Skocz do zawartości

Czy będzie kanał przyrodniczo-naukowy HD w CP?


wierucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze Ktos wie jakieś przecieki o kanale przyrodniczo-naukowym lub podróżniczym HD. No bo Discovery HD ma na wyłączność N, a NG HD ma wyłączność Cyfra +. Może będzie Travel HD. Ktoś coś wie. Bo wybierając telewizje cyfrową zależy mi na takim kanale w HD!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w tej chwili ciężko jest nawet się domyśleć jaki to kanał dokumentalny będzie w HD, wiadomo, że dobrze by było, żeby był to kanał dokumentalny z różnymi dokumentami z różnych dziedzin. Może po starcie Polsat Sport HD, w końcu będzie wiadomo, oby. W każdym razie wiadomo, że CP zawsze był tajemniczą Platformą i taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie nie sa nadawane ale to nie znaczy ze nie beda narazie tocza sie rozmowy wiec wszystko moze byc a dodam takze ze w sky tez przygotowywany jest start animal planet hd, ostatecznie nie wiadomo jak bedzie poniewaz zaden z tych kanałow nie nadaje jeszcze w hd ale to tylko kwestia czasu kiedy przekaz ruszy Mgm tez nie nadał nigdzie w Hd a listopada jest dostepny w n w hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o NG Wild, to trochę wątpię, żeby wypaliło, ale skoro C+ nie włącza do oferty tego kanału, to oni chyba mogą wejść do CP, w końcu na pewno w umowie na wyłączność jest wyszczególniony każdy kanał, a nie sama marka, widocznie, skoro C+ nie chce wszystkich NGC, to NGC zaczął rozmawiać z konkurencją w sprawie kanałów z pod marki NGC, tylko nie objętych umową na wyłączność, bo ich C+ np.: nie posiada. Na pewno C+ ma pierwszeństwo przy rozmowach. Jeśli chodzi o Animal Planet HD to wcale bym się nie zdziwił, w Stanach nie wiem czy już jest, w każdym razie był zapowiadany, o SKY nie słyszałem, ale bym się nie zdziwił, żeby tam wystartował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i @extor może mieć rację, jeśli rzeczywiście NG Wild HD wystartuje na Polskim rynku i pojawi się w CP, to możliwe, że też może pojawić się w SD. Teraz trochę odbiegnę od tematu. Jakby CP tworzył Pakiet Dokumentalny, to mógłby mieć nawet z 4 kanały dokumentalne w tym Pakiecie, czyli: Viasat Explorer, Viasat History, The History Channel i National Geographic Wild, to by była oferta Pakietu dokumentalnego, na prawdę super. Jednak trzeba brać pod uwagę, że C+ w każdej chwili może zgarnąć NG Wild, ale szanse są, niewątpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym raczej na Animal Planet HD produkowany przez Discovery. Niedawno rozpoczął emisję w HD za oceanem. National Geographic ma ubogie archiwa w formacie HD porównując do Discovery. Nie mogą w 100% zapełnić ramówki programami HD na National Geographic HD a co dopiero WILD.

Ale postawiłbym bardzo ostrożnie na jakikolwiek kanał przyrodniczy HD w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy w Polsce kanał o takim profilu jak Terranova. Jak ją oglądałem to aż pachniało NGC na przemian z Animal Planet (przynajmniej takie miałem odczucie). Jakość niezła i oferta programowa również niczego sobie... Ekstra kanał. Był :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem, że to Discovery ma ubogie archiwa w formacie HD w porównaniu do NGC. Podobno ma Discovery HD ciągle lecą powtórki, nie mam ani jednego ani drugiego kanał a więc nie wiem dokłądnie, ale z tymi archiwami to czytałem, że NGC ma lepsze i więcej

Chyba niestety, źle słyszałeś. Discovery ma ponad tysiąc pozycji programowych w swej bibliotece w HD i ciągle przybywa. DiscoveryHDTheater był jednym z pierwszych kanałów HD w USA właśnie dlatego, że od wielu lat realizowano programy w tej technice. Wiele we współpracy z BBC. Na DiscoveryHD są powtórki co oczywiste ale co tydzień są premiery wielu puszczanych serii i ciągle dochodzą nowe. Jesienią będzie zapewne premiera np.: serii Planet Earth od BBC. Program jest przez cały czas nadawany w HD.

Spytaj abonentów polskiego NGHD ile tam jest powtórek i programów w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy w Polsce kanał o takim profilu jak Terranova. Jak ją oglądałem to aż pachniało NGC na przemian z Animal Planet (przynajmniej takie miałem odczucie). Jakość niezła i oferta programowa również niczego sobie... Ekstra kanał. Był :cry:

Dokładnie się z Tobą zgadzam :wink: Czasami się dziwię, że nie znalazł się w Niemczech żaden biznesmen który by dofinasował stację :? Brakuje mi dzisiaj tego kanału. Wracajmy do tematu... :roll:

 

CP powinien wziąć przykład z nieistniejącego już programu i spróbować wyprodukować na jego wzór swój własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...