobny zasięg i bardzo dużo nowości w play liście)

 

Link do grafiki jaka będzie i to w 16/9 z poprawioną jakością głosu w 4 fan tv http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/4f ... prawe-foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 mi się wogóle nie podoba ta nowa grafika 4 fun.tv i jak zwykle jeszcze wiecej tego dziadostwa wyświetlającego się na ekranie :-(

Wkurza mnie takie coś bo na VIVA PL jak leci pasmoe z grami sms to lecą a jak nie to jest tylko logo i opis pasma a na 4 fun.tv nawet jak leci pasmo bez gier sms to jest cały ekran zasmarowany grafika. W paśmie porannym Pop Budzik jeszcze całkiem niedawno nie było gier sms a teraz są też tzn. jakiś Biorytm gra sms. WSTYD!

 

VIVA PL zapewne też przejdzie na 16:9 obraz ale to nie jest takie proste jak w przypadku 4 fun.tv niestety bo VIVE PL nadaje duże centrum nadawcze MTV Net. w Londynie i żeby nadawać w nowym formacie obraz muszą wymienić sprzet i archiwum dla całej sieci a to długi proces.

Co do poprawy jakości obrazu i dźwięku na 4 fun.tv to wątpię w to bo miejsce na Hotbirdzie jest bardzo drogie.

Viacom stać na pewno na lepszą jakość dla swoich kanałów bo sam wynajmuje pojemności na satelicie a 4 fun musi dzierżawić od innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha beka niesamowita z montekristo91 :lol2: co do biebera to rzeczywiście temat już przesadzony i niezłą reklamę mu tutaj na forum ktoś zrobił.

Co do tematu nowej grafiki 4funtv to nie szkodzi, że jest to forum Vivy - jak niektórzy nie zauważyli, ale poruszane są tu tematy nie tylko vivy ale wielu innych kanałów muzycznych, więc w czym problem? Nowa grafika jest bardzo dobra, 4fun jak zwykle wybiega swoimi pomysłami daleko w przyszłość w przeciwieństwie do Vivy. Bardzo lubię grafikę Vivy (mimo, że jest od września 2004) i raczej nie wyobrażam sobie zmiany jej na Vivie (z przyzwyczajenia i raczej obawy, że wymyślą coś co będzie tak beznadziejne jak obecna grafika MTV i na dodatek byłyby pewnie błędy. Do tego zanim by je naprawili to kolejne 5 lat by minęło). 4Fun przynajmniej błędów nie robi i każdy klip ma napis. Inna "Amazing" wciąż na Vivie bez napisu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, ze z neta korzystam w szkole i nie rozumiem dlaczego twierdzicie, ze mam cos wspolnego z montekristo91, choc przyznaje, ze to moj dobry znajomy, ktorego poprosilem o poparcie. On rowniez interesuje sie teenpopem. A co do Biebera, zgodnie z decyzja wiekszosci tu piszacych ogranicze sie.

Dzis na 4fun.tv widzialem ostatni klip Demi Lovato "Remember December". Brawo! 4fun jak zawsze bije o glowe polska VIVE.

panjacek

Nie cierpie Blog 27 ani innego polskiego [beep]a, ktorego u nas pelno. Na przyklad wystep Gosi Andrzejewicz na VIVA Comet (kawalek, jak dla mnie, fajny, ale wykonanie - brak slow). Nie mam zadnej obsesji, uwazam tylko, ze VIVA powinna dostrzegac, ze nie wszyscy mlodzi ludzie w Polsce sluchaja Timbalanda, Guetty czy Lady Gagi. Jesli stacja chce sie utrzymac niech doda kilka kawalkow teen gwiazd (nie tylko Biebera)

Napisalem, ze sie ogranicze, ale nie zamilkne. Nie przeczytalem wszystkich komentarzy, dlatego tutaj link dla tych, ktorzy nadal nie wiedza kim jest Justin Bieber. Kawalek "Baby" - video cliphttp://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4. Oraz wykonanie na zywo "Never Let You Go http://www.youtube.com/watch?v=32EHLhtigS8Na temat jego wystarczy poczytac wczesniejsze posty. Justin zostal odkryty przez Youtube a nie dzieki rodzicom.

