Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co z 4meczami TVP?

c+ dalej 3 mecze live,ale pozostałe w vod TPSA?czy tak,bo sam już nie wiem jak to ma być?

ponoc do reszty meczy byc może dostęp będą mieć abo sieci kablowych,cyfry i mutliapkietu c+ bez cyfry,

ktoś może tak jakoś napisać jak to ma ponoc byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Ale niektóre serwisy bzury piszą. Uparli się na kanał ETV, a takiego kanału nie będzie! Będzie tak jak dotychczas + reszta meczów na żywo w Videostradzie (to właśnie robocza nazwa ETV)

Dokładnie - szefostwo nie wiedziało jak to nazwać to powiedzieli "kanał". I się wpakowali w kanał, ludziom nadziei narobili :lol: A tu chodzi o kanał dostępności. Tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg ich informacji, czyli póki nie będzie oficjalnego info póty nie będziemy wiedzieć jakie są finalne rozstrzygnięcia. poza tym skoro C+/TP SA mają udostepnić produkowany sygnał to ja się pytam gdzie tu wyłączność i za co? i co będą udostępniać - hitowe mecze kolejki (czyli te 3 z C+), czy pozostałe 5 z videostrady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem trochę szkoda że tak to się wszystko potoczyło :) I tak mnie OE nie interesuje, ale uważałem ten pomysł z kanałem ETV za dość dobry. Co prawda pewnie był to projekt na podbicie ceny, ale myślę, że sama idea (nie wgłębiając się jeszcze w szczegóły) była dość dobra.

 

Pozostaje wszystko po staremu (no bo powiedzmy sobie szczerze - tą Videostradę to wiecie gdzie mogą sobie wsadzić :lol:), tylko cena się zwiększyła 2,5 raza. A ktoś za tą nadwyżkę musi zapłacić... ;)

 

Jak dla mnie to jest duże przepłacenie za marną (no niestety trzeba to powiedzieć) ligę. A jeszcze jak się degraduje 20% ligi to prestiżu OE się nie poprawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem trochę szkoda że tak to się wszystko potoczyło :) I tak mnie OE nie interesuje, ale uważałem ten pomysł z kanałem ETV za dość dobry. Co prawda pewnie był to projekt na podbicie ceny, ale myślę, że sama idea (nie wgłębiając się jeszcze w szczegóły) była dość dobra.

 

Sami z ekstraklasy powiedzieli, że propozycja dobra - wygrały wyłącznie finanse - C+ oferował więcej i tyle

Ludzie się dziwią, że n'ka czy PS przegrywa z C+ prawa do piłki kopanej - jak tu nawet połączonymi siłami przegrali z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Kolejny [beep]a, który nie zrozumiał konferencji - jak zadawali pytania to myślałem, że to jakieś osoby z łapanki a nie dziennikarze

Niestety mylisz się. Według informacji, do których dotarł nSport, Canal+ musi udostępnić sygnał OE innym platformom sateitarnym. Jest to warunek finalizacji umowy. A więc jeszcze nie wszystko stracone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...