Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śląsk! Śląsk! WKS! Co za mecz na początku chwila dekoncentracji która kosztowała wiele potem gol z główki Elsnera, znowu bład tym razem naszego bramkarza i wykorzystany rzut karny dla Dundee, a potem genialny strzał Seby Dudka. Fajne wejścia z prawej strony Sochy i beznadziejna gra lewego obrońcy Śląska z 4(zapomniałem nazwiska przypomnicie?), ale i tak wiele szczęścia i gramy w następnej rundzie(wiecie z kim?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla piłkarzy Śląska Wrocław za walkę do końca po 5 min. gry przegrywali aż 2:0 ale uwierzyli w siebie i dzielnie walczyli :brawo: Teraz WKS musi pokonać Łokomotiw Sofia ale w lidze musi przegrać mecz pierwszej kolejki :D

Szacunek należy się też polskim kibolom za głośny doping i pozdrowienia dla PZPN i [beep]a

 

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze z druzynami blugarskimi beda na kanalach blugarskich ktore sa kodowane no ale wiadomo ......................... kodowanie kodowaniu nierowne ale tu nie mozna o tym mowic wiec ................. . Natomiast mecz z turecka druzyna bedzie na ktorejs z niekodowanych tureckich stacji z 42 East prawdopodobnie TRT1. Wiec nie wszyscy beda uzaleznieni od polsatu czy innej tv kodowanej tym razem.

 

Co do szans to polskie zespoly je maja bo pokazuja charakter a to cos czego czesto brakowalo. Warto bylo obejrzec mecze polskich klubow w pucharach. Wreszcie. No a Legia w Turcji to bedzie miala przekopane czyli trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra mecz Wisły z Liteksem na otwartym Polsacie(przynajmniej w telegazecie i na stronie). A co do meczu. Super zagrał Mila, genialne dośrodkowania. Za to tragicznie zagrała obrona, ale można powiedzieć, że Szkoci robili taki chaos, że trudno się nie pogubić. Według mnie najgorszym w obronie był Spahić, bez przerwy tracił piłkę, niepotrzebne strzały z dystansu, który wypadały na auty(niebramkowe:). Myślę, że z Bułgarami będzie więcej gry w piłkę.

 

marcin7650 napisał: pisze się : fasy grópowej buahahhaha - według mnie bolec żartował(no nie bolec?:D).

 

bolec1 napisał: zobaczymy po meczach w europejskich pucharach która liga jest mocniejsza Bułgarska czy nasza

 

A masz wątpliwości? Bo ja nie:D Polska liga jest najlepsza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie polskie drużyny w tym tygodniu stanęły na wysokości zadania. Tym samym Polska nadrabia punkty w rankingu UEFA, które mogli zdobyc gracze Jagielonii.

 

Po odpadnięciu Jagi z europejskich pucharów polska federacja dostała do rankingu tylko 0.250 punktów, ale ostatecznie utrzymała 24. miejsce w rankingu UEFA, które w zeszłym sezonie wywalczył poznański Lech. Natomiast dobre rezultaty osiągnięte w tym tygodniu przez Wisłę Kraków i Śląska Wrocław (wyeliminowali rozstawioną drużynę) sprawiły, że w tym sezonie Polska zyskała już 1.000 punktów.

 

Miejsca 20-30 rankingu UEFA 2011/2012:

 

 

20. Czechy 16.100

21. Białoruś 15.958

22. Rumunia 15.324

23. Szwecja 14.700

24. Polska 14.291

25. Norwegia 14.075

26. Słowacja 13.749

27. Bułgaria 13.625

28. Serbia 13.500

29. Węgry 9.625

30. Finlandia 8.883

 

kkslech.com

 

Miejsca 20-30 czyli przedział lig o poziomie podobnym do poziomu naszej ligi.

 

Jest szansa aby nawet wskoczyc na 21 miejsce . Wiadomo dosc daleko nam do najlepszych ale nie tylko nam bo i Szwedom daleko a jeszcze dalej niz nam do najlepszych Norwegom, Słowakom czy Serbom.

 

No i oczywiscie brava dla Slaska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie uefa.com są już podane godziny pierwszych meczów trzeciej rundy el. Ligi Europejskiej. Mecz Śląsk-Lokomotiv Sofia rozpocznie się o godzinie 16:45. Tak więc mecz jest podpasowany pod ramówkę polsatu otwartego i z transmisją na polsacie nie powinno być problemu. Natomiast mecz wyjazdowy Legii z Gaziantepsporem rozpocznie się o godzinie 20 czasu polskiego. Godziny rewanżów nie są jeszcze podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@besta

 

Śląsk nie zdobył ANI JEDNEGO PUNKTU za wczorajszy mecz, bo przegrał. O jakim odrabianiu punktów, które utraciła Jagiellonia ty piszesz? Poza tym - Jagiellonia miala zdobyć 1p, a zdobyła 0,25p. Tych 0,75 nie da sie juz odrobić. One po prostu nikt u Nas nie były - nie straciliśmy ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mecz świetny, ale po 5 minutach miałem zamiar wyłączyć obraz, bo myślałem, że będzie kompromitacja. Dobrze, że jednak się zdecydowałem na dalsze oglądanie, bo mecz świetny, najpierw ta bramka Elsnera, a gdy już się pomału cieszyłem, to Kelemen do spółki z Celebanem zrobili karnego i gol, Śląsk poza pucharami. 2 połowa świetna w naszym wykonaniu, cały czas atakowaliśmy, ale nic to nie dawało. Nagle z dystansu huknął Dudek i bramka stadiony świata! Później nerwówka przez 20 minut, ale na szczęście się udało, chociaż w 92 minucie Dundee miało taką sytuację, że aż zamarłem, na szczęście nie strzelili.

Za tydzień mecz z Lokomotiwem Sofia, moim zdaniem zespół zdecydowanie słabszy niż Dundee i Śląsk spokojnie powinien awansować. Trzeba tylko poprawić grę obronną i grę Kelemena, bo to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na pewno miłe było też to, że polska drużyna w całym dwumeczu umiejętnościami technicznymi dość zdecydowanie przewyższała swojego rywala. Czegoś takiego zbyt często nie mamy okazji oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...