Skocz do zawartości

" Włoskie perełki "


Telewidz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na satelicie HOT BIRD jest wiele włoskich stacji telewizyjnych.

Niestety wiele z nich to są poprostu " śmieci " .

Proponuje zebyście w tym poście napisali o kanałach włoskich które są dla

was ciekawe i godne obejzenia.

 

 

 

Moje typy to :

1. Rai Uno

2. Rai Due

3. Rai Tre

4. Rai Sport satellite

5. Rai News 24

6. Canale 5

7. Rete 4

8. Italia 1

9. La 7

10. ALL Music

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się RTL 102.5 jest dobrym kanałem, ale zminił się od zeszłorocznych wakacji, wtedy dawali tam więcej muzyki, teledysków, nie gadali tak dużo i nie przerywali, ale jednak jeżeli chodzi o włoskie kanały to ten jest dobry. Szkoda, że DeeJay jets zakodowany, bo widze, że to jest dobry kanał. Jednak RTL 102.5 jest dobry, ale na prawde mniej komentarzy by im nie zaszkodziło. No lekko jeszcze w tym kanale mi jakosć przeszkodza, ale nie chce mi się pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie "włoskie perełki" zamieściłem tutaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=2297

 

O widzę, że padł nawet RAI News24 :wink: Tego kanału akurat nie uwzględniłem w spisie najciekawszych FTA 8)

 

A tak poza tym to brakuje: LA7, RAI Gulp, GAY.TV... (te z lepszych jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam cie RafiX ale tak się rozpędziłem, ze zapomniałem dodać LA7. apropos dodam jeszcze ze od 1 sierpnia zaopserwowałem iz niektóre pozycje programowe są w LA7 kodowane ( min. tak jak Rai Uno ) .

 

PS. a jaka jest wogóle tematyka kanału GAY.TV bo mam nadzieje ze nazwa nie ma nic wspólnego z tematyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa to już ma coś wspólnego z nazwą. Właściwie, to się bardzo zdziwiłem bo na antenie jeszcze nie widziałem żadnych motywów homoseksualnych. Czasem nawet puszczą wieczorem film, wtedy mam wrażenie, jakbym oglądał Arte. W ciągu dnia lecą głównie teledyski.

 

strona domowa: http://www.gay.tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Gdy w Polsce wciąż czekamy na 3 sezon Prison Break, na antenie Italia 1 możemy oglądać już kilka odcinków (wcześniej były poprzednie 2 serie) z włoskim dubbingiem w bardzo dobrej jakości obrazu jak na włoskie kanały. Ponadto często trafiam na tym kanale na znane i popularne filmy tj.American Pie, Wieczny Student, Jurassic Park, Boa vs. Phyton, Anakonda.

 

Parametry kanału:

Hotbird 8 (13.0E) - 11919 V 27500 2/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Kolejny kanał z Italii został kompletnie zniszczony. Tym razem Play TV Italia. Nie był to może jakiś super kanał, ale można było go czasem obejrzeć. Teraz lecą tam same call-tv :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kanał cielo czyli po polsku niebo nadawany od połowy grudnia ubiegłego roku przez Sky Italię i mamy tu filmy fabularne (tych mało), niezłe seriale, teleturnieje np. włoski odpowiednik Dzieciaki górą , reality show i wiadomości emitowane przez SKY TG24 oraz trochę sportu wszystkie programy to produkcje telewizji: Sky Italia, Fox International Channels Italy, 20th Century Fox oraz National Geographic Channel.Dodam że jakość bardzo dobra jak na włoskie kanały z HB oraz stacja emituje EPG całość dorównuje kanałom Rai-a czy Mediasatom dla mnie na pewno perełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...