Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda miejsca na tvp historia, wystarczyłoby wbic na liste z astry i ten co by chciał to by miał

Zawsze to jeden kanał więcej w pakiecie KNŚ. Zresztą, jakby TVP Historia dołączyli do pakietu "Kultura, Nauka, Świat", a dali by go z Astry to by była afera, że niekażdy może go oglądać, ponieważ nie posiada zeza/monoblocka na Astrę, płaci za niego, a go nie ogląda etc. Chyba, że nie dodawali by go do pakietu KNŚ, a dali by go z Astry, jako normalny kanał FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam NGC i NGC HD w C+ i wam powiem że te kanały sa przereklamowane już częściej lukne na Planete czy Discovery niż NGC. A co do NGC HD to musza popracowac nad jakością bo to niby HD ale słabe HD

 

Zgadzam sie z KwiateK. Jest zdecydowanie przereklamowany i maja malo materialow. jak ktos go sobioe wlaczy na miesiac moze potem spokojnie wylaczyc na dwa miesiace bo ciagle sie powtarzaja. A poza tym jak dla mnie za duzo tam materialow o ratowaniu zwierzat (z domow) a za malo (jak dla mnie) o prawdziwej przyrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tam leci TVN Warszawa.Znajoma wlasnie kupila recordera i po aktywacji jest wszystko dostepne,nawet z TVN Med na 777.A na wspomnianym wyzej 998 leci TVN Warszawa.Jeszcze na 996 jest jakis test odkodowany,ale lecialy tam reklamy i nie pamietam co to za kanal.Wydawalo mi sie jednak,ze byl tam Gadzet,wiec bylaby to kopia TBN Turbo,tyle ze bez znaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Na 996 jest nSport SD (na potrzeby TnK).

Natomiast przynajmniej od wczoraj n korzysta z TVP Sport nadawanego na potrzeby Telewizji na Kartę. Nie ma już takiej pikselozy a jakość obrazu jest znacznie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...