Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Mam telewizję Jambox od lokalnego dostawcy internetu z oprogramowaniem dekoderów middleware Kyanite. Niestety, przywróciłem oprogramowanie do stanu fabrycznego i Kyanite odszedł w zapomnienie. Czy jest jakaś możliwość wgrania tego oprogramowania z Internetu, czy też dekoder do wyrzucenia i wymiana u dostawcy? Ewentualnie, czy da się jakoś pobrać oprogramowanie z drugiego dekodera? Model to MAG 250.

Edytowane przez Barti
Dla uogólnienia poprawiono tytuł wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypuszczam, że musisz się zgłosić do operatora w celu ponownego wgrania tego oprogramowania. 

Ja miałem kiedyś dekoder tej marki tylko niższy model MAG 200 we wrocławskim Korbanku i też mieli tam jakieś własne oprogramowanie. 

Wydawali kolejne wersje, ale nie aktualizowało się to automatycznie przez sieć tylko trzeba było do nich zanosić dekoder i robili to na miejscu.

Z tym że u Ciebie może być problem taki, że chyba dostawca nie jest równocześnie operatorem i nie wiem gdzie byś musiał tak naprawdę

dostarczyć ten dekoder. Musisz pewnie zapytać u dostawcy, bo nie sądzę, że ten Twój przypadek jest pierwszym tego typu.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na MAG 250 jest możliwość włączenia telegazety jeśli nie czy jest możliwość z tego powodu wymienić dekoder z taką funkcją od operatora Jambox.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam...

Mam pytanie natury technicznej. Czy w dekoderze MAG250 wyjście S/PDIF jest aktywne czy jest to tylko atrapa ot tak żeby było? Chciałbym zakupić kino domowe i wolałbym to wiedzieć przed zakupem  :wink:

I drugie trochę głupsze pytanie, ale dla pewności zadam, czy S/PDIF to inaczej TOSLINK? Bo w MAGu jest/może jest S/PDIF a kino ma wejście TOSLINK.

Pozdrawiam

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S/PDIF i TOSLINK są zamienne,kupujesz przejściówke lub przewód z obracaną końcówką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na MAG 250 jest możliwość włączenia telegazety jeśli nie czy jest możliwość z tego powodu wymienić dekoder z taką funkcją od operatora Jambox.

MAG 250 w Jamboxie nie wspiera funkcji telegazety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam. Posiadam telewizję Jambox, Multiroom z dwoma dekoderami MAG 250.

Rodzice na dole mają podpięty dysk 2,5" 1TB Seagate Expansion USB 3.0 do portu USB z tylu urządzenia i dzieją sie podczas nagrywania 2 dziwne rzeczy:
1- czasem giną nagrania,
2- Przy przewijaniu nagrań przewijanie 2-godzinnego materiału następuje np do 1:02 po czym zamiast przewijać do przodu cofa się np. do 0:57.

U mnie na górze mam podpięty Dysk zewnętrzny 2TB WD My Book przenośny USB 3.0 z zasilaniem zewnętrznym jednak problem z przewijaniem nagrań także występuje ....

Ktoś wie jak rozwiązać te problemy? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego działu forum i wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj z SSD lub mniejszymi dyskami, MAGi 250 mają problemy z tak dużymi rozmiarami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi