Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje wypowiedzenie juz doszlo wczoraj z CP dzwonili domnie , mama powiedziała ze mnie niema. Nie mam zamiaru odbierac tel od CP.
Jak moge odebrac telefon od CP bedac w pracy?? Powie mi to ktos?? A po 2gie oni wciskaja kit przez tel ze promocja itd. A ja mam CP od 2002 roku i chyba starczy.

sorry, nie mogłem się powstrzymać, twój powód nie odebrania telefonu tak fajnie się nie komponuje z pierwszym postem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z wypowiedzeniem umowy gdy jej okres podstawowy kończy się wcześniej niż przewidziany 3 miesięczny okres wypowiedzenia ? Piszecie o oświadczeniu woli. Po co ?

W moim przypadku umowa była zawarta na okres 24 miesięcy i kończy się 23 stycznia. Dzwoniąc do CP zostałem poinformowany że mam napisać rezygnację która dojdzie przed 23 grudnia, będzie skutkowała na dzień 23 marzec, czyli 2 miesiące po okresie podstawowym, bez kar finansowych !!! :jupi:

.....jak to w końcu jest ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nielubie gdy ktos mi przez telefon mówi jaka mi tu promocje da. A przeciez mam pakiet premium , wiec place 99,90 zł za pełny pakiet. A niech dzwonia z CP, ale wtedy kiedy jestem w domu a nie w pracy. Wiec czekam na tel od CP. A jak wywala Discovery, to chyba sporo odejdzie, a dotego jesli N dostanie Canal+, to bankowo polowa odejdzie z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z wypowiedzeniem umowy gdy jej okres podstawowy kończy się wcześniej niż przewidziany 3 miesięczny okres wypowiedzenia ? Piszecie o oświadczeniu woli. Po co ?

 

Piszemy czasem z potrzeby pomocy innym, czasem z nudów a czasem żeby się wyżalić ;) oświadczenie woli generalnie w tym kontekście służy temu żebyś płacił mniej. Jeśli nie napiszesz żadnego oświadczenia woli to umowa sama się przedłuży i zapłacisz karę, mimo że konsultantka mówiła inaczej. Bo konsultanci nie są nieomylni - a jak się mylą to i tak zwykle na korzyść CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wywala Discovery, to chyba sporo odejdzie, a dotego jesli N dostanie Canal+, to bankowo polowa odejdzie z CP.

Jasne, napisz od razu, ze prawie wszyscy odejda i CP bedzie ogladal tylko Solorz z Libickim. Nie kazdy potrzebuje Discovery, gdyby faktycznie wywalono te paczke, czesc zlozylaby wymowienia tylko po to, po za chwile podpisac nowa umowe z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że czytałem ;) Tylko uważam że zawsze można się dogadać. No nic ... pismo wysłane, zobaczymy co będzie dalej. Na pewno powiadomię na forum jak się sprawa potoczy.

I jeszcze jedno. Miałem w pakietach takie kanały jak TV1000 i 4 kanały BBC. Czy zaprzestanie nadawania ich przez CP uprawniałoby mnie w tym momencie do zerwania umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę z CP podpisałem w marcu 2011r na 29 miesięcy Familijny HD w ramach "Promocja jesień 2010 D2D" tylko przy umowie teraz zauważyłem nie mam PWU z gwarantowanymi programami, czy w takim wypadku gdy usuną jakiś kanał np. Discovery to też będę mógł rozwiązać umowę ? Czy jestem w głębokiej d... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przeczytałem kilkadziesiąt poprzednich stron tego wątku, ale i tak nie do końca rozumiem jak mam rozwiązać umowę z Cyfrowym Polsatem, żeby jak najmniej na tym stracić. Kontaktowałem się z konsultantami z Polsatu poprzez formularz w ICOK, ale mam wrażenie, że odpisują mi w taki sposób, abym przypadkiem tego nie zrozumiał. Przepraszam więc, jeśli będę się powtarzał, ale może ktoś miły rozwieje moje wątpliwości:

 

1. Jeśli okres podstawowy mojej aktualnej umowy kończy się z dniem 23 marca 2012 roku, to czy istnieje jakaś możliwość rezygnacji z umowy właśnie tego dnia? Bo z odpowiedzi od CP wynika, że najpierw muszę zmienić umowę z terminowej na nieterminową, a dopiero potem wypowiedzieć ją z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia... Czyli w skrócie, skończyć przygodę z Polsatem mógłbym dopiero 23 czerwca przyszłego roku?

2. Jeśli mimo wszystko chciałbym zerwać umowę najszybciej jak się da, to z jaką karą muszę się liczyć i jakie pismo do CP muszę napisać? Obecnie posiadam pakiet Mini HD za 14,90/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...