Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale popieram słowa kolegi [eMTi] :brawo:

Abonenci N'ki na abonentów CP psioczą od samego początku... bo burżuazji w **** się poprzewracało :lol2: To mają teraz za swoje... strzał nie w jedno a dwa kolana...

Najpierw kanały Polsatu... a teraz TVR :!: Sami się będą teraz śmiało nazywać rolnikami i wieśniakami :lol2: Dla mnie podział platform to tylko kwestia upodobań co do oferty i jakości. Szczerze przed startem wierzyłem w N... jako nowoczesną... zbudowaną od podstaw z głową... ale strasznie się myliłem. Zaprzepaszczony cały potencjał przez nieodpowiedzialnych ludzi. Z super i hiper... stała się zwykła jak wszystkie platformy.

 

N'ce potrzebny jest nowy PAN... mam nadzieje że SKY się nią zainteresuje... bo nic z niej nie zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to N się nie popisało... Najpierw dodali do Cyfry 7 kanałów Polsatu (mówi się także o dodaniu paczki BBC) a w zamian w N proponują telewizję rolniczą... Teraz tylko czekać na dobrą promocję (listopad-grudzień) i można brać Cyfrę od nowa w ciemno bo oferta programowa jest nie do przebicia.

Pozdrawiam przyszłych wielkomiejskich rolników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale popieram słowa kolegi [eMTi] :brawo:

Abonenci N'ki na abonentów CP psioczą od samego początku... bo burżuazji w **** się poprzewracało :lol2: To mają teraz za swoje... strzał nie w jedno a dwa kolana...

Najpierw kanały Polsatu... a teraz TVR :!: Sami się będą teraz śmiało nazywać rolnikami i wieśniakami :lol2: Dla mnie podział platform to tylko kwestia upodobań co do oferty i jakości. Szczerze przed startem wierzyłem w N... jako nowoczesną... zbudowaną od podstaw z głową... ale strasznie się myliłem. Zaprzepaszczony cały potencjał przez nieodpowiedzialnych ludzi. Z super i hiper... stała się zwykła jak wszystkie platformy.

 

N'ce potrzebny jest nowy PAN... mam nadzieje że SKY się nią zainteresuje... bo nic z niej nie zostanie...

Nie mogę z tego, tak no fanboye n pisali o polszmacie dla rolników, a tu w n pojawia się TVR. :lol:

Wszystkie polskie platformy są marne. Dużo kasy za mało wartościowych programów.

A w SKY myślą. Po co im zadłużona platforma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak chwalicie zagraniczne platformy. Popatrzcie ile tam jest [beep]u. Nawet w SKY.

Ja nie widzę, żeby w naszych platformach było mało wartościowych kanałów. Są to w większości światowe marki, obecne również w tych genialnych zagranicznych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak chwalicie zagraniczne platformy. Popatrzcie ile tam jest [beep]u. Nawet w SKY.

Ja nie widzę, żeby w naszych platformach było mało wartościowych kanałów. Są to w większości światowe marki, obecne również w tych genialnych zagranicznych platformach.

Pisząc o Sky to chyba nie wiesz o czym piszesz. Mam tą platforme na codzień i polecam zapoznać sie z ofertą ich kanałów (nawet tych dostępnych w Polsce i porównaj je). No chyba że piszesz o kanałach FTA które są dodane do listy Sky to wtedy zobacz na nasze Polonie 1 i inne wynalazki. Drugą sprawa jest jakość tu to sie wogóle nie rozpisuje bo niema o czym ( w szczególności jeżeli chodzi o kanały HD). Fakt Sky odstaje od platformy N pod jednym względem-nie mają telewizji światowej marki TVR :brawo: - dla rolników. Sorki że nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat SKY, przez wszystkich uznawane za wzór nie daje wszystkich meczów Ligi Hiszpańskiej z kolejki.

Uważam, że szkoda pieniędzy i pasma na satelicie, na wszystkie mecze z kolejki, (już widze tą gigantyczną oglądalność meczu Catania - Livorno ). 4 mecze z Premiership, 3 mecze Primera Division, plus jeszcze inne ligi, to na weekend jest wystarczające.

Gdyby była jedna platforma i dysponowała kilkudziesięcioma transponderami, to można by było pomyśleć o takim rozwiązaniu. W obecnej sytuacji jest to raczej nie możliwe i nieopłacalne.

 

@koniu1906, no to proszę daj przykład, bo jestem bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A przede wszystkim bitrate. U nas to połowa kanałow to VHS.

Poniekąd myślę że to nie wina bitrate... a materiału dostarczanego do platform... dźwięk... fantastyczna mglistość obrazu... ( axn, discovery itp. - są tragiczne :!: ) takie firmy nie powinny sobie na to pozwolić...

 

To już obraz jest lepszy na Youtube HD 720p... hahahaha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przykład na co? Kanały? Przykladem może być Movies 24 http://www.tvmovies24.com/listings_by_week.aspx a więej przykładów mozesz poszukać- http://tv.sky.com/tvlistings . Ja cię nie chcę przekonywać mam Cyfre mam N-ke i mam Sky=porównanie. Zaraz mi złośliwie możesz napisać jak Sky jest taki zaj.... to po co ci polskie platformy?-uprzedze Cię-liga polska plus to że lubie wiedzieć co się dzieje w Polsce. Kończe pisać na temat Sky w tym wątku jak chcesz pogadać to zapraszam na priv lub do odpowiedniego tematu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat SKY, przez wszystkich uznawane za wzór nie daje wszystkich meczów Ligi Hiszpańskiej z kolejki.