A tu przyklady nowosci z niemieckiej VIVY:

Pink - Bad Influence

Snoop Dogg - I Wanna Rock

Shakira - Gypsy

R. Kelly feat. Keri Hilson - Number One

Chris Brown - Crawl

Rox - My Baby Left Me

PS Wlasnie zauwarzylem cos ciekawego na viva-tv.pl

http://www.viva-tv.pl/article/1518567_Plyta_Biebera.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w mojej TV kablowej (Jarasat Gdańsk) dodano kanał Eska TV. Pod względem jakości , muzyki , prowadzenia samych programów i ramówki moim zdaniem wyprzedza Vivę Polską. Na play liście co chwile jakiś świeży kawałek (np.Nowa Kesha itp) Fajnie prowadzony program imprezowy czy też Newsowo-plotkarski. To w Esce Tv moim zdaniem widział bym konkurenta do viv-y.

Racja na razie fta tylko format na dekodery HD ...trochę to ogranicza dostępność...

 

Chyba że z czymś przełomowym wyskoczy 4fan tv jutro ..?

 

Viva powinna coś ze sobą zrobić (TYLKO NIE PODĄŻYĆ W SERIA-LIKI BAJKI !! O NIE! ) Uporządkować Ramówkę jak nowe klipy to stały cykliczny program z nowościami a nie na dole se napiszą że np. w ten Wtorek...itp. Listy klipów robić zgodne z prawdą .Racja wielkim plusem jest to że jest coraz więcej nowości :)

 

Rynek kanałów muzycznych robi się coraz większy w Polsce to nie tylko Viva i MTV (jak kiedyś było muzyczne) jak np 6 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, ze z neta korzystam w szkole i nie rozumiem dlaczego twierdzicie, ze mam cos wspolnego z montekristo91, choc przyznaje, ze to moj dobry znajomy, ktorego poprosilem o poparcie.

W szkole? Tamten post poszedł przed 19 - nocka w szkole? Długo zajęcia macie :> Albo może Ty teraz w niedzielę w szkole jesteś? :> Jeszcze do tego napisany identycznie - bez polskich znaków. Cóż to za zgrany kumpel - pisze tak samo, lubi to samo :> I jeszcze z tego samego netu korzysta - neostrada (rejestracja - zapewne w szkole) i kablówka (z niej był wysłany post). Cóż za niesamowite zbiegi okoliczności :shock: :> No i jest jeszcze jedna rzecz, która dała mi już 100% pewność, ale tajemnic fachu nie mogę zdradzać :> Bajkę z kumplem schowaj do kieszeni.

 

A teraz co do tematu: poświęciłem swoje cenne 3 minuty na wysłuchanie tego Biebera i... zgłoszę się do jego wytwórni, żeby mi oddali kasę za zmarnowany czas :lol2: To nie jest nawet kiepskie, ani żałosne. Nie ma takiego wyrazu na świecie, który określi kiepskość tej muzyki. Już nawet pierwsze nagrania Britney Spears nie były takie denne :lol2: (a wymienianie jej, jako osoby, która odniosła sukces to jakieś nieporozumienie - jedzie na skandalach i aferach, nie na talencie). To jest po prostu chłopak z ewidentnie dziecięcym głosem - aż razi po uszach. Takie piosenki dla dzieci mogą lecieć sobie najwyżej na Mini Mini, albo Baby TV. Nie istnieje coś takiego jak "teen gwiazda" i "teen pop". Za tym stoi kasa i wytwórnie muzyczne, które wiedzą, że nastolatków jest najłatwiej naciągnąć na kasę (kasę ich rodziców). Wymyślają takie odkrycia muzyczne, żeby biznes się kręcił, żeby było co do Bravo wstawić, etc. Później jest: "mamo, mamo, mamo! kup mi płytę bimbera, bobera, bambera, babuba, czy jak mu tam". To samo było z Tokio Hotel, ale widzę, że szał na nich już mija powoli. Na pocieszenie powiem, że nie zdziwię się, jak go na Vivie PL zaczną grać - wszak stoi za nim kasa. Zapłacą MTV to go zaczną promować - kwestia czasu.

 

A co do odkrycia: Justin nie został odkryty ani przez rodziców, ani YouTube, tylko przez Ushera, który poprzez wytwórnię ładuje w niego gigantyczną kasę licząc na sprzedaż płyt. Jak nie wypali - wywalą go z wytwórni i będzie mógł dalej tworzyć na YouTube :lol2:

 

PS: I masz obsesję. Co post to Bieber. Bieber to, Bieber tamto. Nie będę pisał o Bieberze, a zaraz niżej - jednak będę. Rozumiem, że można wspomnieć raz czy dwa, ale to już jest przesada człowieku! Taka postawa tylko odstrasza ludzi - patrzą, a tu jakiś fanatyk. I to jeszcze faceta lubi - żebyś chociaż za Miley Cyrus latał, to bym zrozumiał (przynajmniej ładna i prawie pełnoletnia, w grudniu będę mógł śmiało powiedzieć, że chętnie bym się z nią przespał :P )

 

Co do samego kanału. Dobre czasy Vivy skończyły się na długo przed przejęciem przez Viacom. Prawdziwa muzyczna telewizja to była w latach .90. Mam nagrania na VHS-ach z tego czasu i to jest prawdziwa różnorodność muzyczna, prawdziwi prezenterzy siedzący na żywo w prawdziwym studio, a nie jak teraz na tle jakiegoś animowanego syfu nagrywani z wyprzedzeniem i wyma[beep]ący rękami, jakby mieli ADHD. Nie było aż takiego podziału na playlisty, takiej automatyzacji. Czuć było, że stale kontroluje to człowiek, który dobiera nagrania mądrze, całość stanowi jakiś sens. A nie do pomyślenia była sytuacja, żeby jakieś nagranie się co godzinę powtórzyło. Teraz to jest niemal norma. Viva kiedyś nie zapominała o starszych utworach. Zamiast bzdurnego ładowania tego samego utworu po kilka razy, bo tak każe playlista, dało się zobaczyć w każdej godzinie coś starszego, a nawet po kilka utworów, które na codzień nie są grane. Zaryzykuję stwierdzenie, że MTV Networks przy tworzeniu kanałów muzycznych w tej chwili nie wykorzystują nawet 10% swojego archiwum muzycznego. Co by im szkodziło na Vivie zwiększyć różnorodność? Wcale bym się nie pogniewał, gdybym przykładowo na Vivie usłyszał nagle stary kawałek Liroya dajmy na to (choć HH nie znoszę, ale niech sobie poleci), czemu nie poleci a choćby nawet Bruce Springsteen, albo jakiś eurodance z lat .90, Captain Jack, czy coś. Telewizja muzyczna fascynowała mnie kiedyś dlatego, bo nigdy nie można było być pewnym tego, co za chwilę zostanie zagrane. Telewizja muzyczna poszerzała horyzonty - można było poznać i usłyszeć coś, czego się nie lubi i się do tego może nawet przekonać. To mogło być wszystko, kompletna niespodzianka i zaskoczenie. Teraz jest lansowanie tego, co jest na topie - bezmyślne i automatyczne. Większość się tu wypowiadających jest zbyt młoda, żeby pamiętać te czasy (nie to, żebym ja bym jakiś szczególnie stary). Po prostu nigdy nie widzieliście prawdziwej telewizji muzycznej i nigdy już nie zobaczycie, bo takiej teraz nie ma. Wszelkie Vivy, Eski, MTV - to parodie kanałów muzycznych.

 

A no i oczywiście niedopuszczalne jest puszczanie na kanale muzycznym seriali, reality show ani telenowel. Albo to jest kanał muzyczny, albo ogólno-rozrywkowy.

