Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszego meczu z molde nie będzie w TVP mam nadzieje ze jeśli legia awansuje do 4 rundy to oba mecze pokaże TVP i N SPORT bo sygnał przesyla UEFA

Skąd wiesz, że nie będzie? Czy w Norwegii nikt tego meczu nie pokazuje, że nie można pozyskać sygnału? Bardzo ważny mecz i byłaby wielka klapa jakby w tvp tego meczu rzeczywiście nie było.

 

Szkoda, że TVP nie wykupiło pakietu otwartego też na LE, bo jeżeli choć jeden polski zespół awansuje do fazy grupowej LE to znów trzeba będzie kombinować jak obejrzeć mecz.

Myślę, że tvn turbo można za nieduże pieniądze znaleźć w tanich pakietach płatnej telewizji, chociaż rzeczywiście lipa, że pakietu dla tv otwartej nie ma w kanale NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszego meczu z molde nie będzie w TVP mam nadzieje ze jeśli legia awansuje do 4 rundy to oba mecze pokaże TVP i N SPORT bo sygnał przesyla UEFA

Skąd wiesz, że nie będzie? Czy w Norwegii nikt tego meczu nie pokazuje, że nie można pozyskać sygnału? Bardzo ważny mecz i byłaby wielka klapa jakby w tvp tego meczu rzeczywiście nie było.

 

Szkoda, że TVP nie wykupiło pakietu otwartego też na LE, bo jeżeli choć jeden polski zespół awansuje do fazy grupowej LE to znów trzeba będzie kombinować jak obejrzeć mecz.

Myślę, że tvn turbo można za nieduże pieniądze znaleźć w tanich pakietach płatnej telewizji, chociaż rzeczywiście lipa, że pakietu dla tv otwartej nie ma w kanale NTC.

http://sport.tvp.pl/11915815/lm-sciaga- ... rony-molde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało, TVP wciąż nie porozumiała się z firmą Sportfive w sprawie praw do transmisji środowego meczu. Rozmowy trwają, ale wcale nie jest pewne, że zakończą się szczęśliwym finałem. - W tej chwili nic nie jest potwierdzone. Negocjacje trwają - powiedział rzecznik prasowy Telewizji Polskiej, Jacek Rakowiecki podczas rozmowy z ekstraklasa.net.

 

przepraszam za nagonkę na sportfive tu jest więcej info

http://sport.interia.pl/klub-legia-wars ... Id,1003909

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu nie w Jedynce. Ale ważne, że będzie.

 

Aha zapewne chodzi o Wiadomości. I ciekawe czy można liczyć na HD? :P

 

To byłby cud, jakby dali w HD. Jeszcze kilka godzin temu zanosiło się na przekaz internetowy z dwóch kamer, więc i tak mamy się z czego cieszyć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...