Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uspokójcie się. Na razie to wszystko ploty i domysły na podstawie zdjęcia kawałka pisma, które ktoś sfotografował w drukarni (?). Nie wiadomo nic pewnego ani na temat cen, ani na temat nowych kanałów.

Ja tylko mam nadzieję, że TVN HD + 1 to tylko żart, bo głupotą by było marnowanie miejsca na taki twór i, że umowy podpisane na promocyjnych warunkach nie zostaną anulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN HD + 1 jakoś trudno mi uwierzyć. W TVN 16:9 +1 już bardziej - to by rozwiązywało trochę ten problem z letterboxiem. Jeżeli rosną też ceny wszystkich pakietów do 20zł to cała oferta tematyczna drożeje o 20zł. Jakoś trudno mi uwierzyć, że w zamian dostalibyśmy tylko 3-4 kanały. 20zł to bardziej 30-40 kanałów, a nie 3-4. Czyli nawet jak chcą więcej zarobić to dodaliby też więcej kanałów, by jakoś wyjść z twarzą. Także proponuję poczekać do oficjalnych komunikatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że jesli wziąłem w lutym WR to od września płacę 80zł??

 

Nie! W WR, Hollywood, Full, Mini Full ceny na pewno nie ulegną zmianie! Gwarantują Ci to warunki Twojej promocji!

Poza tym skąd Wy wszyscy te ceny z kosmosu pobraliście pakiety po 20 zł? Skąd takie informacje macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się podniecacie dziś po południu podałem co zostanie dodane jest tylko mała wątpliwość odnośnie jednego kanału dlatego napisałem że wejdzie na 90 % wszystko. Do 1 maja dostaniecie listy i się zdziwicie podwyżką popartą nowościami.

 

 

Każdy pakiet wzrost ceny o 4 zł:

 

Info rozrywka - BBC HD, SILESIA HD

Hity Filmowe - Fox Life HD, Kino Polska HD

KNŚ - History HD, Visat Nature sd

Sport - Orange Sport Info sd, ESPN HD chodzi o amerykańską wersje

 

mniej więcej takie będą zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic na temat dodania kanałów do tych pakietów więc nie piszę nic na ten temat. Nie mam takiej wiedzy może dlatego że dodali już eske i mają dorzucić rebel tv na listę oficjalną ale czy tak się stanie tego nie wiem. Może ktoś z forum się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się podniecacie dziś po południu podałem co zostanie dodane jest tylko mała wątpliwość odnośnie jednego kanału dlatego napisałem że wejdzie na 90 % wszystko. Do 1 maja dostaniecie listy i się zdziwicie podwyżką popartą nowościami.

 

 

Każdy pakiet wzrost ceny o 4 zł:

 

Info rozrywka - BBC HD, SILESIA HD

Hity Filmowe - Fox Life HD, Kino Polska HD

KNŚ - History HD, Visat Nature sd

Sport - Orange Sport Info sd, ESPN HD chodzi o amerykańską wersje

 

mniej więcej takie będą zmiany...

 

A można wiedzieć skąd masz takie info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic na temat dodania kanałów do tych pakietów więc nie piszę nic na ten temat. Nie mam takiej wiedzy może dlatego że dodali już eske i mają dorzucić rebel tv na listę oficjalną ale czy tak się stanie tego nie wiem. Może ktoś z forum się wypowie.

ESKA TV była dostępna w n już od momentu startu kanału - najpierw kodowana tylko dla n, a od jakiegoś czasu jest FTA, więc praktycznie nie jest to powód do podwyżki pakietu SSM. Podobnie rzecz ma się z Rebel TV, kanał nadaje FTA na satelicie od momentu startu, więc czemu wejście tego kanału na listę n-ki miałoby powodować podwyżkę pakietu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tokić

W takim razie jak masz nowy regulamin to możesz mi napisać czy jest w nim jakiś zapis mówiący o tym, że jak mam Full`a, to cena będzie normalna czy nadal 99 zł?

Nie mam regulaminu, żadnych szczegółów nie znałem tylko tyle co było potrzebne firmie naszej do pracy. Wiem co będzie z nowości ale nie wiem nic na temat regulaminu.

 

Nie wiem nic odnośnie tamtych pakietów to co napisałem tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mam nadzieje że to są tylko wszystko nasze domysły nie poparte rzeczywistością,bo jeżeli tak ma być że wszystkie pakiety o 4 zł+20 zł za info,to całkiem ciekawie to wygląda teraz płacę 48zł a po zmianach będzie 80 to nawet trudno to nazwać podwyżką,nawet jak dodadzą parę nowych programów-ORANGE SPORT INFO,przecież to śmieszne.Myślę że poinformują też dość wyraźnie czy będzie zmiana od września tych co już mają jakieś promocje.Jeżeli tak to będzie wyglądać to będzie to chyba początek końca Telewizji N,ciekawe czy Cyfra+ będzie umiała to wykorzystać, bo będzie okazja na wzrost i to znaczny abonentów.Nawet sprzęt im w takim układzie nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...