Skocz do zawartości

Ocieplanie budynków


Pawop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może się wydawać, że ten temat nie ma za wiele wspólnego z techniką satelitarną, ale zapewiam, że ma i to całkiem sporo :D

 

Otóż komuś we wspólnocie się coś objawiło i postanowili ocieplić mój budynek (10 piętrowy) Wszystko byłoby ok, gdyby nie małe ale. to ALE to moja antena satelitarna, którą bede musiał zdemontować :evil: Od strony na której mam przymocowaną antene jest pełno balkonów i w związku z tym mam nadzieje, że nie będą stawiać rusztowań, bo wtedy 2-3 miechy antena mogłaby co najwyżej służyć za półmisek, tylko będą używać ruchomych (takich na windzie). Jest to o tyle lepsze (dla mnie) rozwiązanie, że jakby skończyli mój pion to spokojnie możnaby było tymczasowo satke przymocować. Niedługo zaczynają się ligi piłkarskie, filmy na C+ i HBO no i seriale na AXN :P Szkoda by było to przegapić.

Mam pytanie, czy ktoś z Was przeżył już podobną katastrofe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u nich to wyglądało? stawiali rusztowania, czy używali ruchomuch? Mojemu bratu jak ocieplali budynek (ma podobny do mojego, pełno wystających balkonów), to używali ruchomych, z kolei u drugiego brata walneli rusztowania, ale jego budynek był w miare płaski, balkony były we wnękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

U mnie ponoć mają ocieplać budynek w przyszłym roku. Natomiast sąsiedzi, którym już zakończyli ocieplanie nie musieli zdejmować aneten, choć rusztowania zasłaniały sygnał i wychodziło na to samo, jakby antena była zdjęta:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem u mojego brata robili przy użyciu wind, a mieszka w 10 piętrowym budynku.

 

@Fiant będą robić w lato :D

W razie jakiś opóźniej jakoś sobie poradze, wezme C+ z kablówki (Aster) i już, najgorzej że nie ma w kablu AXN :roll: a ja kilka seriali oglądam na tym kanale.

 

@Don_Mag, nie mogą walnąć jakiś bilbordów, bo by ludziom okna pozasłaniali. Tak to sobie mogą robić w pustych budynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony na której mam przymocowaną antene jest pełno balkonów i w związku z tym mam nadzieje, że nie będą stawiać rusztowań, bo wtedy 2-3 miechy antena mogłaby co najwyżej służyć za półmisek

Za to spokojnie możesz sobie pichcić pizzę w piekarniku :lol:

 

Mnie to samo czeka, na razie nie wiem tylko kiedy. Nie wiem jak ja przeżyję rozłąkę z telewizją satelitarną. Choć tak patrząc po sąsiednich blokach to utwierdzam się w przekonaniu że ten rozwód trwałby najdłużej ze trzy tygodnie ale to jest i tak sporo jak dla Waszego moderatora :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak offtopujemy to ja też się podzielę swoimi wrażeniami. 3 lata mieszkałem przy jednej z głównych ulic miasta. Totalna masakra. W lato się dusisz, a jak otworzysz okno, to nie możesz spać. Do tego z rana, jak jeździło mniej aut, dochodziły kosiarki. Niedaleko okna były światła i te auta jeszcze ostro hamowały przed nimi, droga była prosta i czasami motocykliści bili sobie rekordy. To był prawdziwy hardcore :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...