Skocz do zawartości

Meloradio


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to radio powinno grać jeszcze inaczej. Melo-dyjnie.:-8 I nie mam tu na myśli tylko numery ograne z ostatnich 20-paru lat typu Celine Dion czy Eros Ramazzotti. Ale kawałki jeszcze starsze typu: Julio Iglesias, Roy Orbison, Smokie itp. Coś pomiędzy radiem Plus a Pogodą. Bo w tej chwili z Meloradia robi się papka RMF-owa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.01.2022 o 21:38, djclassic napisał:

Moim zdaniem to radio powinno grać jeszcze inaczej. Melo-dyjnie.:-8 I nie mam tu na myśli tylko numery ograne z ostatnich 20-paru lat typu Celine Dion czy Eros Ramazzotti. Ale kawałki jeszcze starsze typu: Julio Iglesias, Roy Orbison, Smokie itp. Coś pomiędzy radiem Plus a Pogodą. Bo w tej chwili z Meloradia robi się papka RMF-owa.

Zgadzam się aczkolwiek uważam też playlista powinna przypominać tą jaka kiedyś była w Radiu Plus gdzie była chociażby piosenka „Córeczko" w wykonaniu Moniki Urlik. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@PatrykZ Chyba już wolisz energiczną sieczkę(ja taką muzykę nazywam "muzyczną sraczką"), która jest dla mnie niestrawna. Ale to nie jest temat gustów muzycznych tylko Meloradia.

Co do Meloradia to grają jakby miało zaraz upaść. Już nie wspomnę o rozbijaniu dziennej ramówki(chodziło mi o poniedziałek-piątek). Pamiętam, jak @WinExpert włączył Meloradio, a tu "Złoto" zamiast czegoś spokojnego... Jakieś nieporozmienie z hasłem "Najprzyjemniejsza muzyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że Meloradio to nic innego jak dawne Radio Plus za czasów "Łagodnych Przebojów" więc kompletnie nie rozumiem pretensji pod jego adresem :(

W dniu 15.02.2022 o 17:26, RadioFan2021 napisał:

Właśnie,to miało być easy listening!

Albo też Soft AC które to nawet jest podobne do easy listening :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Słucham Meloradia od samego początku istnienia i widzę, że z tą stacją z roku na rok coraz gorzej... Jeszcze w 2020 grali spokojnie, lecz coraz więcej nowości można było usłyszeć. Teraz całkiem zmienili playlistę, przez co nawet na kilka godzin się nie zatrzymuję, żeby posłuchać tej stacji. Już nie wspomnę o radykalnych zmianach w ramówce. Czasem fajnie się tej stacji słuchało na odpoczynek po ciężkim dniu. Obecnie zaczynam omijać tą stację szerokim łukiem jak MAXXXa. Wkrótce nie będę miał czego słuchać w eterze. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Minęło w końcu 5 lat od ostatniej zmiany na 104,5 w Łodzi :) czyli pewnie w tym roku kolejna. Oby:
-albo przywrócili Zet Golda

-albo dali nową stację

 

Niektórzy by jeszcze mówili o powrocie Planety FM, ale nie wiem czy dzisiaj takie coś by się przyjęło. W dodatku Eurozet już wykorzystał marki Radiostacja i Planeta. Radiostacja to konkurencja dla RMF ON, Planeta - konkurencja dla SuperExpressu

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/lukasz-pieter-meloradio-dyrektor-muzyczny-odchodzi-eurozet-lukasz-borys

Edytowane przez Kirk
Nie przekręcaj nazw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na player.meloradio.pl, player.radiozet.pl, player.antyradio.pl można o danej stacji wypełnić ankietę. Głównie polega na podaniu płci, roku urodzenia, wielkości miejsca zamieszkania, częstotliwości słuchania radia (codziennie, raz w tygodniu itp.), podania jakich stacji słuchasz w tygodniu (wybierasz kilka, co ciekawe, dali tam opcje Planeta i Wawa, a te stacje nie istnieją) i potem oceniasz utwory i mówisz im kiedy mają być grane na antenie. W przypadku Meloradia to będą popowe hity, trochę spokojniejsze, przy Zetce będą bardziej energetyczne, a przy Antyradiu rockowe - głównie nowości, np. "Take What You Want" od Def Leppard - polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta Meloradia - 90% piosenek słyszałem, połowa mi się znudziła lub nie powinna być grana w radiu.

Ankieta Radia ZET - Połowy piosenek nie słyszałem, 3/4 piosenek mi się znudziła lub powinna grać rzadziej.

A ty @WinExpert wypełniłeś ankiety Meloradia, Radia ZET oraz Antyradia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WinExpert napisał:

No bo ile

Tak samo ja - wiem, że to utwór mainstreamowy, ale to jest znudzony do śmierci. 

Najbardziej to Sanah i jej "a ja cię lubię" oraz Dua Lipa i jej "Love Again". One nie pasują tak mocno do Meloradia.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...