Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój okres rozliczeniowy zaczyna się 8 dnia miesiąca. Pismo z wypowiedzeniem umowy wysłałem poleconym priorytetem 2 czerwca przed godziną 15:00 więc normalnie list doszedłby następnego dnia roboczego. Na stronie poczty widzę jednak, że list ciągle nie został odebrany przez CP. Czy jeżeli nie odbiorą go do 8 czerwca, to będę musiał zapłacić za kolejny miesiąc? Czy takie przetrzymanie listu jest fair? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zaczyna się od 7 dnia miesiąca. Wysyłałem list 4 czerwca. Pani na poczcie zapewniała mnie, że na 5 dojdzie, a na 7 na 1000%. Wczoraj dzwoniłem do nich z pytaniem czy doszło, to mi powiedzieli, że jeszcze nie i kazali mi się kontaktować koło 15 czerwca. Podobno liczy się data wpływu, a nie data rezygnacji, więc skąd ta data i czy będę musiał płacić za czerwiec jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnację się wysyła listem poleconym, priorytetem i za potwierdzeniem odbioru - całość mnie dziś kosztowała 6 zł i 4 gr ale wiem że dojdzie szybko i będę wiedział kiedy została odebrana przez CP. A kiedy oni sobie to wpiszą w system, to już ich sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak swoją rezygnację wysłałam 1.06 z powodu wycofania PF. Właśnie sprawdziałam na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/, status mojego listu, i z niego wynika, że list dotarł do UP Warszawa 4, w poniedziałek 4.06.12, o godz 17.38. Pytanie tylko, czy list ten został już podjęty przez CP? Jak na razie nikt do mnie nie zadzwonił z jakąkolwiek ofertą utrzymaniową. Okres rozliczeniowy mam do 8 każdego miesiaca, i teraz nie wiem, czy jeszcze zapłacić za czerwiec. Pewnie nie obędzie się bez telefonu do Party Line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zanim zadacie pytanie cofnijcie się 2-3 strony wstecz w wątku, na wszystkie wasze pytania odpowiedzi już są tutaj!

Cofnąłem się nawet 5 stron i znalazłem odp, która mnie zdziwiła dlatego zadałem moje pytanie. Oto ten post (moim zdaniem wprowadzający w błąd):

Czyli rozumiem, że ilość miesięcy jakie mi pozostały mnożę razy wysokość miesięcznego abonamentu? Średnio opłacalny interes...

Sprawdź w umowie jaką masz wpisaną ulgę Przyznaną abonentowi np. ja mam w umowie wpisane 1422,33 zł.

Umowa jest na 29 miesięcy czyli wychodzi 49,04,teraz te przykładowe 49,04 mnożysz razy ilość miesięcy do końca umowy np 12 czyli wychodzi nam 588,48. suma pomniejszy o trzy okresy rozliczeniowe bo tyle wynosi termin odstąpienia od umowy czyli wyjdzie 441,36.

takim samym wzorem oblicz swoją karę .

 

@Mr. Expert- dziękuję- zastanowię się nad wypowiedzeniem, bo mierzi mnie to jak długo CP wprowadza TVP1/2 HD!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja również wysłałem wypowiedzenie 1 czerwca niby dotarł w poniedziałek 4 czerwca ale jak dzwoniłem to niemieli jeszcze zarejestronene wypowiedzenie w systemie a dzisiaj jak dzwoniłem to mieli już zarejestrowane, tylko kazali jeszcze zapłacić za ten miesiąc i czekać na odpowiedż listowną i dalsze instrukcje co do oddania dekodera niestety ale tzreba odesłać do nich na łubinową i to na własny koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../ Podobno liczy się data wpływu, a nie data rezygnacji, więc skąd ta data i czy będę musiał płacić za czerwiec jeszcze?

Dlatego wysyłać z potwierdzeniem odbioru a to kiedy oni to zaczną "trawić" to już nie istotne.

