Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Temat wałkujemy na forum, newsy też są na satkurier.pl, ba - nawet listownie abonenci są informowani... Poszukaj, poczytaj :]

nBoxa oddajesz, gdy umowa się kończy, a nie gdy ją wypowiadasz. Czyli - nie, nBoxa nie bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nbox zaczął wreszcie normalnie funkcjonować.Miałem już dosyć tych nieustannie przycinających i znikających kanałów.Bylem tak zdenerwowany tą cała sytuacją że coraz łaskawszym okiem spoglądałem na swojego Samsunga HD z CP a ten chodzi jak ta lala :jupi: . Ciekawe w jaki sposób n-ka zrekompensuje mi te niedogodności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nbox zaczął wreszcie normalnie funkcjonować.Miałem już dosyć tych nieustannie przycinających i znikających kanałów.Bylem tak zdenerwowany tą cała sytuacją że coraz łaskawszym okiem spoglądałem na swojego Samsunga HD z CP a ten chodzi jak ta lala :jupi: . Ciekawe w jaki sposób n-ka zrekompensuje mi te niedogodności?

 

Jak znam N to w żaden sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dostałem odpowiedź w sprawie problemów z odbiorem. 1maja zgłosiłem reklamację, że po zmianie oprogramowania zanikają kanały na białym dekoderze i zażądałem włączenia na czerwiec za darmo HBO oraz postraszyłem zerwaniem umowy w przypadku nierozpatrzenia na moją korzyść. Dodam,że umowa którą posiadam przeszła na okres bezterminowy. Nie dostałem w prawdzie tego czego oczekiwałem, ale za to w czerwcu i lipcu uzyskam dostęp do pełnej oferty programowej bez opcji dodatkowych. Teraz płacę 38 zł za łącznie 3 pakiety.

 

W taki sposób jak opisałem powyżej. Oczywiście teraz cieszę się całą ofertą w niezmienionej formie. Jak mi się uda to wrzucę tu pismo z decyzją o rozpatrzeniu reklamacji i przyznaniu mi pakietów.

 

dsc00022p.th.jpg

dsc00023lys.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zaprzestanie nadawania programu telewizyjnego „nTalk” przez nadawcę, z dniem 28.06.2009 r. program ten zostanie zastąpiony programem telewizyjnym „ID Investigation Discovery”. W przypadku, jeżeli uznają Państwo, że zmiana jest dla Państwa niekorzystna, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia w terminie do dnia 24.06.2009 r. włącznie.

 

Oraz jest tez info na stronie

 

Uprzejmie informujemy, że ITI Neovision Sp. z o.o. zaprzestaje nadawania programu telewizyjnego „OTV” z dniem 28.06.2009 r. Program ten zostaje zastąpiony programem telewizyjnym „Eska TV”. W przypadku, jeżeli uznają Państwo, że zmiana jest dla Państwa niekorzystna, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia w terminie do dnia 24.06.2009 r. włącznie.!

 

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zaprzestanie nadawania programu telewizyjnego „TVN Lingua” przez nadawcę, od dnia 28.06.2009 r. program ten nie będzie rozprowadzany na platformie „n”. W przypadku, jeżeli uznają Państwo, że zmiana jest dla Państwa niekorzystna, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia w terminie do dnia 24.06.2009 r. włącznie.

 

Wszystkie 3 znikają 28 czerwca... Ładnie takie zbiorowe wyłączenie, Lingua miała zniknąć 16 lipca chyba a nie 28 czerwca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Disney Channel czy Nicka to można było się domyślić po systemie kodowania, jaki kilka dni wcześniej (przed włączeniem do oferty) pojawił się na przekazie obu kanałów. Z Filmbox Family to rzeczywiście mogło być zaskoczenie, ale n lubi HD więc i MTVN HD dołączyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak reorganizacja w Polsacie Cyfrowym, kiedy zamiast Polsatowskich kanałów włączali Cartoon Network i Animal Planet... Wygląda na to, że to sprawdzona formuła ;-)

 

Mam tylko wrażenie, że o jednym "zapomniano". Likwidowane są kanały o "podobnej" grupie docelowej. O.TV, TVN Lingua i nTalk powinny połączyć się po prostu w jeden kanał dla "starszej młodzieży". A tak to czuję pewien niedosyt, tym bardziej, że nTalk miał kilka ciekawych programów. Ciekawe tylko, czy ID jest na wyłączność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa czerwcowa rewolucja!!! Likwidacja nRadia, Limgua, OTV, a teraz nTalk. Ceniłem "n" za projekty nowe, które uruchomiły na naszym rynku. Teraz został tylko kanał Wojna i Pokój. Co prawda Wejchert zapowiadał nowe kanały ale nie wspomniał że to w miejsce likwidowanych :) Na szczęscie fani kanału RELIGIA TV mogą spać spokojnie :) gdyż od początku była dostępna dla sieci kablowych no i jest też w cyfrze i TNK. Więc zasięg dużo większy przez co rentowność znacznie lepsza. Ntalk i otv były dostępne tylko dla osób, które miały wykupione odpowiedni pakiet, co nie oznaczało, że wśród wszystkich abonentów nki, okazał się że podział tematyczny pakietów wpłynął na ich oglądalność a co za tym idzie rentowność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o oglądalność?

Przeczytaj ten fragment:

Ks. Sowa: Badania prowadzimy dopiero od jesieni ub.r., bo od tego czasu kanał jest dostępny dla szerszego grona odbiorców. Prowadzi je AGB. Religia.tv dociera do 3,5 mln gospodarstw domowych, głownie przez dwie platformy cyfrowe Canal + i ,,n", ale także największe sieci telewizji kablowej. W tych 3,5 mln gospodarstw w styczniu, lutym i marcu włączało nas codziennie przynajmniej ok. 1-1,2 mln widzów. Porównując ten wynik z rynkiem kanałów tematycznych - nie jest źle.

Reszta na stronie

http://kmdm.pl/art.php?id=200904240820cf71e1a9345a0b1b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, ile kanałów można likwidować! Rozumiem, że odpadają kanały w stylu TVN Lingua, na którym leciały tylko same teledyski, i nTalk którego zawartość dublowała się w dużym stopniu z innymi kanałami dostępnymi w ofercie (TVN, TVN 7, AXN), ale chyba Religia.tv to projekt, w który bardzo się zaangażowali! Jest dostępny za darmo w TnK, wielu kablówkach i Cyfrze+. Do tego chyba nie wymaga aż takich nakładów finansowych jak TVN CNBC Biznes, bo puszczają tam tylko dokumenty, jeden talk show i programy na żywo w studio. Ludzie potrzebują takiego kanału, ja go często oglądam i proszę nie mówić w moim imieniu, że nic ciekawego tam nie ma! A jeśli "liczy się każdy grosz", to dlaczego nie zlikwidują wszystkich kanałów, włącznie z TVN Turbo i Style i nie wpakują kasiory tylko w główny TVN? To proste! Bo to są projekty, które przy odrobinie wysiłku się zwracają. Likwidacja kanałów to uwstecznianie się, bo każdy z nich jakąś tam oglądalność ma i jego likwidacja powoduje niszę na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Discovery chyba raczej niechętnie podchodzą do tematu wyłączności, są przecież wszędzie, nawet w TNK będą.

Inna bajka to oczywiście TVN Dsc Historia, gdzie jak sama nazwa wskazuje TVN płaci, TVN wymaga ;)

 

Już nie płaci bo się wycofali z tego projektu. Spodziewać się należy zatem tego kanału za jakiś czas w innych platformach (albo jego likwidacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia.TV to projekt, który ma nawet perspektywę wejścia do DVB-T - TVN chce wprowadzić do naziemnej telewizji nie TVN7 i TVN24 a TVN7 i Religia.tv, więc nie sądzę, by likwidowali ów kanał. Co najwyżej jakieś cięcia w budżecie na ten rok, bo kanał pochłania coś koło 20 mln zł rocznie. TVN CNBC Biznes jest kodowany i stąd jego największe zmartwienia - po prostu nie dociera do takiej grupy osób jak TV Biznes, który jest FTA. Ale z tego co mówił Walter CNBC dostanie "więcej czasu" niż obowiązująca w ITI zasada "dwóch lat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...