Skocz do zawartości

Pakiet najbardziej podstawowy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o najmniejszy pakiet jaki oferują Wasze sieci kablowe. Najczęściej w skład takiej oferty wchodzą tylko kanały które są nadawane naziemnie w danym rejonie. Zresztą każdy takowy pakiet posiada, nawet jeżeli nie jest abonentem danej sieci kablowej.

Zauważyłem dość ciekawą sytuację w Białymstoku na podstawie trzech sieci kablowych. Niby oferta powinna być bardzo ujednolicona to tak właściwie nie jest. Przekonajcie się sami.

 

Oferty sieci kablowych w Białymstoku:

TVK Vectra

TVP1

TVP2

TVP3 Regionalna (Białystok)

Polsat

TVN

TV 4

Kanał Planszowy Vectra

HBO (kodowany obraz)

 

TVK SAV

TVP1

TVP2

TVP3 Regionalna (Białystok)

Polsat

PTV (Podlasie TV)

Canal+ (kodowany w Nagravision)

 

TVK Elpos

TVP1

TVP2

TVP3 Regionalna (Białystok)

Polsat

TVN

TV 4

Kanał planszowy Elpos

AXN

TV Trwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raimundo, ja rozumiem to tak: Abonent Twojej sieci kablowej jeżeli nie chce korzystać z usług tej kablówki to koniecznie musi mieć wykupiony ten pakiet który podałeś aby mógł odbierać kanały najbardziej podstawowe? Trochę tutaj występuje niesprzeczność, bo są ludzie którym wystarczyłaby jedynie oferta z kanałami naziemnymi, tj. TVP, Polsat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgadza się :wink: Ale w tej kwestii ograniczyłem się jedynie do wypisania kanałów które można odbierać tak samo jak naziemne, które właściwie do takiego pakietu podstawowego (obowiązkowego) się nie zaliczają a są w nim. Ponieważ trochę dziwna sprawa - nie śnieżą i nie ma żadnych zakłóceń jeżeli chodzi o wymienione przeze mnie stacje :wink:

 

A tak poza tym, w naszej Vectrze kilka miesięcy temu do tego pakietu również zaliczała się TV Trwam :D Szkoda że przesunęli z kanału S1 ( 111.25MHz) na wolny S2 (119.25MHz). :? A może to i dobrze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVK Vectra Krosno - najniższy pakiet (6 zł):

 

1. TVP 1

2. TVP 2

3. TVP 3 Rzeszów

4. TVP Polonia

5. Polsat

6. Planszowy kanał info (oferta, reklamy, ogłoszenia)

7. Obiektyw TV (lokalny kanał krośnieński, dostępny w Internecie)

8. Dowolny kanał z wyższego pakietu (co 2 tygodnie inny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVK Vectra Krosno - najniższy pakiet (5 zł):

 

8. Dowolny kanał z wyższego pakietu (co 2 tygodnie inny)

 

Bardzo dobre rozwiązanie. Niezła promocja kanałów swojego pakietu. Tym bardziej jeżeli zdarzy się na jakiś czas że puszczą HBO na te dwa tygodnie (w co wątpię raczej ale może...) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVK Vectra Krosno - najniższy pakiet (5 zł):

 

8. Dowolny kanał z wyższego pakietu (co 2 tygodnie inny)

 

Bardzo dobre rozwiązanie. Niezła promocja kanałów swojego pakietu. Tym bardziej jeżeli zdarzy się na jakiś czas że puszczą HBO na te dwa tygodnie (w co wątpię raczej ale może...) :roll:

Muszę cię zmartwić, ale Vectra w Krośnie nie ma obecnie w ofercie żadnych kanałów premium. Erotyki też nie ma. Ale trafiają się programy z najwyższego pakietu (np. TVN 24 lub TVP Kultura). Są one w najwyższym pakiecie. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wkleję super Pruszkowską kablówkę Telkab. Na szczęście nie mam do niej dostępu.

