Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest ten "Wielki Lech"? :lol2:

Gdzie jest 8 mln euro za Lewandowskiego i Murawskiego?

Oj, cierpliwość kibiców Lecha niedługo może się skończyć, jeśli nadal będą prowadzić taką polityke w klubie.Ale dopóki nie wróci tam Czyżniewski to dobrych transferów nie będzie, czyli "Wielkiego Lecha" też nie.

I bardzo dobrze, może minie ogólnopolski orgazm na hasło "Lech" dziennikarzy, jednosezonowców i im podobnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisla by mogla jakby sedzia byl z Armenii :lol2:

 

Podobno ma być sędzia turecki, więc pewnie będzie sprzyjał Azerom :( A sędziego z Armenii to by pewnie do Azerbejdżanu nawet nie wpuścili, a nawet jakby wpuścili to by facet wrócił co najmniej poobijany, ale UEFA by do takiego zagrożenia nie dopuściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie gdzieś na Hot Birdzie transmisja meczu Wisły FTA? Np. na Lider TV?

 

Na IdmanTV

 

Kurde jednak nasza piłka jest słaba z roku na rok jest gorzej kiedys odpadalismy po walce z realem czy barceloną a tutaj kompromitujemy sie a co gorsza w dwumeczu nie stwarzamy sytuacji bramkowych jedyne sytuacje to stałe fragmenty gry,czyżby kolejne błędy w okresie przygotowawczym czy jestesmy słabi a nsai piłkarze są zdecydowanie przepłacani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to wiem. Tylko tak żartowałem, że to jedyna szansa Wisły by była. ;)

Jeszcze 3 takie sezony (zakładam że nikt nie zagra w grupie LE) to będzie nieźle. Coś w okolicach Azebejdżanu w rankingu UEFA. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny plus to jest to ze niżej spasc nie możemy bo chyba tylko sam marino i malta mają 2 przedstawicieli w pucharach pozostałe kraje minimalna ilosc zespołów to 4 jedynie możemy wczesniej zaczynac eliminacje co nam daje wieksze szanse na punkty do rankingu bo tam sie jednak łatwiej je zdobywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
jedyny plus to jest to ze niżej spasc nie możemy bo chyba tylko sam marino i malta mają 2 przedstawicieli w pucharach pozostałe kraje minimalna ilosc zespołów to 4 jedynie możemy wczesniej zaczynac eliminacje co nam daje wieksze szanse na punkty do rankingu bo tam sie jednak łatwiej je zdobywa.

Obawiam się, że nie. W tych pierwszych rundach też możemy odpaść. Przy okazji dając łapać punkty krajom naszego pokroju.

 

Jutro mam nadzieję, że Qarabag nie roztrwoni przewagi. A potem bój o historyczny sukces - grupę LE dla Azerbejdżanu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziś sporo mówiło się, że to przecież w większości ci sami piłkarze, którzy zdobywali mistrzostwo Polski a teraz grają bardzo, bardzo słabo ale jednak nie wszyscy bo Lewandowski dziś zdobył bramkę dla Borussii Dortmund w spotkaniu z Manchesterem City :D Gdyby Lewandowski grał jeszcze w Lechu mogłoby to wyglądać lepiej ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to smutne, że mistrz Mołdawii przeszedł dalej, a mistrz Polski nie. Najpierw niech polskie drużyny zaczną występować w fazie grupowej LE, a dopiero potem pchają się do Ligi Mistrzów. Tak a propos Rengifo strzelił wczoraj gola dla Omonii Nikozja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dopiero cos sie ruszy ale chyba po Euro 2012

będą bazy sportowe i treningowe ,powinny być pozakładane szkóki piłkarskie (kiedyś czytałem ze Kosecki za swoje pieniadze zrobił mały klubik dla dzieci w Konstancine i o tym samym mysli Podolski pisało w SE )i nasi trenerzy powinni być częściej na starzach w zagranicznych klubach bo z taktykami gry tez jesteśmy do tyłu

szkoda tylo naszych kibiców :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dopiero cos sie ruszy ale chyba po Euro 2012

będą bazy sportowe i treningowe ,powinny być pozakładane szkóki piłkarskie (kiedyś czytałem ze Kosecki za swoje pieniadze zrobił mały klubik dla dzieci w Konstancine

Do szkółki z prawdziwego zdarzenie dużo im brakuje.Poprostu mają lepsze warunki do treningów niż inne kluby.Tyle, że niestety za takie udogodnienia trzeba płacić i to nie mało, co odstrasza wielu rodziców przed zapisaniem tam swoich dzieci.Dla przykładu w moim klubie, warunki były o wiele gorsze, 3 razy mniejsze składki(na szczęście się to zmienia), a wychowało się 3 młodzieżowych reprezentantów Polski, z czego jeden gra w Lechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikt by nie miał pretensji gdyby Lech odpadł po dobrym meczu i walce, którego w tym meczu nie widziałem. Moim zdaniem kolejorz jest bez formy, to nie jest ta sama drużyna, którą miałem okazję oglądac w poprzednim sezonie. Piłka nożna należy do gier zespołowych i gdyby nawet w tym spotkaniu grał Lewandowski, to też sam spotkania nie wygra. Sparta była słaba i była do pokonania, ale nie w takiej dyspozycji jakiej jest Lech i mam obawy, że Wisła podzieli dziś los mistrza Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem najbardziej zdegustowany postawą Sławomira Peszki, który chciał iść do Panathinaikosu :lol2: Nie widzę w nim nawet trochę talentu i zaangażowania. Drugim takim piłkarzem jest Rafał Boguski z Wisły. Uważam, że żaden z niego piłkarz, zero siły fizycznej, zero chłodnej głowy. Tych dwóch na miejscu trenerów odstawiłbym od zespołu ( Peszko jeszcze ujdzie, ale szczególnie Boguskiego ). Lech miał tłumaczenie, że karny był niesłuszny, sędzia pokazywał zbyt szybko kartki. Wyśmiano ich na blogach. Kiedy Petrecu przyszedł do Wisły wprowadził ostrzejsze treningi, takie jak się robi w mocniejszych ligach. Kto najbardziej krytykował i nie wytrzymywał? Oczywiście Rafał Boguski. Piłkarze Wisły nie chcieli się choć trochę przyłożyć i w wyniku strajku nie grali dobrze w meczach. Tu wyszło szydło z worka. To piłkarze rządzą w polskich klubach, to oni zwalniają trenerów. I póki to się nie zmieni, nie osiągniemy nawet najmniejszego sukcesu. A Petrescu poszedł trenować potem do słabej drużyny rumuńskiej, beniaminka tamtejszej ligi i zrobił z tej ekipy mistrza kraju i niewiele mu zabrakło do wyjścia z grupy w LM. Wnioski oczywiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...