 

Ale na 7 dojdzie, więc jak dojdzie, to dlaczego mam płacić za czerwiec, jak umowa się wypowie 7 czerwca?

Niestety, ale jesteś w błędzie- koniec okresu rozliczeniowego w Twoim przypadku to 06 każdego miesiąca- 07 to początek nowego, więc teoretycznie jak to dziś podjęli to jutro jesteś wolny, ale jak nie masz potwierdzenia to musisz sprawdzić na http://sledzenie.poczta-polska.pl/ gdzie masz list.

 

Nie dojdzie, a jak nawet dojdzie to 30 dni wypowiedzenia liczy się od momentu zarejestrowania wypowiedzenia.

 

Oj z Ciebie "Expert" :cry::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zanim zadacie pytanie cofnijcie się 2-3 strony wstecz w wątku, na wszystkie wasze pytania odpowiedzi już są tutaj!

Cofnąłem się nawet 5 stron i znalazłem odp, która mnie zdziwiła dlatego zadałem moje pytanie. Oto ten post (moim zdaniem wprowadzający w błąd):

Czyli rozumiem, że ilość miesięcy jakie mi pozostały mnożę razy wysokość miesięcznego abonamentu? Średnio opłacalny interes...

Sprawdź w umowie jaką masz wpisaną ulgę Przyznaną abonentowi np. ja mam w umowie wpisane 1422,33 zł.

Umowa jest na 29 miesięcy czyli wychodzi 49,04,teraz te przykładowe 49,04 mnożysz razy ilość miesięcy do końca umowy np 12 czyli wychodzi nam 588,48. suma pomniejszy o trzy okresy rozliczeniowe bo tyle wynosi termin odstąpienia od umowy czyli wyjdzie 441,36.

takim samym wzorem oblicz swoją karę .

 

@Mr. Expert- dziękuję- zastanowię się nad wypowiedzeniem, bo mierzi mnie to jak długo CP wprowadza TVP1/2 HD!!

 

Przeczytaj parę postów więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj do nich dzwoniłem i powiedzieli mi że moja rezygnacja została przyjęta wyłączą mi sygnał po 24 czerwca wtedy mi się kończy okres rozliczeniowy i nic nie muszę już płacić przyślą mi pismo gdzie mam odesłać dekoder

Również do nich dzwoniłem i moje wypowiedzenie również mają zarejestrowane i z dniem jutrzejszym wyłączą sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do CP wypowiedzenie 4 czerwca - Pocztex. Dotarło do siedziby 5 czerwca. Mój okres rozliczeniowy to 6 czerwca. Umowa wydrukowana 11-01-2012, dotarła do nich około 20 stycznia. W PWU mam wyraźnie napisane że Polsat Futbol jest w ofercie Polsat Sport HD, który zresztą posiadam. Zadowolony dzisiaj się zalogowałem na iCOK zobaczyć czy już mam z głowy CP czy też nie. Oczywiście... moje przygody jescze się nie skończyły. Została pobrana kwota za kolejny abonament z nadpłaty na koncie. Sfrustrowany zadzwoniłem na infolinie i Pani mnie poinformowała że nie przysługuje mi zerwanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia i że kanał Polsat Futbol posiadałem na promocyjnych warunkach. Sprawa ma być rozpatrywana indywidualnie podobno.... Możecie coś doradzić gdyby mnie dalej spławiali i nie chcieli oddać kasy lub gorszy scenariusz, żądali zwrotu Ulgi przyznanej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@futrzak

U mnie było tak, że aneksowałem umowę 31 stycznia w ostatni dzień kiedy PF był gwarantowany w umowie. Nowy aneks zaczął obowiązywać od 7 lutego. Chcieli mi kit wcisnąć, żebym nie mógł wypowiedzieć umowy. W PWU mam zagwarantowany PF, więc jeśli też masz, to bez problemów powinni Ci przyjąć wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...