1 Program reklamowy

2 PIP - STK

3 4FunTV

4 Mango 24

5 Puls

6 HBO (kodowany)

7 TV POLONIA

8 TV 4

9 TVN (

10 TVP 1

11 TVP 2

12 TVP 3

13 POLSAT

Cena aż 8 złotych. A HBO to 27 złotych. Porażka normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŁCZ

 

ANTSERWIS

 

PAKIET MINI (5 zł)

 

Telegazeta

TVP1

TVP2

TV Polonia

ASTA Lokalny

PTV Poznań

RTL

 

Czy można wyobrazić sobie lepszą ofertę?

:D:D:D hehe

 

ASTA-NET

 

Pakiet Mini (5 zł)

 

Telegazeta

TVP1

TVP2

TV Polonia

ASTA Lokalny

PTV Poznań

RTL

 

W obydwóch zarówno cena jak i kanały są takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Chodzi mi o najmniejszy pakiet jaki oferują Wasze sieci kablowe. Najczęściej w skład takiej oferty wchodzą tylko kanały które są nadawane naziemnie w danym rejonie. Zresztą każdy takowy pakiet posiada, nawet jeżeli nie jest abonentem danej sieci kablowej.

Zauważyłem dość ciekawą sytuację w Białymstoku na podstawie trzech sieci kablowych. Niby oferta powinna być bardzo ujednolicona to tak właściwie nie jest. Przekonajcie się sami.

 

Oferty sieci kablowych w Białymstoku:

TVK Vectra

TVP1

TVP2

TVP3 Regionalna (Białystok)

Polsat

TVN

TV 4

Kanał Planszowy Vectra

HBO (kodowany obraz)

 

TVK SAV

TVP1

TVP2

TVP3 Regionalna (Białystok)

Polsat

PTV (Podlasie TV)

Canal+ (kodowany w Nagravision)

 

TVK Elpos

TVP1

TVP2

TVP3 Regionalna (Białystok)

Polsat

TVN

TV 4

Kanał planszowy Elpos

AXN

TV Trwam

AXN w pakiecie podstawowym??? Chyba nie po polsku

 

I ja wkleję super Pruszkowską kablówkę Telkab. Na szczęście nie mam do niej dostępu.

1 Program reklamowy

2 PIP - STK

3 4FunTV

4 Mango 24

5 Puls

6 HBO (kodowany)

7 TV POLONIA

8 TV 4

9 TVN (

10 TVP 1

11 TVP 2

12 TVP 3

13 POLSAT

Cena aż 8 złotych. A HBO to 27 złotych. Porażka normalnie.

8zeta za 13 kanałów to mało! ja płace 8,55 za 5 kanalow!!!(w jakiej sieci sieci??? spójrz niżej)

 

Edycja RafiX: Wkleiłem dwa posty i i odpowiednio poprawiłem cytaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jest to polska wersja AXN :D Chętnie bym zamienił Vectrę na Elpos, szkoda, że tak nie można :(

 

Wykaz kanałów w TVK Elpos Białystok

 

A teraz wyjaśnienie...

Tak na prawdę, ten kanał nie wlicza się w ofertę pakietu "najbardziej podstawowego". Kablówka, w swoich ulotkach reklamowych nie uwzględnia tego programu! Tak jak wcześniej ktoś wspomniał w tym temacie - jest to sygnał z przebicia. Kanał nadaje na S1 (111.25 MHz). Kiedyś, w białostockiej sieci Vectra na tej samej częstotliwości nadawała TV Trwam (przekaz był równie znakomity). Stąd powstał mój pomysł na założenie takiego tematu.

 

O dziwo, częstotliwości, które sąsiadują z programami podstawowymi (naziemnymi w kablu) zawsze działają, no i ten S1 (111.25 MHz). Właściwie, to nie wiem, dlaczego tak się dzieje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...