Uważam, że szkoda pieniędzy i pasma na satelicie, na wszystkie mecze z kolejki, (już widze tą gigantyczną oglądalność meczu Catania - Livorno ). 4 mecze z Premiership, 3 mecze Primera Division, plus jeszcze inne ligi, to na weekend jest wystarczające.

A ja się akurat z tym nie zgadzam. Uważam że stacja która ma prawa do danej ligi powinna jednak transmitować możliwie jak najwięcej meczów z tej ligi, a najlepiej wszystkie.

Ja sobie cenię możliwość wyboru, dlatego np. ligę hiszpańską oglądam na bwin gdzie mam do wyboru wszystkie mecze. To samo z ligą niemiecką. Mam dostęp do Eurosportu 2 HD ale jak mecze są rozgrywane o jednej godzinie to często obejrzę coś w gorszej jakości na bwin ale to co ja chcę a nie to co chce układacz ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKY może i jest OK, ale ułożenie kanałów od 101 zamiast od 1 to jest jakaś kpina, i za dużo kanałów +1, tak się właśnie tworzy sztucznie bogatszą ofertę kanałów.

Poza tym pełna oferta zawsze wygląda ładnie, a ciekawe ile za full trzeba w SKY zapłacić. Cena w Polsce ma duże znaczenie, dlatego nie narzekałbym na n-kę, bo to na razie najwięcej kanałów HD :) za najniższą cenę. Z tego widziałem w nowych pakietach Cyfry+ za 54zł mamy tylko 3 kanały w pakiecie, co jest żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to N się nie popisało... Najpierw dodali do Cyfry 7 kanałów Polsatu (mówi się także o dodaniu paczki BBC) a w zamian w N proponują telewizję rolniczą... Teraz tylko czekać na dobrą promocję (listopad-grudzień) i można brać Cyfrę od nowa w ciemno bo oferta programowa jest nie do przebicia.

Pozdrawiam przyszłych wielkomiejskich rolników :)

 

 

Poczekajmy jeszcze trochę na odpowiedz n. Podobno we wrześniu ma być multiroom więc może n czeka z dołączeniem kanałów na start multiroomu i zaprezentuje wszystko na raz . Przed dołączeniem polsatu do C+ też była cisza i nikt nie wiedział o dołączeniu całej paczki więc cisza nie oznacza braku działań. A TVR ma być podobno FTA i nie jest tworzone przez n więc nie ma nic wspólnego z pozyskiwaniem nowych abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w Polsce ma duże znaczenie, dlatego nie narzekałbym na n-kę, bo to na razie najwięcej kanałów HD :) za najniższą cenę. Z tego widziałem w nowych pakietach Cyfry+ za 54zł mamy tylko 3 kanały w pakiecie, co jest żałosne.

Jeśli skupimy się tylko na kanałach HD bez kanałów HD premium to najtaniej to wychodzi w Cyfrowym Polsacie. W n'ce za 13 kanałów HD (w tym TVN HD +1) płaci się 54 zł, a w Cyfrowym Polsacie za 11 kanałów HD płaci się 52,9 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy jeszcze trochę na odpowiedz n. Podobno we wrześniu ma być multiroom więc może n czeka z dołączeniem kanałów na start multiroomu i zaprezentuje wszystko na raz .

Ale w którym to ma być roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :-) Ta współpraca była planowana od dawna, przynajmniej TP miała takie założenia. Widocznie Nka "pękła" teraz, bo potrzebuje miejsca. Dziwię się zresztą, że dopiero teraz. Najpewniej czekają nas 2-3 nowe kanały HD, bo to chyba pod takie rozwiązanie jest szykowane to miejsce. Zresztą zobaczymy. Na pewno nie jest to miejsce na kanały BBC czy Polsatu jak to sugerują niektórzy np. w komentarzach na SK. W okolicach września zawsze w Nce były nowości, miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie.

 

Bardziej bym się zastanawiał "co wzięli" (sporo nowości na jesień przecież zostało zapowiedzianych). W sumie to aż się prosi tym razem o show :P A tu nic :-) No i tak w sumie sobie myślę, że z racji usunięcia Movies24, KidsCo, wymiany Travel&Living to mogą nas czekać jeszcze jakieś drobne porządki, choćby przeniesienie Comedy Central Family i FOX Life HD do Hitów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN HD - czyli kolejny dubel byłby na satelicie skoro i tak kanał jest nadawany na transponderze CP :] BBC - przecież jeśli by te kanały dołączyły do n-ki, to mogliby pobierać sygnał z transpondera Globecastu UK tak jak robi to CP :] Playhouse Disney na tp. DVB-S2? wtedy nie ma mowy o dołączeniu kanału z tego tp. do C+ i CP, które nadal korzystają z dekoderów SD - jednak Disney pewnie by chciał szerszy zasięg, więc C+ i CP musiałyby umieścić kanał na swoim tp. - a to oznacza kolejne duble na satelicie :roll: Jeśli takie coś jak piszesz by się spełniło, to wyszłoby na to, że n-ka jest najbardziej rozrzutna w zapełnianiu swych transponderów kolejnymi dublami kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...