 

Ten post może wywołać burzę, ale ja tu jestem administratorem, więc w razie czego wprowadzę siłowy porządek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita- stawiam Ci piwo za ten tekst o Vivie. Zgadzam się z tym na 101%. To prawda, kiedyś oglądając Vivę naprawde nie mogleś zgadnąć co będzie za chwilę leciało, była bardzo duża różnorodność muzyczna. Nawet przed przejęciem Vivy przez Viacom było w miarę dobrze. Leciała muzyka od gwiazd Idola poprzez hip -hop, dance, stare niemieckie poczciwe techno po Merilina Mansona, Him czy Hey. Niestety dobre czasy kanałów muzycznych nigdy już nie wrócą (na zwór niemieckiej Vivy i polskiej z 2000 roku), Muzycznych prezenterów - chociaż często nie miałem pojęcia o czym oni gadają (język niemiecki) - oglądało się z zapartym tchem :) Też miałem gdzieś 2 kasety VHS nagrane z Vivy z 1996 roku z wakacji. Pamiętam był deszczowy dzień a ja nagrywałem sobie teledyski - na 6h teledysków nagranych (nagrywałem wszystko praktycznie co leci) powtórzyły się tylko 2 klipy!! co teraz jest niemożliwe bo masz gwarantowane, że po ok. 2-3 godzinach playlista zaczyna od początku wałkować to co leciało przez ostatnie 2 godziny, tylko w innej kolejności. Naprawdę nie wiem co zależy Vivie ( i niech nikt nie gada smutów o badaniach rynku muzycznego, że to jest dla takiej a nie innej grupy docelowej kanał), żeby puszczać przynajmniej raz w tygodniu nawet o godzinie 1 w nocy starszych klipów,największych przebojów czy też różnorodnych gatunkowo (niech nikt nie gada , że od tego jest VH1, bo oni też nie puszczają np eurodance lat 90 czy też jakiegoś cięższego brzmienia).Wydaje mi się, że jedyna nadzieja w 4fun tv, bo nawet eska ciągle wałkuje to samo (jedynie ma trochę większą bazę nowości), i w ciągu 3h koło się zamyka i leci znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie pewnie wszyscy opie.dolą, że co ja piszę. A ja się z wami nie zgadzam do końca. Co prawda nie wiem jak kiedyś wyglądałby te stacje muzyczne, bo dostęp do VIVY i 4fun.tv mam od lipca. I gdyby VIVa zaczęła puszczać starsze kawałki to dopiero ogladalność mogła by im spaść. Młodzież słucha teraz tylko tego co jest na topie i zresztą chyba zawsze tak było. Wcześniej w stacjach muzycznych puszczano różnorodną muzykę bo i taka była tworzona. Teraz na topie jest ogólnie tylko pop i może dance. Co jest na 1 miejscu na Billboardzie? Black Eyed Peas i "Imma Be". Gdzie była premiera teledysku? Oczywiście na VIVIE. Polish National Top 50? Lady GaGa i Bad Romance. Gdzie premiera. VIVA. Ta stacja wg mnie ma jakieś przeczucie co będzie na topie i daje to jako premiery. Agnieszka Chylińska, Lady GaGa, Rihanna. To tylko niektórzy wokaliści.

 

PREMIERA: Dziś o 19 najnowszy teledysk Ewy Farny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też różnorodna muzyka jest tworzona, a poza tym nie chodzi o to, co teraz jest tworzone. Viva kiedyś nie bała się zagrać utworu, który ma nawet z 10 lat - tak z zaskoczenia bez żadnego wyraźnego powodu, aby nie puszczać po raz 50 Black Eyed Peas, choć byli godzinę temu. Teraz logiczne myślenie zastąpiły słupki oglądalności i nadawcom (błędnie) wydaje się, że jak puszczą Pussycat Dolls 3 razy, zamiast raz, a resztę wykorzystać na inne utwory, to są fajniejsi (chociaż z Nicole Scherzinger bym się też chętnie przespał, co nie znaczy, że cycki mają mi przysłonić logiczne analizowanie jakości muzyki). Nie, nie są fajniejsi i to nie jest pojedyncze zdanie. Osób krytykujących działania MTV Network jest coraz więcej - widać choćby pod komentarzami w newsach na satkurier.pl

 

Oprócz tego padł temat list przebojów. Pytanie do inteligentnych: Na podstawie czego te listy przebojów są tworzone? :> Chyba nie wierzycie w ten kit, że z liczby pobrań, czy sprzedaży :> To nie Wasze gusta tworzą teraz listy przebojów, tylko listy przebojów tworzą gusta. Jak widzę coś w stylu Polish National Top 50/100/20/666 to aż mnie skręca ;) Pięknie ustawiony zestaw na podstawie tego kto ile komu posmarował :lol2:

 

Chylińska to przypadek wyjątkowy - wystarczyło, żeby pokazała się w TVN i dała się wkręcić w machinę komercji. Szkoda, że nie pamięta tego, co powiedziała kiedyś o Edycie Bartosiewicz. Na miejscu Edyty przypomniałbym jej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w stacjach muzycznych puszczano różnorodną muzykę bo i taka była tworzona.

 

Nie pier**l ,że obecnie tworzone są tylko gatunki typu Pop i Dance ! Stacje viacomu zupełnie zamknęły się na inny rodzaj muzyki ,bo myślą ,że jak będzie różnorodnie to pójdzie im po kosztach . Szefowie viacomu boją się zaryzykować . Są tak [beep]i ,że zabijają legendę takich stacji jak MTV i VIVA , pakują [beep]a typu reality show i inne [beep]oły po to tylko żeby zyskać na kasie . Lecz nie twierdz ,że inna muzyka nie jest już wcale tworzona , bo z tego postu można tak wywnioskować . Nie chodzi chyba tu nikomu ,żeby VIVA nagle zaczęła poszczać zupełnie inną muzykę . Chodzi tylko ,żeby chociaż trochę zaczęto poszczać inne gatunki , nie kierować się tylko playlistą i notowaniami Bilboarda . Moim zdaniem zyskały by na tym obie strony . Widzowie jak i sam viacom :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Mr.Orbita! Sam bym tego lepiej nie napisał! Szymek, niestety z Tobą się nie zgodzę. Młodzież w większości [przynajmniej w moim środowisku] słucha Hip-Hopu czasem Rocka. Lady Gagi nie słucha nikt i podobnego [beep]u tak samo. "bo i taka była tworzona.", czyli twierdzisz, że teraz już nie jest tworzona, tak? Na pewno powstaje mniej rockowych kapeli, piosenek niż popowego [beep]u, ale wciąż jest czego słuchać. Kiedyś na Vivie, 4funie Rock znacząco przeważał. Linkin Park, Billy Talent i podobne, w żadnej polskiej telewizji 'muzycznej' tego nie znajdziesz, poza 0,5godzinnym blokiem 'Poranny WF' w Esce TV, który polecam, szkoda, że tylko tyle. Gdyby ludzie wiedzieli o wielu kapelach, które w Polsce nie mają prawa bytu bo nie są po[beep]ółkami z tekstem bez większego sensu, z pewnością słuchaliby innej muzyki.. Trochę chaotycznie, ale co tam. Pozdrawiam fanów Lady Gagi i Pitbulla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stwierdzenie ,że na VIVIE leci tylko to co popularne też nie jest prawdziwie .

 

Oto aktualna lista najlepiej sprzedających się płyt w Polsce ( pierwsza trójka ) :

 

1.STRACHY NA LACHY - DODEKAFONIA

MOJA / SP RECORDS

2.SADE -SOLDIER OF LOVE

SONY MUSIC PL

3.O.S.T.R. -TYLKO DLA DOROSŁYCH

ASFALT RECORDS / EMI MUSIC PL

 

Pytanie do znawców VIVY i tego co popularne - czy jakiś teledysk z tych wymienionych powyżej artystów leci na VIVIE ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...