Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz mi, jeżeli po wycofaniu takich kanałów jak BBC tak mało ludzi wycofało umowy to tym bardziej wycofanie TVN HD+1 nie będzie budzić wśród klientów jakiegoś niepokoju, tym bardziej, że o dziwo mało osób wyjeżdża ponad 100 kanał (oczywiście nie chce nikogo obrażać ale taka jakaś mentalność) to jeszcze jak CP poinformuje o włączeniu TVN7 HD, to będą ludzie zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie prawde wiekszosc z tych osob ktore wypowiadaja umowy nie ma zamiaru zrezygnowac z cp tylko wywalczyc lepsze warunki i oto w tym wszystkim chodzi.Ale teraz to dopiero ciekawie sie robi cp,n wypowiedzenia tvnhd+1 c+ movies24 moga byc ciekawe promocje swiateczne

Z tego powodu promocje świąteczne nie będą lepsze. Dla tych, którzy zdecydują się wypowiedzieć umowę ze względu na wycofanie z oferty TVN HD+1 będą przygotowane tzw. specjalne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( a już byłem :jupi: . Może będą wymieniać SD na HD bez opłaty. Bo kiedyś dzwonili do mnie z CP w sprawie dekodera CP2 i zapytałem się o HD ale nie płaconego co miesiąc 5zł i że tak mnie traktują po 5 latach z CP. To mi powiedziała tyle "niech pan czeka na promocje świąteczne i więcej nie mogę powiedzieć bo sami jeszcze nie wiemy w 100% co i jak będzie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak ci powiedzieli to możesz zawsze zgłosić to do warszawy. Przy pakiecie Mini możesz też wziąć dekoder HD tyle że z dzierżawą 5 zł/msc. Nie mam zamiaru nikogo gnoić, nie spojrzałem ile masz postów. Po prostu jak nie jesteś czegoś pewien, to nie pisz bo brzmiało to tak jakbyś chciał za wszelką cenę pokazać tylko złe strony CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyć ilość pakietów można po zakończeniu okresu podstawowego umowy również w APS (tak jak na infolinii).

 

Na tym samym pakiecie można pozostać jeśli jest mniej niż 6 miesięcy do końca okresu podstawowego.

 

Jeśli do końca umowy jest mniej niż 15 miesięcy i więcej niż 6 miesięcy do końca okresu podstawowego pojawia się obowiązek dołączenia HBO na czas określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pakiecie Mini możesz też wziąć dekoder HD tyle że z dzierżawą 5 zł/msc.

Tylko dlaczego można to zrobić jedynie przy podpisywaniu umowy, a już w trakcie nie?! Oferowanie przez CP obowiązkowych i oczywiście płatnych kanałów HD we wszystkich pakietach dla posiadaczy dekoderów SD to dopiero jest przegięcie! To się do telewizji nadaje! Może TVN podejmie temat bo na "Interwencję" chyba nie ma co liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na pakiet mini HD na 29 miesięcy w tym (promocyjnie) 4 Familijnego HD (już upłynęły). Przy podpisywaniu umowy dekoder (Samsung 305G) nie był wymieniany, dopiero potem wysiadł i teraz jest beznadziejny Echostar 717A. Czyli że obecnie mogę wymienić dekoder na HD? Na co się powołać jak na infolini po raz kolejny usłyszę, że wymiana jest możliwa jedynie jak przejdę na wyższy pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Jeśli opłata za kanały HD w pakiecie mini HD jest w tych 5 zł za udostępnianie dekodera HD, a nie w 14,90 za pakiet (jak to wyczytałem na innym wątku) to dlaczego CP robi problem z wymianą dekoderów SD na HD w trakcie trwania umowy?! Przecież, przynajmniej teoretycznie, CP powinien więcej zarabiać na tych, którzy płacą 19,90 niż 14,90! Czyżby problem tkwił w tym, że mają za dużo dekoderów SD, a za mało HD (w stosunku do potrzeb) i stąd takie ograniczenia? Wtedy taka polityka CP miałaby sen, bo kto ma użytkować złom SD jak nie ci z najniższym pakietem mini HD, którzy mają jeszcze rok lub więcej do końca umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechałeś... Kaucja, jak sama nazwa wskazuje, to coś zwrotnego. A CP chyba nikomu tego piątaka nie ma zamiaru zwracać?!

 

Ps. jeśli opłata za kanały HD byłaby ujęta w opłacie za pakiet 14,90 (i pewnie tak jest) to każdy posiadacz pakietu mini HD i dekodera SD mógłby zerwać umowę, gdyby wycofano któryś z kanałów HD nawet jeśli nie może go na swoim dekoderze oglądać! Sprawa oczywista pod względem prawnym i żadne zaklęcia przedstawiciela APS tego nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wynika z zapisu w umowie, że kanały HD są tylko dla tych, którzy mają dekoder HD czy tak tylko to sobie ująłeś, bo przecież nie można odbierac kanałów HD na dekoderze SD? A pytam się bo ma to znaczenie prawne przy ewentualnym rozwiązaniu umowy w przypadku wycofania z oferty któregoś z kanałów HD?!

Ps. forum właśnie po to jest żeby zadawać, nawet elementarne, pytania a jak się nie chce odpowiadać to się ignoruje wpisy a nie obraża innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...