Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po czymś takkim jak to z Interem Baku powinni odpaść,może w końcu ktoś zastanowił by się na jakim poziomie stoi polska piłka kopana.

@ mariuszo21 im bliżej sezonu ligowego będą to będzie jeszcze gorzej,bo będzie wymówka że za "duże tempo i zmęczenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czymś takkim jak to z Interem Baku powinni odpaść,może w końcu ktoś zastanowił by się na jakim poziomie stoi polska piłka kopana.

W zeszłym roku odpadła Wisła i chyba nie było problemów z dojściem do wniosków, że polska piłka to dno.Tyle, że rok w rok panuje optymizm, że może być już tylko lepiej.

Mecz z Azerami może w końcu pozwoli zejść na ziemie kibicom Kuchenek, że to ich zespół co roku ratuje honor polskiej piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że znowu zaprotestuje fifa i zagrozi wykluczniem reprezentacji i klubów(chociaż ja uważam, że nie należałoby się tym przejmować, bo polskie kluby i tak by się nie zakwalifikowały do pucharów a reprezentacja do mś 2014 w brazylii). W Polsce nie ma takiego autorytetu jak Putin w Rosji i niestety polscy politycy ugięliby się pod naciskiem fify...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Euro 2012, czas zastosować wariant rosyjski. Czyli wszystkich za [beep] ,bez wyjątku !! Zaorać wszystko i zacząć od nowa.Może wtedy za kilka lat zagramy w LM.

Ja też za tym jestem,było dwóch kuratorów to mogli ich nie wycofywać nawet kosztem zawieszenia reprezantacji,bo poziom który pokazuje nasza reprezentacja i kluby jest żenujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaa.........od 14 lat ta sama śpiewka.Była Parma,Fiorentina,Barcelona,Real,Panathinaikos,Manchester,Anderlecht,Szachtar.I gdy polska piłka zeszła na niższy level to Himalajami dla naszych klubów były Stea, Levadia...a teraz wszyscy się boją Sparty Praga.A wczoraj cały mecz mieliśmy respekt przed Azerami.

Kto pamięta taki mecz Widzew Łódź-Nefci Baku 8:0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaa.........od 14 lat ta sama śpiewka.Była Parma,Fiorentina,Barcelona,Real,Panathinaikos,Manchester,Anderlecht,Szachtar.I gdy polska piłka zeszła na niższy level to Himalajami dla naszych klubów były Stea, Levadia...a teraz wszyscy się boją Sparty Praga.A wczoraj cały mecz mieliśmy respekt przed Azerami.

Kto pamięta taki mecz Widzew Łódż-Nefci Baku 8:0 ?

Trudno nie przyznać racji. O mały włos nie wyeliminowała wisła panathinaikosu, byliśmy nastawieni na walke z realem. A ostatnio nie mieło zagłębie szans ze steauą, wisła z levadią, a teraz nie dajemy lechowi szans ze spartą, ale ja jestem optymistą i myślę, że awansujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno nie przyznać racji. O mały włos nie wyeliminowała wisła panathinaikosu, byliśmy nastawieni na walke z realem. A ostatnio nie mieło zagłębie szans ze steauą, wisła z levadią, a teraz nie dajemy lechowi szans ze spartą, ale ja jestem optymistą i myślę, że awansujemy :D

Ja też myślę, że Lech awansuje, a jeśli nawet to LE. Może na mecz ze spartą złapią trochę świeżości (szczególnie Krivets) i poprawią grę w defensywie, bo tyle błędów robili, że aż głowa boli :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A w czwartej rundzie trafimy na mołdawski Sheriff Tiraspol i znowu będzie płacz.
No tej przeszkody raczej już nie pokonamy :D No cóż, oglądając wczorajszy mecz miałem sporo czasu aby oswoić się z myślą, że Lech odpadnie. Zagrali na bardzo przeciętnym poziomie i myślałem, że w jedenastkach szczęście im nie dopisze. Jednak udało się i wypada się z tego cieszyć. Wiele razy zdarzało się, że drużyna, która gra naprawdę dobrze nagle gdzieś traci formę, przegrywa i odpada. Może w przypadku poznaniaków będzie odwrotnie. Było już bardzo źle więc liczę ze w następnej rundzie zagrają po prostu lepiej i powalczą z rywalem. Myślę, że nie ma co aż tak bardzo bać się Sparty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne o czym nikt nie wspomniał to było to ze lech grał w 10 wiekszośc meczu przeciez to co robił Ivan Djurdjevic wołąło o pomste do nieba facet prezentował poziom ze w Aklasie by był na ławce i napewno ten jakis junior 18letni by gorzej nie zagrał. Facet był osłabieniem lecha w tym meczu duuuzo strat w srodkowej strefie boiska a wogóle nie miał przechwytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie z transmisjami z ligi europejskiej za tydzień, ponieważ wszystkie 3 Polskie zespoły w LE mają pierwszy mecz u siebie i pewnie wszystkie będą chciały grać o 20:00. Na stronie jagielloni podana jest właśnie ta godzina. Chyba, że ruch dzisiaj odpadnie to problem się trochę rozwiąże, ale nie życzę im tego.

Jak myślicie, jak to zrobią ?

Moje przypuszczenie:

Jeden mecz o 17:00 (polsat i polsat futbol), drugi o 20:00(polsat i polsat futbol) i trzeci o 20:00(polsat sport) - takie rozwiązanie chyba by odpowiadało.

Nie wiem czy jest możliwość, aby np: TVP pokazała mecz Jagielloni, bo to są wkońcu eliminacje a nie LE, ale TVP chyba nie wykazuje zainteresowania pokazywaniem meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...