Jump to content

Recommended Posts

Niezły pomysł, The Voice jest bardzo znaną stacją muzyczna na rynku skandynawskim. Gdyby The Voice weszło to by napewno konkurowało z takimi polskimi stacjami muzycznymi jak MTV Polska, czy VIVA Polska. :D:D:D

voicedeee9.jpg

Oto znalazłem zapa z kanału The Voice, ale to ciekawę, że to zap z kanału The Voice Deutschland, a świadczyć o tym mogą napisy w języku niemieckim.

Kiedys lecialo takie pasmo promocyjne na Astrze.

Ale ten kanal nigdy nie wystartowal.

Pokazywali ciagle te same 3(?) teledyski.

Dobra wiadomość, można kolejny planowany polski kanał dopisać do listy :wink: Wydaje mi się że z MTV, ta stacja może swobodnie konkurować. W przeciwieństwie do większości europejskich wersji kanału Viacom'u to The Voice jest stacją czystą muzyczną :wink:

The Voice nadaje też w niekodowanym przekazie z Hellas Sat 2 39,0'E tr.12524 H sr:30000 fec:7/8.

Dodam tylko że jest to wersja bułgarska. Nadawał kilka tygodni z Intelsat'a na pozycji 1.0W. The Voice Bułgaria powstał w ramach już nieistniejącej innej bułgarskiej stacji - muzycznej VeselinaTV.

To ja wkleję (przed chwilą wykonanego) screena wspomnianej, bułgarskiej wersji The Voice ;)

Według mnie, znacznie lepszy program niż np. nasza Viva. Dużo muzyki, mało reklam, gadania i tym podobnych.

The%20Voice_0390%2012524_H_30000_20070702_193909.jpg

pitter akurat trafiłeś na jeden z moich ulubionych zespołów.

Dobra wiadomość, można kolejny planowany polski kanał dopisać do listy :wink: Wydaje mi się że z MTV, ta stacja może swobodnie konkurować. W przeciwieństwie do większości europejskich wersji kanału Viacom'u to The Voice jest stacją czystą muzyczną :wink:

O ile narodowe wersje MTV są słabe (kiedyś widziałem Wrestling - co to ma wspólnego z muzyką :?: )

To kanały tematyczne są nie najgorsze (Base, Hits)

O ile narodowe wersje MTV są słabe (kiedyś widziałem Wrestling - co to ma wspólnego z muzyką :?: )

To kanały tematyczne są nie najgorsze (Base, Hits)

Właśnie te "zwykłe" MTV miałem cały czas na myśli. Moim zdaniem totalna porażka Viacomu jeżeli chodzi o te stacje. The Voice jako alternatywa dla MTV to bardzo dobry pomysł.

Bajer strona po rosyjsku :D

Nie po Rosyjsku, a po Bułgarsku ;) No nie mów, że Bułgarskiego nie znasz :lol:

A literki wyglądały jak rosyjskie. :D

przepraszam ale nie moge sie powstrzymac

błahahahahahahahah...

cyrylicy po za rosyjska i bialoruska wersja uzywa sie takze w wersji serbskiej, macedonskiej i ukrainskiej (nie pamietam czy gdzies jeszcze, ale chyba nie ma wiecej mutacji, za to kozysta w roznych wersjach w roznych krajach).

jestem ciekaw czy alfabet grecki tez bys skojarzyl z rosyjskim...

ps. ten tekst o [beep]ach troche nie smaczny. swoja droga w takich w tej branzy wiecej jest ukrainek, czy polek (w tym przypadku mowie o zachodzie - bylo to liczone). zajezdza rasizmem po prostu. wiadomo ze mowi sie zwyczajowo "co za rumun" na przyklad, ale kurcze dyskusja o kanale z mutacja bulgarska a ty z prostytucja... sorry

ps2. polecam slatke bulgarska - mniam

Stać każdy może a co robi to mnie nie interesuje. Głodnemu tylko chleb na myśli. :D

Jeżeli ktoś się czuje urażony to sorki.

Zmieniam lekko nazwę tematu i przerzucam do innego działu.

Pooglądałem trochę i spisywałem wykonawców (tytułów już mi się nie chciało ;), taki kawałek playlisty:

Rihana

50cent

Enrique Iglesias

Nicole Scherzinger Feat T.I. & Sean Garrett

Massari

Upsurt (taki Bułgarski Hip-Hop ;) )

Infernal

Ciara

Outladish

Linkin Park

David Guetta

Timbaland

Tylko jedna pozycja "lokalna", pozostali wykonawcy zagraniczni ;)